6 marca 2023 r. |19:55

Tom Sandoval upewnił się, że zameldował się z Raquel Leviss po tym, jak Ariana Madix rzuciła go po tym, jak dowiedziała się o ich „wielomiesięcznym” romansie.

Gwiazda „Vanderpump Rules” została zauważona podczas wizyty po godzinach w mieszkaniu Leviss w Los Angeles w sobotę wieczorem, zaledwie jeden dzień po tym, jak ich romans trafił na pierwsze strony gazet.

Pomimo próby pozostania pod radarem w całkowicie czarnym stroju i czapce bejsbolowej, 39-latek został sfotografowany wchodząc do budynku i patrząc w dół na swój telefon.

Tom Sandoval in all black at night.
Tom Sandoval został zauważony jak zakradał się do mieszkania Raquel Leviss w sobotę.
PapiGalore / BACKGRID
Tom Sandoval in all black walking into an apartment.
Gwiazda „VPR” trzymała głowę w dole podczas wchodzenia.
PapiGalore / BACKGRID

Chociaż TMZ twierdziło, że późne nocne rendez-vous nie było filmowane, przedstawiciel Sandovala nalegał, że on i Leviss nakręcili scenę razem dla serii Bravo, zanim gwiazda reality TV wyszła przez prywatne wyjście.

Wyjście nastąpiło zaledwie kilka godzin po tym, jak on i Madix usiedli, aby omówić sytuację, podczas gdy kamery były kręcone.

Pomimo próby załatwienia sprawy, źródła powiedziały Page Six, że Madix wyszła z rozmowy czując się „zagazowana” przez Sandovala, który romansował z Levissem zeszłego lata.

„Dał jej kilka wymówek, dlaczego nigdy nie przyznał się do zdrady”, powiedział jeden z informatorów, dodając, że „nie powiedział jej o romansie z Levissem, ponieważ martwił się o to, jak to wpłynie na jej zdrowie psychiczne”.

Tom Sandoval in all black at night.
Późne nocne rendez-vous nastąpiło godziny po tym jak on i jego była dziewczyna, Ariana Madix, rozmawiali o jego romansie podczas kręcenia kamer.
PapiGalore / BACKGRID
Tom Sandoval at night walking into an apartment complex.
39-latek odniósł się do sytuacji na mediach społecznościowych dzień po spotkaniu z Levissem.
PapiGalore / BACKGRID

Madix dowiedziała się o „wielomiesięcznym romansie” w środę wieczorem, kiedy natknęła się na nieodpowiednie teksty – i filmy – od Levissa w telefonie jej beau.

Źródło powiedziało nam, że Madix ma „złamane serce” z powodu romansu i czuje się całkowicie „oślepiona” przez zdradę – zwłaszcza teraz, gdy para „chce być razem.”

Podczas gdy Madix, 37, nigdy nie widziała nadchodzącego romansu, Leviss i Sandoval najwyraźniej ukrywali swoją miłość na widoku.

Czytaj również:  Behati Prinsloo wyśmiewa fałszywy wywiad z Adamem Levine po skandalu ze zdradą

Fani zauważyli, że duet kołysał pasujące naszyjniki z błyskawicami przez miesiące, z Sandoval noszącą wisiorek prawie każdego dnia.


Aby uzyskać więcej aktualizacji Page Six reality TV

  • Zapisz się do naszego cotygodniowego newslettera „Housewives Hangover”
  • Słuchaj naszego podcastu „Virtual Reali-Tea”
  • Kupuj nasze ekskluzywne towary

Tom Sandoval and Raquel Leviss selfie both in hats.
Gwiazdy „VPR” potajemnie spotykają się ze sobą od zeszłego lata.
Instagram/ Raquel Leviss

Podczas gdy Leviss i Madix zachowali milczenie w tej sprawie, Sandoval zajął się skandalem na swoim Instagramie w weekend, ale zauważalnie nie wspomniał lub nie przeprosił swojej obecnie byłej dziewczyny.

Współwłaściciel „Schwartz & Sandy’s” przyznał, że fani mogą być źli i zawiedzeni na nim, ale wezwał ich, by nie wyładowywali tego na jego biznesie.

Page Six skontaktowało się z przedstawicielami Levissa w celu uzyskania komentarza, ale jeszcze nie otrzymało odpowiedzi.

Filed undersprawy, ariana madix, bravo, rozstania celebrytów, sławne pary, randki celebrytów, zdradzanie, Raquel Leviss, gwiazdy rzeczywistości, tom sandoval, vanderpump rules, 3/6/23