piątek, 2 czerwca, 2023

Ostatnie posty

’The Real Housewives Ultimate Girls Trip’ powraca – oto jak oglądać trzeci sezon pełen dramatów

Jeśli kupisz niezależnie recenzowany produkt lub usługę poprzez link na naszej stronie, The Hollywood Reporter może otrzymać prowizję partnerską.

Niech rozpocznie się dramat – The Real Housewives Ultimate Girls Trip zmierza do Tajlandii, gdzie osiem kobiet będzie odkrywać rajskie krajobrazy w trzecim sezonie reality franczyzy Bravo.

Debiutujący 24 marca na Peacock, oryginalny serial będzie zawierał The Real Housewives gwiazdy Atlanty, Porsha Williams, Alexia Nepola i Marysol Patton z Miami, Leah McSweeney z Nowego Jorku, Gizelle Bryant z Potomac i Candiace Dillard Bassett oraz gwiazdy z Salt Lake City, Heather Gay i Whitney Rose. Jak widać w poniższym zwiastunie, wśród podróżującej ekipy Real Housewives nigdy nie jest nudno, od oskarżeń o kradzież małżonków i „kradzież” po wycieczkę na pogotowie.

Poniżej dowiedz się, jak oglądać The Real Housewives Ultimate Girls Trip i nadrobić zaległości z poprzednich sezonów.

Jak oglądać The Real Housewives Ultimate Girls Trip Season Three Release Date and Episode Schedule

The Real Housewives Ultimate Girls Trip składa się z siedmiu odcinków, a pierwsze trzy będą miały premierę 24 marca wyłącznie na Peacock. Dodatkowe odcinki będą ukazywać się w każdy czwartek, a finał pojawi się 20 kwietnia.

Subskrypcja na Peacock kosztuje 5 dolarów miesięcznie za plan Premium z reklamami lub 10 dolarów miesięcznie za plan Premium Plus bez reklam; zniżkowe plany roczne to 50 do 100 dolarów. Oba poziomy obejmują dostęp następnego dnia do seriali NBC i Bravo, ponad 80 000 godzin odcinków telewizyjnych i filmów (w tym Poker Face, Bel-Air, That ’70s Show, M3GAN i nominowany do Oscara film Tàr), ponad 50 kanałów i sport na żywo (w tym MLB Sunday Leadoff, Premier League, Sunday Night Football i WWE). Jednak tylko abonenci Premium Plus mogą oglądać swój lokalny kanał NBC na żywo, pobierać wybrane tytuły, aby później oglądać je w trybie offline i cieszyć się doświadczeniem bez reklam.

Czytaj również:  Jennifer Lopez i Ben Affleck ogłaszają ślub

Nowi abonenci mogą oglądać The Real Housewives Ultimate Girls Trip za darmo z siedmiodniowym darmowym okresem próbnym na Peacock. Do 26 czerwca, pakiet Premium streamera jest również dołączany za darmo dla klientów Xfinity Flex i X1 z abonamentem internetowym lub Digital Starter TV lub równoważnymi planami. Dowiedz się więcej tutaj.

Subskrypcja Peacock 5 dolarów i więcej miesięcznie

Kup teraz

Jak oglądać The Real Housewives Poprzednie sezony

Peacock jest również domem dla The Real Housewives Ultimate Girls Trip sezon pierwszy i drugi, jak również przeszłe sezony wszystkich obecnych i anulowanych serii, w tym Atlanta, Beverly Hills, Dallas, D.C., Dubaj, Miami, Orange County, Nowy Jork, New Jersey, Potomac i Salt Lake City.

Peacock Subscription $5 i więcej miesięcznie

Kup teraz

Użytkownicy mogą również oglądać The Real Housewives na żywo w każdym serwisie streamingowym telewizji kablowej, który oferuje sieć Bravo, w tym Fubo TV (75 dolarów i więcej miesięcznie), Hulu z Live TV (70 dolarów i więcej miesięcznie) oraz plany Blue i Orange & Blue firmy Sling (40 do 55 dolarów miesięcznie).

Latest Posts

Nie przegap