2 sierpnia 2022 | 8:18pm

Z głębi złamanego serca.

„Love Island USA” gwiazda Tyler Radz nigdy nie spodziewał się, że Sereniti Springs zostanie mu wyrwana – lub że ich rozstanie, podporządkowane przez nowicjuszkę Brię Bryant, spowoduje jego wcześniejsze wyjście z reality show Peacock.

„Ona była prawdopodobnie osobą, z którą byłem tam najbliżej. I to po prostu złamało mi serce,” Radz mówi Page Six w ekskluzywnym wywiadzie, zastanawiając się nad emocjonalną reakcją Springsa na ich rozstanie.

Bombshell Bria – która weszła do willi z bratem Chazzem Bryantem – miała za zadanie sparować swoje rodzeństwo z dziewczyną, podczas gdy on wybrał dla niej chłopaka. Springs skończył z Chazzem, shakeup, który „blindsided” Radz, ujawnia, i zostawił jego love interest we łzach.

Tyler Radz
Gwiazda „Love Island USA” Tyler Radz zastanawia się nad swoim niespodziewanym rozstaniem z Sereniti Springs w ekskluzywnym wywiadzie dla Page Six.

„Czułem się tak źle. Ale potem, po drugiej stronie, nie chcę, żeby była tak smutna z mojego powodu, ponieważ nadal chcę, żeby miała najlepsze doświadczenie i znalazła to, czego chce” – mówi Radz o swoim nagłym rozstaniu ze Sprężyną.

„Ale to było zdecydowanie gut-wrenching widząc ją płaczącą w ten sposób i żałuję, że nie mogłem tam nadal być. Chciałbym móc odbyć z nią jeszcze jedną rozmowę, kiedy odchodziłem.”

Kluczowa ceremonia ponownego połączenia pozostawiła zarówno Radz jak i Zetę Morrison samotnymi. W związku z tym, willa musiała wybrać jedną wrażliwą osobę do uratowania – i ostatecznie głosowała jednogłośnie, aby utrzymać OG Islander Morrison wokół.

Tyler Radz and Sereniti Springs on
Radz i Springs mieli namacalną chemię w reality show Peacock.
Casey Durkin/Peacock via Getty I

„Nie mam wobec nich żadnej złej woli ani nic. Całkowicie rozumiem głosowanie na Zetę. Ona jest tam od pierwszego dnia. Mówiłam Zecie: 'Mam nadzieję, że cię uratują. Nie bez powodu nazywamy cię Mamą Z, jesteś taką słodką dziewczyną”, wspomina, podkreślając, że jest spokojny o decyzję obsady.

„Starałem się po prostu mentalnie przygotować do odejścia.”

Czytaj również:  Kate Middleton łączy czerwoną sukienkę i tiarę z kolczykami królowej Elżbiety

Odcinki wcześniej, Radz zdecydował się połączyć w parę ze Springsem – nawet po romantycznej randce jeden na jeden z Valem Braggsem, pierwszym Wyspiarzem, który został wyrzucony z willi.

Tyler Radz and Zeta Morrison on
Po tym jak Springs została odebrana Radzowi w kluczowej ceremonii recoupling, willa zagłosowała by uratować OG Islander Zeta Morrison przed wyrzuceniem.
Casey Durkin/Peacock via Getty I

„Kiedy rozmawiałem z Sereniti … moje usta i twarz zaczęły boleć od uśmiechania się i śmiechu. Myślałem tylko z tyłu głowy, jak 'To jest niesamowite'”, mówi o namacalnej chemii, którą poczuł podczas pikniku przy plaży ze Springs.

„Pod koniec dnia, obie są wspaniałymi dziewczynami. Sereniti miała po prostu tę jedyną w swoim rodzaju osobowość, która mnie porwała.”

Chociaż Radzes ma nadzieję, że Springs wygra $100,000 na koniec sezonu – albo z Chazzem, albo z innym chłopakiem – jest również optymistą, że ponownie rozbudują swój związek w jakimkolwiek charakterze, gdy ona opuści willę.

Sereniti Springs and Tyler Radz on
„Zdecydowanie nie mogę się doczekać, aby z nią porozmawiać, kiedy opuści willę,” Radz mówi Page Six o ponownym ożywieniu jego relacji ze Springs.
Casey Durkin/Peacock via Getty I

Pochodzący z Ohio, znany widzom jako „Tarzan Tyler” ze względu na swoje soczyste loki i wyrzeźbioną sylwetkę, mówi, że on i Springs planują pewnego dnia połączyć się ponownie w jej rodzinnym Nowym Orleanie.

„Mamy przeczucie, że będziemy w życiu siebie nawzajem w jakikolwiek sposób. A kiedy odchodziłem, powiedziałem jej, że zobaczę ją w Luizjanie” – zauważa.

„Oczywiście mam nadzieję, że wygra to wszystko. To byłoby dla niej niesamowite. Ale czy to przyjaźń, czy cokolwiek to może być, zdecydowanie nie mogę się doczekać rozmowy z nią, kiedy wyjdzie z willi.”

„Love Island USA” – prowadzony przez Sarah Hyland – jest dostępny do streamingu na Peacock. Nowe odcinki spadają od wtorku do niedzieli o 9 p.m. ET.