14 kwietnia 2023 r. |20:43

Wendy Williams jest gotowa na powrót, ale nie będzie to powrót w reality show.

Chociaż Williams została ostatnio zauważona podczas kręcenia tajemniczego projektu w Nowym Jorku, jej przedstawiciel, Shawn Zanotti, mówi Page Six „to zdecydowanie nie jest reality show.”

„Po zrobieniu sobie długiej przerwy, Wendy czuje, że niektóre z najlepszych dni w jej życiu były w mediach”, powiedział nam w piątek Zanotti. „Była w mediach od wczesnych lat 20-tych i chce wrócić do tego, co kocha”.

Kontynuowała: „Powrót do tego co kocha jest czymś co jest dla niej ważne. Tak, Wendy kręci…Tak, przygotowuje się do czegoś i specyfika tego nie może być ujawniona jak na razie.”

Wendy Williams
Przedstawiciel Williams mówi, że jest ona „przygotowywana do czegoś.”
NBCU Photo Bank/NBCUniversal via Getty Images

Zanotti wcześniej powiedział nam, że 58-latka pracuje nad „kilkoma projektami” po tym, jak w zeszłym roku została odsunięta od „Wendy Williams Show” z powodu obaw o zdrowie.

Podczas gdy nie zdradziła zbyt wiele, dała aktualizację na temat jeszcze nie wydanego podcastu Williams, który najwyraźniej jest nadal „w pracach”

Wyjaśnienie przychodzi mniej niż dwa miesiące po tym, jak były gospodarz dziennego talk show przybył do restauracji z prawie 30-osobową ekipą kamerową w towarze.

Wendy Williams
Były gospodarz dziennego talk show został ostatnio zauważony z ekipą telewizyjną w Nowym Jorku.
NBCU Photo Bank via Getty Images

„Miała ogromną ekipę, która w zasadzie zamieniła Fresco by Scotto w plan filmowy”, powiedział nam wtedy jeden z gapiów. „Około 30 osób w ekipie. Światła, kamery, dźwięk, producenci itd. [To] wyglądało jak reality show.”

Źródło kontynuowało, „Jedną ze 'scen’ była kolacja Wendy z przyjacielem. Wendy weszła do jadalni ze swoją wielką osobowością machając do wszystkich gości jakby byli statystami w jej filmie.”

Czytaj również:  Piosenkarz Rick Astley jest szczęśliwy, że przeszedł na emeryturę w wieku 27 lat: Miałbym 'self-imploded'

Dla więcej Page Six you love …

  • Słuchaj naszego cotygodniowego podcastu „Słyszymy”
  • Zapisz się do naszego codziennego newslettera
  • Kupuj nasz ekskluzywny towar

Wendy Williams.
Williams skupia się na swojej karierze i ogólnym samopoczuciu po tym, jak przez lata walczyła z alkoholizmem.
GC Images

W rzeczywistości sama Williams powiedziała niedawno fotografowi, że jest „dawniej na emeryturze” i nie może się doczekać ponownego rozpoczęcia kariery.

Telewizyjna maven, która publicznie walczyła z alkoholizmem, zameldowała się ponownie w ośrodku terapeutycznym we wrześniu 2022 roku po jej upadku z firmą produkcyjną Debmar-Mercury.

Teraz, gdy wyszła z odwyku, Williams jest podobno skupiona „na swoim ogólnym samopoczuciu” i gotowa do powrotu do pracy.