1 lipca 2022 | 4:28 pm | Aktualizacja

Dzwony weselne mogą zabrzmieć dla Taylor Swift i Joe Alwyna.

Pomimo tego, że są bardzo prywatni w swoim związku, krążą plotki, że para zrobiła kolejny krok i zaręczyła się.

Taylor Swift and Joe Alwyn holding hands in New York in October 2019.
Taylor Swift i Joe Alwyn są silni od 2016 roku.
GC Images

Oto podział romansu Swift i Alwyna, który trwa mocno od czasu, gdy po raz pierwszy zostali zauważeni razem w 2016 roku.

Kiedy się poznali

A split image of Taylor Swift and Joe Alywn at the 2016 Met Gala.
Swift i Alwyn uczestniczyli osobno w Met Gala 2016.
Getty

Fani uważają, że Swift i Alwyn po raz pierwszy skrzyżowali ścieżki, gdy uczestniczyli osobno w 2016 Met Gala. W tym czasie piosenkarka spotykała się z Calvinem Harrisem, ale on nie uczestniczył z nią w wydarzeniu.

Swift pozornie nawiązała do teorii w swojej piosence „Dress” z 2017 roku, w której śpiewa tekst: „Flashback, kiedy mnie poznałeś / Twój buzzcut i moje włosy wybielone” Na gali, gdzie tematem przewodnim było „Manus X Machina: Fashion in an Age of Technology”, aktor w szczególności uczestniczył z ogoloną głową, podczas gdy Swift pokazała się z bleach-blond bobem.

Do dziś Swift nigdy nie potwierdziła, że tekst piosenki dotyczył Alwyna.

Putting on a show

Taylor Swift and Joe Alwyn holding hands after the BAFTA's.
Duet na początku trzymał swój związek na niskim poziomie.
Hewitt / SplashNews.com

Po tym, jak Swift i Harris zerwali latem 2016 roku, ona i Alwyn wzbudzili brwi, gdy widziano ich na tym samym prywatnym koncercie Kings of Leon w październiku tego roku.

W tym czasie, wideo na koncie fana pokazało Alwyna wychodzącego z nowojorskiego miejsca, w którym Swift była również ze swoimi kumplami Dakotą Johnson, Martą Hunt, Carą Delevingne i Lily Donaldson. Nie jest jasne, czy weszli w interakcję podczas koncertu.

Breaking news

Taylor Swift and Joe Alwyn walking in New York.
Podobno nosili przebrania, by ukryć swój związek.
Edward Opi / SplashNews.com

The Sun jako pierwszy doniósł w maju 2017 roku, że Swift i Alwyn potajemnie spotykali się od miesięcy.

Źródło powiedziało outletowi w tym czasie, że przyleciała do odwiedzenia rodowitego Anglika „za pośrednictwem prywatnych odrzutowców, a jej ochrona uczyniła z tego misję podobną do wojskowej, aby uniemożliwić jej zobaczenie.”

Czytaj również:  Celebryci tacy jak Lisa Marie Presley, którzy mają powiązania ze scjentologią, mogą zeznawać w procesie o gwałt Danny'ego Mastersona

Źródło dodało, że oboje używali przebrań, aby utrzymać wiadomość o ich związku w tajemnicy.

Swift wcześniej miała bardzo głośne związki między innymi z Harrisem, Tomem Hiddlestonem, Jakiem Gyllenhaalem i Harrym Stylesem, zanim wycofała się z blasku reflektorów z Alwynem.

PDA w grze

Taylor Swift and Joe Alwyn holding hands in 2019.
Duet, widziany tu w 2019 roku, po raz pierwszy pokazał PDA po Jingle Ball w 2017 roku.
GC Images

Podczas gdy udało im się pozostać pod radarem na początku, duet został w końcu zauważony pokazując trochę poważnego PDA w grudniu 2017 roku, co dodatkowo potwierdziło ich związek.

Zostali sfotografowani trzymając się za ręce po występie Swift na Z100’s Jingle Ball. Następnie w marcu 2018 roku, wyglądali bardzo przytulnie podczas wędrówki w Malibu.

Świadek powiedział Page Six w tym czasie, że „wydawali się bardzo intymni i głęboko w rozmowie – pomimo posiadania jej ochroniarza śledzącego 20 stóp za nimi.”

Tego maja Swift serenadowała Alwynowi podczas pierwszego koncertu jej trasy „Reputation”.

Confirmation station

Taylor Swift and Joe Alwyn holding hands in Paris.
Alwyn ostatecznie potwierdził, że się umawiają podczas wywiadu, ale pozostał prywatny co do jakichkolwiek szczegółów.
Best Image / BACKGRID

W sierpniu 2018 roku duet dał przebłysk ich związku, gdy oboje pozowali przed tym samym kaktusem na zdjęciach opublikowanych na swoich kontach na Instagramie.

Miesiąc później Alwyn ostatecznie potwierdził, że spotyka się z supergwiazdą country-turned-pop, ale pozostał milczący na temat wszelkich szczegółów.

„Jestem świadomy, że ludzie chcą wiedzieć o tej stronie rzeczy,” aktor powiedział British Vogue. „Myślę, że z powodzeniem byliśmy bardzo prywatni i to teraz zapadło dla ludzi … ale naprawdę wolę rozmawiać o pracy”.

Plotki o zaręczynach wirują

Joe Alwyn and Taylor Swift holding hands in Tribeca.
Plotki zaczęły wirować w 2020 roku, że się zaręczyli.
247PAPS.TV / SplashNews.com

W styczniu 2020 roku para po raz pierwszy wywołała plotki o zaręczynach, gdy Swift nosiła masywny pierścionek z diamentem na lewej ręce w swoim dokumencie Netflix „Miss Americana” Fani później uwierzyli, że para faktycznie zawiązała węzeł po tym, jak założyła suknię ślubną w teledysku „Willow”.

Jednak Alwyn odniósł się do tej gadaniny w kwietniu 2022 roku w wywiadzie dla WSJ. Magazine, mówiąc: „Prawda jest taka, że jeśli odpowiedź byłaby tak, nie powiedziałbym, a jeśli odpowiedź byłaby nie, nie powiedziałbym.”

Czytaj również:  'Powiedzieli mi, że nie mogę, dlatego to zrobiłam': Britney Spears zamieszcza kryptyczne meme na Instagramie po 'meltdown' w restauracji

Island kisses

Taylor Swift and Joe Alwyn in January 2020.
Swift i Alwyn, widziani tutaj w 2020 roku, rzadko pokazują PDA, ale podzielili się parną sesją makeout podczas wakacji na Bahamach w 2022 roku.
Photographer Group/MEGA

W kolejnym rzadkim ruchu, para została zauważona jak zamyka się w sobie podczas romantycznego wypadu na Bahamy w czerwcu 2022 roku.

Uważa się, że para przebywała w przyczepie Airstream Lenny’ego Kravitza.

It’s a love story

Taylor Swift and Joe Alywn in New York in December 2018.
Podobno trzymali swoje zaręczyny w tajemnicy przez kilka miesięcy.
BACKGRID

W czerwcu 2022 roku The US Sun poinformował, że Swift i Alwyn byli potajemnie zaręczeni od miesięcy i powiedzieli o tej wiadomości tylko swojemu wewnętrznemu kręgowi.

„Zasadniczo najbliższa rodzina i zaufani, bardzo starzy przyjaciele”, źródło powiedziało outletowi. „Wszyscy zostali też zaprzysiężeni do zachowania tajemnicy”.

Alwyn rzekomo sprezentował Swift „piękny pierścień”, który nosi tylko na osobności.

Źródło dodało: „Chcą, żeby ich miłość trzymała się jak najdalej od kamer. To jest tylko dla nich. A jeśli i kiedy wymienią przysięgę, to na pewno nie będzie tam żadnych magazynów typu Vogue, Rolling Stone czy Hello!”

Ani Swift ani Alwyn nie potwierdzili tego raportu.