7 listopada 2022 r. | 7:31

Jessica Simpson mówi, że czuje się „zła” i „obronna” w związku z komentarzami, które otrzymała na temat jej teraz wirusowej reklamy dla Pottery Barn.

Wychowanka „Newlyweds” zamieściła filmik, na którym z pasją śpiewa do swojej piosenki „Party of One” z naciskiem na linię „’I don’t give a f-k about you”.

„Musiałam być dziś w moim studiu, bo tam się uziemiam i leczę” – zaczęła swoją długą wiadomość na Instagramie.

„Tak bardzo, jak nauczyłam się blokować destrukcyjny hałas … komentarze i osądy ludzi mogą nadal głęboko ranić z ich nieustannym naggingiem 'Nigdy nie będziesz wystarczająco dobry.'”

Simpson, 42, zauważyła, że jest pięć lat trzeźwa od alkoholu i poprzez tę podróż nauczyła się, że może przejść przez każdą bitwę, która pojawi się na jej drodze – bez względu na to, co mówią trolle.

„Jestem zdolna do całkiem sporej ilości rzeczy, na których zależy mi wystarczająco, aby umieścić mój umysł”, kontynuowała. „Jestem obecna. Jestem głęboko zainspirowana. Jestem zdeterminowana. Jestem szczera. Dbam o innych ludzi.”

professional modeling shot of jessica simpson sitting o a wooden bench with a dog wearing sunglasses
„Najważniejszą rzeczą, której nauczyłam się przez ostatnie 5yrs bez alkoholu będącego strażnikiem eskapizmu, jest to, że MOGĘ i ZAWSZE BĘDĘ przez to przechodzić”, napisała na Instagramie.
jessicasimpson/Instagram

Kantyczka „Irresistible” powiedziała, że była w stanie przekształcić swoją niepewność w „współczucie dla opiniotwórczej nienawiści, którą niektórzy ludzie mogą tak bez wysiłku po prostu wykrztusić z taką intensywnością w mediach społecznościowych lub w mediach w ogóle” z pomocą swojego głosu i jej potężnych tekstów.

„Obudziłam się w tym samym czasie niespokojna i niepewna, ale także wściekła i obronna – jak niektórzy z was”, podzieliła się. „Wiem, co działa dla mnie i to jest puścić i po prostu śpiewać patrząc bezpośrednio w lustro, prosto w oczy, aby naprawdę zobaczyć i zrozumieć siebie. Mogę połączyć się z biciem mojego serca. Jestem stabilna i silna. Jestem w domu.”

jessica simpson for pottery barn
Reklama autorki „Open Book” dla Pottery Barn pozostawiła fanów zaniepokojonych jej wagą i mową.
jessicasimpson/Instagram

Simpson zakończyła swoją wiadomość notatką z radą dla swoich zwolenników: „Żyj wewnątrz swoich marzeń i poruszaj się przez nie. Nie rezygnuj z siebie, bo ktoś inny to zrobił. Pozostańcie wierni SOBIE.”

Czytaj również:  Amanda Bynes i Paul Michael zrywają zaręczyny

Wiadomość gwiazdy pop „I Think I’m in Love With You” przychodzi kilka dni po tym, jak zostawiła fanów zaniepokojonych jej wagą i jej wypowiedzią podczas promowania firmy meblowej.

W kwietniu Simpson również zmartwiła fanów, gdy oblała swoją drogę przez reklamę Flonase.

Simpson szczerze napisała o swoich zmaganiach z uzależnieniami w swoim pamiętniku z 2020 roku, „Open Book”, ujawniając, że kiedyś „zabijała” się uzależnieniem od tabletek i alkoholu.

Projektantka mody dzieli trójkę dzieci – Maxwell, 10, Ace, 9 i Birdie, 3 – z mężem, Ericiem Johnsonem, którego poślubiła w lipcu 2014 roku.