25 listopada 2022 r. | 19:51

Porsha Williams znów jest panią!

Absolwentka „Real Housewives of Atlanta” poślubiła Simona Guobadia w nigeryjskiej tradycyjnej ceremonii opartej na rodzimym prawie i zwyczajach w Four Seasons Hotel Atlanta w piątek, donosi People.

Williams, która opisała ten dzień jako „prawdziwą modową ekstrawagancję”, miała trzy zmiany stroju.

Na ceremonię, miała na sobie ponadprzeciętną, głęboko czerwoną, suknię ślubną w stylu księżniczki z piórami i złotymi zdobieniami projektanta Lakimmy, wraz z okuku, stelażem z koralowych koralików Beninu.

To była ta sama suknia, którą gwiazda rzeczywistości, 41 lat, przypadkowo pokazała ponad 2,000 swoich zwolenników na Instagramie podczas livestreamingu wcześniej w tym miesiącu.

Celebrities Attend Houston Rockets v Atlanta Hawks

Dwójka miała nigeryjską tradycyjną ceremonię opartą na rodzimym prawie i zwyczajach w hotelu Four Seasons.

Getty Images

Celebrities Attend Houston Rockets v Atlanta Hawks

Dwójka miała nigeryjską tradycyjną ceremonię opartą na rodzimym prawie i zwyczajach w hotelu Four Seasons.

Getty Images

Dalej

Anitson jest wieloletnim fanem marki kolagenowej i…

Na przyjęcie przebrała się w dwie różne suknie projektanta Tabika: jedną w kolorze królewskiego błękitu, a drugą w kolorze złota.

250 gości – wśród których było kilka gwiazd Bravolebrities – miało na sobie tradycyjne lub formalne stroje inspirowane Nigerią w kolorze purpurowym i teal.

Ceremonia była prowadzona przez rzecznika każdej z ich rodzin, podczas gdy tradycyjni śpiewacy i tancerze z Beninu występowali. Guobadia, 57, pochodzi z Benin City w stanie Edo w Nigerii.

Porsha Williams on Instagram Live
Williams miała na sobie trzy różne sukienki, w tym czerwoną suknię, którą przypadkowo ujawniła na Instagram Live wcześniej w tym miesiącu.
porsha4real/Instagram

W przypadku przyjęcia, Williams powiedziała, że chciała, aby uczestnicy poczuli się jak „wzięli lot i wylądowali w Beninie”, ponieważ przestrzeń została udekorowana „pięknymi kolorami brązów i różowego złota, opalenizny i kremów.”

„Inną rzeczą, którą chciałam mieć w pokoju były drzewa”, dodała. „Chciałam, aby czuć się jak przestrzeń wewnątrz/zewnątrz, ale luksusowo”.

Williams i Guobadia poprosili również, aby ich goście nie podłączali się do prądu, ponieważ „chcieli, aby ludzie byli w tej chwili”.

Czytaj również:  CBS wycofuje finał sezonu "FBI" po strzelaninie w teksańskiej szkole podstawowej

Mimo, że uroczystość uhonorowała dziedzictwo Guobadii, Williams wciąż upewniał się, że jedzenie zawiera południowe zszywki, takie jak „smażony homar, stek i chleb kukurydziany”.

Getty Images

Celebrities Attend Los Angeles Lakers v Atlanta Hawks

Mimo, że uroczystość uhonorowała dziedzictwo Guobadii, Williams wciąż upewniał się, że jedzenie zawiera południowe zszywki, takie jak „smażony homar, stek i chleb kukurydziany”.

Getty Images

Jay

Mimo, że uroczystość uhonorowała dziedzictwo Guobadii, Williams wciąż upewniał się, że jedzenie zawierało południowe zszywki, takie jak „smażony homar, stek i chleb kukurydziany”.

FilmMagic

Dalej

Anitson jest wieloletnim fanem marki kolagenowej i…

Chociaż autorka „Pursuit of Porsha” była „nieugięta”, że wydarzenie uhonorowało korzenie biznesmena, upewniła się, że jedzenie zawierało południowe zszywki takie jak „smażony homar, stek i chleb kukurydziany”.

Według People, zakochani powiedzą „I do” w amerykańskiej uroczystości w sobotę wieczorem w obecności 350 gości.

Fellow alumni/gwiazdy „RHOA” Kandi Burruss, Kim Zolciak-Biermann, Cynthia Bailey, Drew Sidora i Monyetta Shaw mają wziąć udział w ceremonii kościelnej, po której odbędzie się bal i afterparty.

T.I. i żona Tiny Harris są również na liście gości.

Porsha Williams
Absolwentka „RHOA” „zdecydowanie” chce „zbadać” posiadanie dzieci z Guobadią.
Getty Images

„To nasze ostatnie małżeństwo, OK? Należymy do siebie. To jest to”, Williams, który wcześniej był żonaty z Kordellem Stewartem i zaręczony z Dennisem McKinely, powiedział publikacji. „To błogosławieństwo być w stanie znaleźć swoją osobę. To nie zdarza się często.”

Williams i McKinley dzielą córkę Pilar Jhena („PJ”), 3, podczas gdy Guobadia ma pięcioro dzieci – Quentin, Nicole, Christian, Benjamin i Ximena – z poprzednich małżeństw.

Gwiazda „Porsha’s Family Matters” zauważyła, że jest „absolutnie” otwarta na powiększenie swojej rodziny z nowym mężem.

Simon Guobadia
Biznesmen ma pięcioro dzieci z poprzednich małżeństw, podczas gdy Williams jest mamą jednej córki.
WireImage

„Zawsze chciałam mieć czwórkę dzieci, więc to błogosławieństwo, że on ma trójkę młodszych, które są w domu przez większość czasu, a ja mam moją Pilar,” podzieliła się.

Czytaj również:  Przyjaciele Lizzy Savetsky mówią, że Bravo jest MIA wśród antysemickiej wpadki

„Ale jeśli chodzi o to, że mogę doświadczyć posiadania dziecka z nim, zdecydowanie chcę to zbadać. Nie jestem pewna, ile to będzie obejmować, ale na pewno wiem, że nie więcej niż dwoje.”

Nowożeńcy zaręczyli się w maju 2021 roku po miesiącu randkowania. Poznali się w 13. sezonie „RHOA”, kiedy Guobadia był mężem „przyjaciela” obsady Falynn Piny.