14 października 2022 r. | 23:26

Tom Brady poszedł na kawalerskie wesele Roberta Krafta, podczas gdy jego małżeńskie kłopoty z Gisele Bündchen.

Brady, 45, przybył solo na niespodziewany ślub miliardera New England Patriots z dr Daną Blumberg w Hall des Lumiéres w Tribeca w piątek.

Wyglądał na świetnego ducha, gdy wyszedł ze swojego czarnego SVU z wielkim uśmiechem na twarzy i był ubrany, aby zrobić wrażenie w czarnym garniturze, białym button-down i bez krawata.

„Wszyscy podchodzili do Brady’ego”, powiedział nam jeden z insiderów.

Słyszeliśmy, że był widziany w towarzystwie Jona Bon Jovi, jak również Michaela Rubina. Zauważono go również, jak schmoozing z jego poprzednikiem, rozgrywającym Patriots Drew Bledsoe, którego Brady zastąpił jako startera w 2001 roku.

Wśród innych gwiazd zauważonych na niespodziewanej uroczystości ślubnej znaleźli się Elton John, Ed Sheeran, David Zaslav, Roger Goodell, Tommy Hilfiger, Ari Emanuel, Adam Silver, Stephen Schwarzman, Shari Redstone, Randy Moss i Vince Wilfork.

Brady i Kraft, 81, utworzyli bliską więź, ponieważ rozgrywający poprowadził Patriotów do wygrania sześciu Super Bowls w ciągu swoich 20 lat w drużynie. Brady zdobył swój siódmy pierścień w meczu o mistrzostwo w 2021 roku ze swoją nową drużyną, Tampa Bay Buccaneers.

Kraft i Blumberg pozowali z Bradym, Vincem Wilforkiem i innymi byłymi i obecnymi graczami Patriots.
Dana Blumberg , NEW WIFE, Jon Bon Jovi, Robert Kraft, TOM BRADY, Bon Jovi wife, Dorothea
Dana Blumberg, Jon Bon Jovi, Robert Kraft, Tom Brady i żona Bon Jovi, Dorothea.
David Silverman

Jednak rekordowa kariera sportowca w NFL stała się katalizatorem rozpadu jego 13-letniego małżeństwa z Bündchen, o którym Page Six donosi, że rozważa rozwód z Brady’m z powodu jego decyzji o wycofaniu się z futbolu.

W zeszłym tygodniu podaliśmy informację, że zarówno Brady jak i modelka, 42, wynajęli adwokatów rozwodowych.

Robert Kraft and Dana Blumberg standing together on a red carpet.
Kraft i Blumberg zawarli węzeł przed tłumem gwiazd w Hall des Lumières.
Getty Images

Źródła po raz pierwszy podzieliły się we wrześniu, że para miała „epicką” kłótnię o niechęć mistrza sportowego do rezygnacji z kariery pomimo krótkiej emerytury na początku tego roku.

Czytaj również:  Rihanna dzieli się pierwszym spojrzeniem syna z A$AP Rocky'm

„W małżeństwie pojawiły się problemy związane z jego decyzją o przejściu na emeryturę. Gisele zawsze była tą, która zajmowała się dziećmi”, powiedział nam wtedy jeden z insiderów, dodając: „Uzgodnili, że przejdzie na emeryturę, aby skupić się na rodzinie, a potem zmienił zdanie.”

Źródła ujawniły później, że nadzieja na pojednanie jest bardzo mała.

„[Gisele] jest skończona z ich małżeństwem”, powiedział insider w zeszłym tygodniu People. „Była zdenerwowana tym przez długi czas i nadal jest to trudne, ale czuje, że musi iść dalej. Nie wierzy, że jej małżeństwo można naprawić.”

Źródło dodało, że były Aniołek Victoria’s Secret „ma się dobrze” i że ona i Brady, którzy żyją osobno, nie mieli zbyt wielu kontaktów.

Tom Brady is seen leaving Robert Kraft's wedding on Oct. 14, 2022.
Tom Brady jest widziany jak wychodzi ze ślubu Roberta Krafta 14 października 2022 roku.
Christopher Sadowski

Na początku tego tygodnia Bündchen pozornie rzuciła cień na Brady’ego, komentując emoji z modlącymi się dłońmi na post na Instagramie o „niekonsekwentnych” partnerach.

Para dzieli syna Benjamina, 12, i córkę Vivian, 9. Brady ma również 15-letniego syna, Jacka, ze swoją ex Bridget Moynahan.

Tom Brady, Gisele Bündchen and their two children hugging on a beach.
Sportowiec i modelka pobrali się w 2009 roku i mają razem dwójkę dzieci.
gisele/Instagram

Bündchen była szczera w kwestii swojego sprzeciwu wobec ciągłego zaangażowania Brady’ego w piłkę nożną, dzieląc się we wrześniowym wywiadzie dla Elle, „Moje dzieci i ja chcielibyśmy, aby [Tom] był bardziej obecny.”

Dodała, że „zdecydowanie miała te rozmowy z nim w kółko.”

Brady jednak utrzymywał, że jego rodzina i futbol są jego priorytetami.

On i Bündchen pobrali się w lutym 2009 roku.