7 maja 2023 |18:22

Czy Matty Healy naprawdę może być nowym „kochankiem” Taylor Swift?

Para podsyciła plotki o romansie w weekend, kiedy zostali sfotografowani podczas nocnego spotkania w Nashville.

Zdjęcia uzyskane przez DailyMail pokazują 33-letnią Swift i 34-letniego Healy’ego razem w samochodzie po drugim wyprzedanym stadionowym koncercie piosenkarki w stolicy Tennessee w sobotę wieczorem.

Według portalu, oboje byli w drodze do mieszkania Swift w Nashville.

Twórca hitu „Karma” i frontman „The 1975” zostali sfotografowani patrząc na siebie z tyłu czarnego SUV-a, gdy pojazd podjechał pod dom Swift około godziny 12:30

Healy, który trzymał rękę przy twarzy, wydawał się nosić te same bransoletki, które miał na sobie, gdy został zauważony na koncercie Swift na stadionie Nissana w piątek wieczorem.

Matty Healy attends night one of The Eras Tour
Taylor Swift i Matty Healy zostali zauważeni na tylnym siedzeniu samochodu po koncercie piosenkarki w Nashville w weekend.
Twitter/@Kimbrrlee_

Spostrzegawczy fani zauważyli piosenkarkę „Chocolate” stojącą w namiocie VIP na koncercie laureatki Grammy z gwiazdami takimi jak Gigi Hadid i Lily Aldridge, które są bliskimi przyjaciółkami Swift.

Co więcej, fani wysnuli również teorię, że para wysyłała do siebie tajne wiadomości podczas ostatnich koncertów. Podczas występu na scenie w piątek wieczorem, piosenkarka „Bad Blood” nieśmiało spojrzała w kamerę i powiedziała: „To o tobie, wiesz kim jesteś. Kocham cię.”

Ten tajemniczy moment został uchwycony na wideo – a Swifties szybko zdali sobie sprawę, że Healy wypowiedział dokładnie te same słowa podczas swojego koncertu 3 maja na Filipinach.

Taylor Swift on stage for the Eras Tour
Swift została zauważona, gdy przybyła do swojego mieszkania z piosenkarzem.
Getty Images for TAS Rights Management
Taylor Swift on stage for the Eras Tour
Podobno jej ukochany uczestniczył w weekend w jednym z jej koncertów w sekcji VIP.
Getty Images dla TAS Rights Management

For more Page Six you love …

  • Słuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Subskrybuj nasz codzienny newsletter
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

Obecność Healy’ego na koncercie Swift pojawiła się zaledwie kilka dni po tym, jak The Sun poinformował, że obaj muzycy zaczęli się spotykać. Wtajemniczeni twierdzili, że duet był „szaleńczo zakochany”, mimo że byli ze sobą zaledwie dwa miesiące.

Czytaj również:  Hailey Bieber obchodzi roczną rocznicę swojego "zmieniającego życie" mini-udaru

„To bardzo wczesne dni, ale czuje się dobrze” – twierdzi źródło. „Po raz pierwszy spotykali się, bardzo krótko, prawie 10 lat temu, ale terminy po prostu się nie sprawdziły.”

Healy i Swift po raz pierwszy zostali połączeni prawie dekadę temu, kiedy muzyk nosił koszulkę z okładką popowego albumu Swift „1989” podczas koncertu w 2014 roku.

Taylor and Matty Healy
Para została po raz pierwszy połączona w 2014 roku i została sfotografowana razem w 2015 roku.
David M. Benett

Kilka dni później Swift zrewanżowała się, uczestnicząc w koncercie w Los Angeles w 1975 roku z Seleną Gomez i Ellie Goulding, mając na sobie czarny podkoszulek z nazwą zespołu Healy’ego.

Plotki o związku Swift z brytyjskim piosenkarzem są gorące po jej rozstaniu z aktorem Joe Alwynem. Para rozstała się w lutym po sześciu latach znajomości. Jednak osoba wtajemniczona powiedziała Page Six, że nie ma między nimi złej krwi.

„To nie było dramatyczne”, powiedział w zeszłym miesiącu informator, dodając, że ich związek „po prostu biegł swoim torem.”