19 stycznia 2023 r. | 18:27

Vanessa Hudgens „płacze” nad wirusowym akcentem Elvisa Presleya swojego byłego Austina Butlera.

W czwartek Ryan Scott podzielił się postem na Instagramie, w którym pojawił się artykuł Page Six o wirusowej kadencji Butlera.

„Poszedł do szkoły Lady Gagi aktorstwa kampanii oscarowej”, Scott podpisał post, przykuwając uwagę Hudgens.

Vanessa Hudgens and Austin Butler
Vanessa Hudgens zareagowała na inspirowany Elvisem Presleyem akcent swojego byłego Austina Butlera.
Getty Images

„Płacze”, napisała absolwentka „High School Musical” w sekcji komentarzy.

Scott najwyraźniej żartował z włoskiego akcentu piosenkarki „Just Dance” z filmu „House of Gucci” z 2021 roku, który według wielu miał wschodnioeuropejski charakter.

Reakcja Hudgens została wywołana po tym, jak trener głosu aktora „Elvisa” powiedział, że jego nowy akcent może być tutaj na stałe.

A screenshot of Vanessa Hudgens' Instagram comment.
“Crying,” she wrote.

„To, co widzieliście w tym przemówieniu na Złotych Globach, to on. Irene Bartlett powiedziała ABC Gold Coast po tym, jak Butler został wyciągnięty za to, że wciąż brzmiał jak król rock’n’rolla podczas swojego przemówienia.

„Przykro mi, że ludzie mówią, że, wiesz, to nadal aktorstwo [ale] on rzeczywiście wziął [głos Presleya] na pokład.”

Hudgens, 34, i Butler, 31, umawiali się przez prawie dekadę, podczas której aktor „Spring Breakers” zasugerował, że jej ówczesny chłopak powinien zagrać Presleya na ekranie.

Vanessa Hudgens at an event.
To pierwszy raz, kiedy Hudgens powiedziała coś o akcencie swojego byłego, odkąd film wyszedł w 2022 roku.
Getty Images dla Fleishigs Magaz

„W grudniu ubiegłego roku jechaliśmy wzdłuż i słuchaliśmy świątecznej muzyki, a potem włączyła się świąteczna piosenka Elvisa Presleya” – powiedziała Hudgens podczas występu w 2019 roku w „Live with Kelly and Ryan.”

„Właśnie przefarbował swoje włosy na ciemno. Jest naturalnym blondynem, a ja patrzyłam na niego, a on śpiewał razem z nim i powiedziałam, 'Babe, musisz zagrać Elvisa.'”

A still of Austin Butler in the Elvis Presley biopic.
Butler zabrał do domu Złoty Glob za swój portret legendy rocka.
©Warner Bros/Courtesy Everett C

Butler ostatnio trafił na pierwsze strony gazet po tym, jak odniósł się do Hudgens jako „przyjaciela” podczas opowiadania historii na Hollywood Reporter’s „Actors Roundtable” wcześniej w tym miesiącu.

Czytaj również:  Joy Behar została kiedyś zwolniona z "Good Morning America" z zaskakującego powodu

„Miesiąc przed tym jak usłyszałam, że Baz [Luhrmann] robi ten film, poszłam z przyjaciółką pooglądać świąteczne lampki, a w radiu leciała świąteczna piosenka Elvisa i śpiewałam razem z nią, a moja przyjaciółka spojrzała na mnie i powiedziała, 'Musisz zagrać Elvisa’ Odpowiedziałem: 'Och, to takie odległe prawdopodobieństwo'” – wspomina Butler.

„Kilka tygodni później grałem na fortepianie”, kontynuował.

Vanessa Hudgens and Austin Butler on the red carpet.
Duet umawiał się przez prawie 10 lat przed rozstaniem w 2020 roku.
FilmMagic

„Nigdy tak naprawdę nie śpiewałam dla żadnego z moich przyjaciół ani niczego. Ta sama przyjaciółka była tam i grałem na pianinie. Powiedziała: 'Mówię poważnie. Musisz dowiedzieć się, jak możesz zdobyć prawa do scenariusza’ Wtedy zadzwonił mój agent i powiedział: 'Więc Baz Luhrmann robi film o Elvisie.'”

Butler i Hudgens byli po raz pierwszy związani na urodzinach siostry kolegi z Disney Channel Ashley Tisdale w 2011 roku i umawiali się do stycznia 2020 roku.

Butler od tego czasu przeniósł się z modelką Kaią Gerber, która była pod ręką, aby świętować ze smooch, kiedy wygrał nagrodę Złotego Globu 2023 dla najlepszego aktora za swój portret piosenkarza „Hound Dog”.

Hudgens, ze swojej strony, od 2020 roku kocha się z gwiazdą MLB Cole’em Tuckerem.