22 czerwca 2022 | 2:44pm

Znów to zrobiła.

Julia Fox w poniedziałek wieczorem wyszła na ulice Nowego Jorku w kolejnym stroju, który nie daje się opisać.

Mając na sobie wiązany z przodu crop top marki Alejandre z dużym wycięciem na środku, aktorka „Uncut Gems” pokazała trochę underboob, gdy szła na kolację do hotelu Mercer.

Julia Fox
Julia Fox wyszła w kolejnym odważnym stroju, w którym znalazła się strappy crop top i spodnie, które pokazują górną część jej ud – ale jest ona prawie zakryta, gdy patrzy się na nią z przodu. Z tyłu widać kawałek jej tyłka, a nic poza koronkami jej nie zasłania.
GC Images

Zrezygnowała ze swojej charakterystycznej czerni na rzecz ciemnoszarego fasonu, łącząc odważną koszulę z długim rękawem z dopasowanymi, nisko opadającymi spodniami marki.

W spodniach w stylu chaps-style pojawiło się to, co przypomina „podwójne majtki” Alejandre (65$), ale bikini, które jest wykończone srebrnymi ćwiekami, jest w rzeczywistości przymocowane do spodni i ma dodatkowe paski w stylu stringów na górze.

Posiadające szerokie wycięcia po bokach, workowate szare spodnie odsłaniają z tyłu górną część ciała Fox z paskami w kształcie krzyża.

Julia Fox
Wygląd Foxa jest najnowszym z szeregu przekraczających granice strojów gwiazdy.
GC Images

Czy to pokazując dekolt na tyłku, robiąc zakupy w swoich majtkach, czy nosząc DIY Hanes tank jako spódnicę, ex Kanye Westa zawsze wie, jak zwrócić na siebie uwagę w swoich strojach ulicznych.

Była dominatorka powiedziała ostatnio People, że myśli o swoich strojach jako o „wizualnej usłudze” dla społeczeństwa.

„Czasami paparazzi mnie dopadają, a ja wyglądam jak s-t, wiesz?” powiedziała. „Jeśli mają mnie dopaść, równie dobrze mogę zrobić z tego to, co najlepsze. Czuję, że wykonuję usługę. Świadczę usługę.”

Wcześniej w poniedziałek Fox zapewniła taką „usługę”, ponieważ podzieliła się tutorialem na TikTok pokazującym, jak użyła piercingu z St. Marks Place, aby naprawić stary stanik bikini swojej matki po zerwaniu zapięcia.

Julia Fox
„Jeśli mają mnie dorwać, to równie dobrze mogę zrobić z tego to, co najlepsze. Czuję, że wykonuję usługę. Świadczę usługi” – powiedział niedawno Fox.
GC Images

W tym tygodniu wystąpiła również w filmie dla Vogue Czechoslovakia, mając na sobie spódnicę wymyśloną z polaroidowych zdjęć swojej osoby.

Fox – która pojawia się na lipcowej okładce magazynu – napisała na Instagramie, że „nie miała pojęcia”, że jej sesja zdjęciowa była rzeczywiście na okładkę, dopóki nie skończyła się.

Czytaj również:  Scott Disick dostaje życzenia urodzinowe od Kardashianów po ślubie Kourtney

„Myślałam, że to tylko rozprzestrzenianie się i szczerze mówiąc byłam po prostu tak szczęśliwa, że w ogóle jestem w vogue’u, nie obchodziło mnie to!” napisała.

Julia Fox
Wie jak uczynić chodnik swoim wybiegiem.
GC Images