8 marca 2023 r. |2:04

Tom Sandoval w końcu wydał błagalne przeprosiny dla Ariany Madix po jego wielomiesięcznym romansie z Raquel Leviss.

„Chcę przede wszystkim przeprosić wszystkich, których zraniłem przez ten proces”, napisał gwiazdor „Vanderpump Rules” na Instagramie na początku środy, prawie pięć pełnych dni po tym, jak wiadomości się rozpadły.

„Przede wszystkim chcę przeprosić Arianę. Popełniłam błędy, byłam samolubna i podjęłam lekkomyślne decyzje, które zraniły kogoś, kogo kocham. Nikt nie zasługuje na to, by odczuwać ten ból tak traumatycznie i publicznie.

„Mogę sobie tylko wyobrazić, jak wyniszczające było to dla Ariany i wszystkich wokół nas. Czuję się z tym naprawdę okropnie”, kontynuował Sandoval.

„Moim największym żalem jest to, że zhańbiłem Arianę. Nigdy nie zamierzałem zawieść tak wielu ludzi, w tym naszych kochających rodzin i przyjaciół.”

Tom Sandoval instagram
Tom Sandoval w końcu wydał przeprosiny dla Ariany Madix.
Instagram/@tomsandoval1

Sandoval, 39, upierał się, że jego miłość do Madix, 37, była „silniejsza niż jakakolwiek kamera mogłaby kiedykolwiek uchwycić”, dodając, że niektóre z byłych par „najlepsze czasy razem nigdy nie zostały sfilmowane.”

„To samo dotyczy niektórych z naszych największych zmagań”, napisał do swoich 968,000 zwolenników na platformie.

„Chciałbym, żeby sprawy potoczyły się w innej kolejności, a nasz związek nie został poważnie nadszarpnięty i żeby zakończył się z takim samym szacunkiem dla niej, z jakim się zaczął. Byłem winien Arianie więcej.”

Tom Sandoval, Ariana Madix
Sandoval i Madix nawiązali związek w 2014 roku.
Instagram/@tomsandoval1

Bravolebrity stwierdził, że jest „ponadprzeciętnie smutny” z powodu sposobu, w jaki zakończył się jego prawie dziesięcioletni związek z Madix.

„Wybory, których dokonałem, zraniły tak wiele osób” – napisał. „Zachowałem się w sposób, który kłóci się z tym, kim i jak chcę być.

„Będę kontynuował refleksję i pracę nad sobą. Mam pracę do wykonania. Zawsze miałem i zawsze będę miał” – zakończył.

Sandoval wyłączył komentarze do postu i nie wspomniał o Leviss, 28, w swoim spóźnionym mea culpa do swojej byłej dziewczyny.

Czytaj również:  Johnny Depp kontra Amber Heard: Wykresy urodzenia ujawniają bratnie dusze z piekła rodem
Tom Sandoval, Raquel Leviss
Sandoval i Leviss prowadzili wielomiesięczny romans od zeszłego lata.
Instagram/@tomsandoval1

Post oznacza pierwszy raz, kiedy Sandoval publicznie przeprosił Madix w związku z upadkiem jego skandalu.

W sobotę wieczorem gwiazda reality show podzieliła się oświadczeniem na Instagramie, w którym uniknęła jakiejkolwiek wzmianki o Madix.

„Hej, w pełni rozumiem i zasługuję na gniew i rozczarowanie w stosunku do mnie, ale proszę, zostaw [Tom] Schwartz moich przyjaciół i rodzinę z tej sytuacji…” napisał, odnosząc się do swojej gwiazdy i partnera biznesowego.


Aby uzyskać więcej aktualizacji Page Six reality TV

  • Zapisz się do naszego cotygodniowego newslettera „Housewives Hangover”
  • Słuchaj naszego podcastu „Virtual Reali-Tea”
  • Kupuj nasze ekskluzywne towary

Sandoval wyjaśnił, że Schwartz, 40, dowiedział się o romansie dopiero „bardzo niedawno” i „nie przyzwalał na to”.

Następnie pozornie odniósł się do gniewu wobec jego i Schwartza nowego baru w Los Angeles, Schwartz & Sandy’s, który fani wezwali do „bojkotu” po tym, jak wiadomości o skandalu z oszustwem wybuchły w ostatni piątek.

„Istnieje 3 innych partnerów i 20 pracowników, którzy polegają na restauracji dla dochodów dla nich i ich rodzin”, napisał Sandoval. „Tak jak [pierwszy bar] TomTom, jestem małą częścią znacznie większej rzeczy.

Tom Sandoval, Ariana Madix
Sandoval stwierdził, że jest „ponadprzeciętnie smutny” z powodu sposobu, w jaki zakończył się jego prawie dziesięcioletni związek z Madix.
Instagram/@tomsandoval1

„Please direct ur anger towards me and not them. Oni nie zrobili nic złego.”

Sandoval przyrzekł zrobić „krok w tył” od biznesu „z szacunku” dla swoich kolegów i pracowników.

Leviss, ze swojej strony, nie wypowiedziała się publicznie, chociaż złożyła wniosek o tymczasowy zakaz zbliżania się do gwiazdy Scheany Shay po doniesieniach o „gorącej konfrontacji”.

Madix nie odniosła się jeszcze do tego dramatu.