17 października 2022 r. | 19:09

Tom Brady został zauważony bez swojej obrączki ślubnej, gdy opuszczał swój hotel przed meczem Tampa Bay Buccaneers w niedzielny wieczór w Pensylwanii.

45-letni rozgrywający miał na sobie biały T-shirt pod jasnoniebieskim button-downem sparowanym z ciemnoniebieskimi spodniami i białymi trampkami. W wolnej od pierścionka lewej ręce niósł torbę duffle w kamuflażu.

Jego decyzja o pozostawieniu tego ważnego elementu biżuterii w domu pojawia się w momencie, gdy plotki rozwodowe nadal wirują wokół niego i jego żony Gisele Bündchen.

Niechęć Brady’ego do odejścia od futbolu wydaje się być główną przyczyną jego spekulowanego rozstania z Bündchen.

Fani żartowali z decyzji gwiazdy NFL o pozostaniu przy sporcie – i jej korelacji ze stanem jego małżeństwa – po porażce Bucs w tym tygodniu przeciwko Pittsburgh Steelers.

Tom Brady
Tom Brady zrzucił w niedzielę swoją obrączkę ślubną.
TheImageDirect.com

Na teraz wirusowym nagraniu wideo widać, jak zirytowany Brady dzieli się ostrymi słowami z linią ofensywną drużyny, prawdopodobnie krzycząc w twarz swoim kolegom z drużyny.

„Tom Brady naprawdę się rozwiódł tylko po to, by przegrać ze Steelersami” – zażartowała jedna osoba, podczas gdy inna stwierdziła, że „Tom Brady nie dba o nic poza futbolem, ani o swoją żonę, ani o dzieci, ani o kolegów z drużyny”.

Został również zauważony solo w piątek wieczorem w Nowym Jorku na niespodziewanym ślubie właściciela Patriots Roberta Krafta z Daną Blumberg.

Page Six wyłącznie poinformował w tym miesiącu, że zarówno Brady, jak i Bündchen, 42, którzy żyją osobno, wynajęli adwokatów rozwodowych.

Źródła po raz pierwszy podzieliły się we wrześniu, że para miała „epicką” walkę o Brady’ego wychodzącego z emerytury.

„W małżeństwie pojawiły się problemy związane z jego decyzją o przejściu na emeryturę. Gisele zawsze była tą z dziećmi” – powiedział nam we wrześniu jeden z insiderów, dodając: „Uzgodnili, że przejdzie na emeryturę, by skupić się na rodzinie, potem zmienił zdanie.”

Czytaj również:  Tom Holland i Zendaya trzymają się za ręce na przytulnej londyńskiej randce przy kawie

Jeden z insiderów powiedział ostatnio People, że związek sportowca i supermodelki jest nie do naprawienia.

„[Gisele] jest skończona z ich małżeństwem,” źródło wcześniej twierdziło do gniazdka. „Była zdenerwowana tym przez długi czas i nadal jest to trudne, ale czuje, że musi iść dalej. Nie wierzy, że jej małżeństwo można naprawić.”

Brady i Bündchen dzielą syna Benjamina, 12, i córkę Vivian, 9. Były gracz Patriots ma również 15-letniego syna, Jacka, z ex Bridget Moynahan.

Bündchen przyznała ostatnio, że ona i jej dzieci chcą widzieć więcej Brady’ego.

„Moje dzieci i ja chcielibyśmy, aby [Tom] był bardziej obecny”, Bündchen powiedział Elle we wrześniu, dodając, że „zdecydowanie mieli te rozmowy z nim w kółko.”

Brady, który twierdził, że rodzina i piłka nożna są jego głównymi priorytetami, związał się z Bündchen w 2009 roku.

Dwójka nie odniosła się jeszcze publicznie do doniesień o stanie ich małżeństwa.