24 kwietnia 2023 |17:56

Ona po prostu się otrząsa.

Taylor Swift zapewnia, że „nic jej nie jest” po tym, jak fani zauważyli piosenkarkę występującą z otwartą raną podczas niedzielnego koncertu w Houston w Teksasie.

„PS dla tych, którzy pytają, jak rozcięłam rękę, jestem całkowicie zdrowa i to była całkowicie moja wina” – napisała 33-letnia piosenkarka „Anti-Hero” na Twitterze w poniedziałek wraz ze zdjęciami ze sceny.

Szybko pocieszając swoich fanów, Swift – która jest miesiąc po rozpoczęciu trasy koncertowej Eras Tour – wyjaśniła, że potknęła się o rąbek sukienki i „upadła w ciemności za kulisami” podczas przebierania się, podtrzymując upadek „dłonią”.

Chociaż nie jest jasne, które obszycie sukienki jest winowajcą, jedno z trzech zdjęć Swift zamieszczonych w poście przedstawia białą, zwiewną suknię sięgającą podłogi, która wygląda na niezbyt łatwą w nawigacji podczas przebierania się w ciemności.

Taylor Swift onstage singing with cut on hand
Zdobywczyni nagrody Grammy pocieszyła swoich zmartwionych fanów na Twitterze, zapewniając, że jest „całkowicie w porządku” po wycieku.
x.taylorswift.x13/TikTok
Taylor Swift performing onstage with long floorlength dress
Upadek miał miejsce podczas drugiej nocy trzydniowego pobytu Swift w Houston w ramach trasy koncertowej Eras.
Bob Levey/Getty Images for TAS Rights Management

„To wszystko było bardzo zakodowane przez Merkurego w retrogradacji. Nie martw się o mnie, jestem dobra 😘”, zażartowała, czyniąc astrologiczne odniesienie do popularnych przepowiedni przynoszących różne rodzaje nieszczęść.

Swift nie wydawała się również zbytnio zaniepokojona raną w filmie, który stał się wirusowy na TikTok, w którym piosenkarka mogła zobaczyć, jak daje z siebie wszystko na scenie, pomimo wielu prób bandażowania rany.

Zwyciężczyni Grammy – która na początku kwietnia rozstała się z Joe Alwynem po sześciu latach spotykania się – zadbała o pozytywne nastawienie pomimo upadku, nazywając trzydniowy występ w Houston „szaleństwem”.

„Budzę się uśmiechnięta, wspominając, jak dobrze się bawiliśmy” – napisała.

Taylor Swift performing onstage with wound
Pomimo konieczności podjęcia wielu prób zabandażowania rany, Swift podkreśliła, że jest „gooooood”, wskazując palcami na Mercury-retrograde za potknięcie.
x.taylorswift.x13/TikTok
She’s currently on her months-long Eras Tour.
x.taylorswift.x13/TikTok

For more Page Six you love …

  • Słuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Subskrybuj nasz codzienny newsletter
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty
Czytaj również:  Pamiętacie, jak były Britney Spears rozbił jej ślub z Samem Asghari?

Swift, która dodała, że „naprawdę nie może się doczekać” następnego przystanku trasy w Atlancie, również zachwyciła się swoimi fanami, pisząc: „Uwielbiam tę trasę tak bardzo ze względu na pasję, jaką te tłumy wkładają w to wszystko.”

Jeden z użytkowników Twittera pochwalił odporność Swift, pisząc: „Mężczyźni odwołują [sic] swoje występy, ponieważ uderzyli palcem w krawędź łóżka, podczas gdy Taylor Swift wykonuje [sic] 3-godzinny koncert z brakującą połową dłoni.”

„Twoja siła psychiczna i fizyczna jest naprawdę inspirująca. Dziękujemy za zapewnienie nas, że nic Ci nie jest” – napisał inny użytkownik, chwaląc piosenkarkę za kontynuowanie występów.

„Uwielbiam tę trasę tak bardzo ze względu na pasję, jaką te tłumy wkładają w to wszystko” – powiedziała.
Getty Images for TAS Rights Management

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, Swift w pełni wykorzystuje swój czas na trasie koncertowej i zapewnia fanów, że wszystko jest w porządku w związku z jej niedawnym rozstaniem z 32-letnim Alwynem. Podczas występu w Tampa, Fla., 15 kwietnia, Swift mocno uniosła kciuk w górę do fana trzymającego znak pytający piosenkarkę, czy wszystko z nią w porządku.

Swift zadbała również o to, by w przerwach między występami spędzić trochę czasu ze swoją dziewczyną, występując publicznie z Gigi Hadid, Blake Lively i siostrami Haim podczas wycieczki do Nowego Jorku 20 kwietnia.

Podsumowując, piosenkarka „Delicate” wydaje się trzymać dobrze.