28 lipca 2022 | 22:01

Taylor Ann Green ujawniła w czwartkowym odcinku „Southern Charm”, że stała się „triggered” po tym jak wpadła na kobietę, z którą zdradzał ją Shep Rose.

„Po prostu widzę ją i jestem, jakbym była wyzwolona,” powiedziała kumpelce Olivii Flowers, gdy obie się dogoniły. „Oczywiście Shep był jak, 'Taylor, musisz przestać. To było dawno temu.”

Rose, 42, przyznała się do zdrady z Greenem, 27, podczas ponownego spotkania w zeszłym sezonie.

„To był stary płomień i pocałowałem dziewczynę na klatce schodowej, ale to wszystko”, powiedział gospodarzowi Andy Cohen w tym czasie, dodając, że „było kilka wiadomości tekstowych”, które wymienił z inną kobietą.

Podczas nowego odcinka, Green powiedziała w konfesjonale, że normalnie nie jest „zazdrosną osobą” – ale widząc starą płomień swojego mężczyzny wywołała płomień negatywnych emocji.

„Oto jesteśmy”, lamentowała do kamery.

Green powiedziała następnie 30-letniej Flowers, że jeśli autorka „Average Expectations” jeszcze raz ją nadepnie, to na dobre zakończy z nią współpracę.

Shep Rose poses for a
Rose przyznała się do zdradzania Greena w przeszłości.
Stephanie Diani/Bravo

„Jeśli coś takiego miałoby się kiedykolwiek powtórzyć, odpadam,” powiedziała. „Uspokoiłabym krok dalej i powiedziała: 'Naprawdę współczuję ci i osobie, którą jesteś w głębi duszy i, jak, baw się z tym. Powodzenia w spaniu w nocy wiedząc, że jesteś tym, kim jesteś'”

Jednak mężczyźni w „Southern Charm” nie raz w ostatnim odcinku podpowiadali, że Rose jest niewierna.

„Taylor jest niespokojna, gdy wyjeżdżasz z miasta, bo ciągle ją zdradzasz, gdy wyjeżdżasz z miasta” – twierdził Craig Conover o Rose w konfesjonale.

„To znaczy, jak ona ma być – tak po prostu – spokojna w nocy?”

Para w końcu rzuciła ręcznik po dwóch latach randek, People doniosło wcześniej w tym miesiącu.

Informatorzy powiedzieli, że Rose ma „prawdziwy problem z monogamią”, który przyczynił się do upadku związku.

„[He] odmówił zobowiązania wobec Taylor, mówiąc jej, że nie chce być tylko z jedną osobą i zmieniać swojego stylu życia”, powiedziało jedno ze źródeł.

Shep Rose and Taylor Ann Green posing together in front of a palm tree.
Para zakończyła związek na początku tego miesiąca po dwóch latach randkowania.
tayloranngreen/Instgram

„Jest niesamowicie zraniona, ale wie, że zasługuje na faceta, który będzie o nią walczył, a nie takiego, który jest tak samolubny” – dodała inna, twierdząc, że Rose będzie tego „żałować.”

Rose wcześniej przyznał Page Six, że on i Green mieli czkawkę podczas kręcenia 8 sezonu „Southern Charm.”

„[This season] zebrało żniwo na moim [relationship],” powiedział. „To było po prostu trudne. Chodzi mi o to, że kiedy filmujesz, też jest trochę niepokoju. Chcesz, aby wszystko poszło dobrze, a kiedy starasz się zbyt mocno, zwykle rzeczy wybuchają w twarz, i to jest rodzaj tego, co się stało. Zobaczyłem nadjeżdżający pociąg i po prostu wbiegłem w niego, zamiast od niego uciec.”

„Southern Charm” emitowane jest w czwartki o 21:00 ET na Bravo.