4 lipca 2022 | 15:47pm

Travis Scott stara się czynić dobro, gdyż stopniowo dokonuje powrotu po tragedii w Astroworld w listopadzie ubiegłego roku.

Podczas gdy raper występował w Miami „ultra klubie” E11even w sobotę, zauważył fana w tłumie nagrywającego wideo – i postanowił podnieść telefon, aby dać im lepszy kąt.

„Ale to było połączenie FaceTime”, powiedział Page Six naoczny świadek. „Travis wyglądał na zdezorientowanego i odrzucił faceta [at the other end of the call] w zabawny sposób, a mic-dropped telefon z powrotem [to its owner].”

Powiedziano nam, że upośledzony raper, 31, rozpoczął swój występ o 3:15, a DJ Chase B kręcił utwory.

„Travis wszedł na szczyt kabiny DJ-a i użył jej jako swojej sceny”, powiedział nam jeden z uczestników, dodając, że Scott wykonał takie hity jak „Pick Up the Phone” i „Highest in the Room.”

Słyszeliśmy, że jeden z wielkich sponsorów, który wydał tysiące na pobliski stolik, również włączył się do akcji, a Scott pozwolił mu wejść na mikrofon i wykonać intro do piosenki „Goosebumps.”

Chase B zagrał również nowy album Drake’a, „Honestly, Nevermind”, podczas gdy Scott wisiał w kabinie DJ-a i utrzymywał tłum w napięciu.

Później, powiedziano nam, że Scott wspiął się z powrotem na szczyt kabiny DJ-a, aby wykonać covery takie jak „The Only One” Lionela Richie.

Travis Scott
Scott podbił tłum stojąc na stoisku DJ-a.
Getty Images dla E11EVEN

Jak wcześniej donosiła Page Six, Scott zagrał w klubie w maju swój pierwszy publiczny występ od czasu tragedii w Astroworld.

Grał na kilku prywatnych imprezach i był zaplanowany do zajęcia sceny na festiwalu w Las Vegas, ale wydarzenie zostało odwołane z powodu problemów produkcyjnych, zgodnie z oświadczeniem organizatorów.

Travis Scott
Scott stoi przed sądem w związku z tragedią na Astroworld.
Getty Images dla E11EVEN

Dziesięć osób zginęło, a wiele zostało rannych podczas festiwalu Astroworld, gdy tłum rzucił się na scenę. Scott udzielił tylko jednego wywiadu od czasu festiwalu, mówiąc gospodarzowi radiowemu Charlamagne tha God w grudniu 2021 roku, że „w 1000 procentach” zrobił wszystko, co mógł, aby pomóc umierającym członkom publiczności. Twierdził, że nie słyszał ich krzyków ze sceny.

Czytaj również:  Minka Kelly bierze udział w wyścigu F1 Canada po raz pierwszy od rozstania z Trevorem Noah

Jak Page Six jako pierwszy doniósł, Dior niedawno zdecydował się wydać kolaborację z Cactus Jack Scotta po tym, jak wstrzymał projekt po tragedii.