8 listopada 2022 r. | 7:39

Partnerka Rebel Wilson, Ramona Agruma, urządziła aktorce „wspaniałe” baby shower przed przyjściem jej córki Royce przez surogatkę.

Projektantka mody „poszła ponad wszystko, aby uczynić ten dzień wyjątkowym”, Wilson pochwaliła się People w poniedziałek o przyjęciu.

„To był najwspanialszy baby shower z przyjaciółmi z całego świata”, dodała gwiazda „Pitch Perfect”, nazywając Agruma „tak niesamowitym i tak wspaniałym partnerem.”

Wilson, 42, podzielił się zdjęciami z baby bash poprzez Instagram Stories po debiucie Royce’a w mediach społecznościowych.

Komediantka założyła różową sukienkę na imprezę w domu swojej przyjaciółki Begum Sen, a goście pozowali przed kolorowymi balonami i jedli babeczki i inne słodkie przysmaki.

Agruma, która założyła białą sukienkę na prysznic, podziękowała Senowi i reszcie jej „niesamowitych współgospodarzy” w poście na Instagramie, kończąc: „Rebel i ja jesteśmy super wdzięczni.”

Wiadomość wybuchła w czerwcu, że Agruma spotyka się z Wilsonem, miesiąc po tym jak gwiazda „Senior Year” drażniła się z tym, że jest „szczęśliwie” w związku.

Rebel Wilson's daughter, Royce
Wilson zaskoczyła swoich Instagramowych followersów córeczką 7 listopada.
rebelwilson/Instagram

„Myślałam, że szukam księcia Disneya… ale może to, czego naprawdę potrzebowałam przez cały ten czas, to księżniczka Disneya 💗🌈💗#loveislove”, Wilson podpisała swoje pierwsze Instagramowe selfie z Agrumą.

Duet kontynuował dokumentowanie swojego związku online, od wycieczki do Turcji w lipcu do nocy randkowej na dachu w październiku.

Przed rozpoczęciem ich romansu Wilson zamroziła swoje jajeczka i szczerze mówiła o swoich planach rodzicielskich.

Absolwentka „Wedge” przedstawiła w poniedziałek swoje pierwsze dziecko, córkę Royce, swoim zwolennikom na Instagramie.

„Nie mogę nawet opisać miłości, jaką mam dla niej, jest pięknym cudem!” nowa mama trysnęła w tym czasie. „Ja … chciałam podziękować mojej wspaniałej surogatce, która nosiła ją i urodziła z taką gracją i troską.

„Dziękuję za pomoc w założeniu własnej rodziny, to niesamowity dar”, pisała dalej Wilson. „Najlepszy prezent.”

Czytaj również:  A-Rod i Kathryne Padgett widziani jak całują się podczas imprezy we Włoszech