9 kwietnia 2023 r. |13:49

Zbliżająca się trasa koncertowa S Club 7 po nagłej śmierci członka zespołu Paula Cattermole’a w czwartek odbędzie się zgodnie z planem.

Według The Sun, 11 koncertów miało pierwotnie uczcić 25 rocznicę powstania zespołu, ale teraz zostanie przesunięte, aby uhonorować Cattermole’a.

„Członkowie zespołu wciąż są w szoku po tragicznej śmierci Paula, ale wszyscy czują, że kontynuowanie trasy jest tym czego Paul by chciał”, źródło powiedziało brytyjskiemu portalowi.

S Club 7
S Club 7 nadal będzie koncertował po śmierci członka zespołu Paula Cattermole’a.
Getty Images
Paul Cattermole sitting at a table.
11 koncertów, które odbędą się w Wielkiej Brytanii i Irlandii, będzie hołdem dla Cattermole’a.
Ken McKay/ITV/Shutterstock

Źródło dodało: „Był tak podekscytowany ponownym wejściem na scenę i czuł się naprawdę pozytywnie o zjednoczeniu, więc czuje się jak właściwa rzecz do zrobienia. Zarząd uważa, że byłby to piękny hołd dla Paula i świetny sposób na utrzymanie jego ukochanej pamięci przy życiu.”


Dla więcej Page Six you love …

  • Słuchaj naszego cotygodniowego podcastu „Słyszymy”
  • Zapisz się do naszego codziennego newslettera
  • Kupuj nasz ekskluzywny towar

The outlet poinformował, że zespół – który składa się z członków Hannah Spearritt, 42, Rachel Stevens, 44, Jo O’Meara, 43, Tina Barrett, 46, Jon Lee, 40 i Bradley McIntosh, 41 – będzie miał spotkania ze swoim menedżerem Simonem Fullerem w najbliższych tygodniach, aby omówić nadchodzące koncerty i upewnić się, że wszyscy „czują się szczęśliwi i komfortowo.”

Fuller nie odpowiedział natychmiast na prośbę Page Six o komentarz.

S Club 7
Według źródła, Cattermole „była tak podekscytowana ponownym wejściem na scenę i czuła się naprawdę pozytywnie w związku z zjazdem, więc czuje się jak właściwa rzecz do zrobienia.”
Getty Images
Paul Cattermole when he was young.
Cattermole zmarł w wieku 46 lat w czwartek.
Getty Images

Angielska grupa pop, która powstała w 1998 roku, ogłosiła, że Cattermole zmarł w wieku 46 lat w piątek.

„Jesteśmy naprawdę zdruzgotani odejściem naszego brata Paula. Nie ma słów, aby opisać głęboki smutek i stratę, którą wszyscy czujemy”, powiedzieli w oświadczeniu. „Mieliśmy tyle szczęścia, że mieliśmy go w naszym życiu i jesteśmy wdzięczni za niesamowite wspomnienia, które mamy”.

Cattermole został znaleziony w swoim domu w Dorset w Anglii. Przyczyna śmierci nie została ujawniona.

Czytaj również:  Bethenny Frankel rzuca się na Kim Zolciak, Kroy Biermann: "Pay your f-king bills
Paul Cattermole walking just one day before he died.
Rodzina nie podała przyczyny śmierci.
Spartacus / SplashNews.com
Paul Cattermole walking just before his death.
Zauważono, że przed nagłym odejściem wyglądał na szczęśliwego i zdrowego.
Spartacus / SplashNews.com

Piosenkarz został zauważony w świetnym nastroju, tańcząc podczas spaceru na angielskiej wsi zaledwie dzień przed śmiercią.

„Oczywiście, przynosimy nostalgię. Oczywiście, przynosimy późne lata 90-te, wczesne [2000], więc jest dużo zabawy. To bardzo pozytywne, nasza muzyka, bardzo pozytywne,” McIntosh powiedział BBC o nadchodzącej trasie jeszcze w lutym.

„I myślę, że w dzisiejszych czasach potrzebujesz trochę pozytywności, potrzebujesz trochę podniecenia, więc to jest to, co jesteśmy tutaj, aby zrobić.”