4 lipca 2022 | 17:14

Są definicją „przyjaznych byłych”

Aktor Tom Sturridge był widziany jak zamyka usta z Alexą Chung na Wimbledonie w Londynie w niedzielę – wszystko to podczas siedzenia tuż za byłą Sienną Miller i jej nowym ukochanym, Oli Greenem.

Sturridge, 36, i Miller, 40, nazwali to quits w 2015 roku po czterech latach razem. Dwójka ma jedno wspólne dziecko, córkę Marlowe, 9.

Na weekendowy wypad Sturridge założył niebieską marynarkę na czarną koszulkę Adidasa, którą sparował z długim złotym łańcuchem i kolorowym bucket hat.

On błysnął uśmiechem podczas smooching 38-letniego Chunga, który był ubrany w biały button-down z czarnym kardiganem.

Tymczasem Miller wyglądała bez wysiłku szykownie w białej sukience na ramiączkach i włosach zaczesanych do tyłu w spinkę. Uzupełniła wygląd kolczykami i jaskrawoczerwonymi ustami.

Green odsłonił klatkę piersiową w białym topie, który był do połowy rozpięty, z marynarką w paski.

Tom Sturridge, Alexa Chung
Miller nie mogła się powstrzymać od zrobienia sobie selfie na imprezie w weekend.
WireImage

Chociaż Sturridge i Miller byli kiedyś zaręczeni, potwierdzili swoje rozstanie w 2015 roku, przy czym aktorka później ujawniła, że „nadal się kochali.”

„Myślę, że w rozstaniu ktoś musi być trochę okrutny, aby był tradycyjny, ale nie był zajadły w sposób, w którym zdecydowałbyś się nie być wokół tej osoby”, powiedziała Harper’s Bazaar w 2017 roku.

Sienna Miller, Oli Green
Miller wyglądała na zakochaną ze swoim nowym beau, Oli Greenem, u boku.
WireImage

„Nie mieszkamy razem, jak ostatnio donoszono, ale robimy to przez połowę czasu. Wszyscy będą u nas nocować lub pojedziemy na wakacje, a to dlatego, że autentycznie chcemy być koło siebie.”

Dodała: „To wspaniałe dla naszej córki, że ma dwoje rodziców, którzy się kochają i są przyjaciółmi. On jest zdecydowanie moim najlepszym przyjacielem na całym świecie.”

Tom, Sienna Miller
Była para umawiała się przez cztery lata, zanim w 2015 roku nazwała to quits.
WireImage for Tony Awards Produc

Miller od tego czasu ruszyła dalej z Greenem, z którym była po raz pierwszy związana na początku tego roku.

Czytaj również:  Maralee Nichols nie jest "zaskoczona" wiadomościami o dziecku Khloé Kardashian i Tristana

Para była widziana jak się całuje przy swoim stoliku w Le Bilboquet, Page Six doniosło w marcu, udowadniając, że nie boją się małego PDA.