piątek, 2 czerwca, 2023

Ostatnie posty

’Star Wars’ i LG debiutują specjalną edycją Darth Vader-Inspired 4K OLED TV

Jeśli kupisz niezależnie recenzowany produkt lub usługę poprzez link na naszej stronie, The Hollywood Reporter może otrzymać prowizję partnerską.

Twój mały ekran ulega Ciemnej Stronie.

Star Wars i LG połączyły siły przy tworzeniu specjalnej edycji 65-calowego telewizora OLED Evo C2, który odwzorowuje Dartha Vadera – ale będzie kosztował fanów całkiem sporą sztabkę Beskaru.

Firma elektroniczna ponownie wyobraziła sobie swój kinowy telewizor – który zdobył nagrodę CES 2022 Innovation Award – z akcentami inspirowanymi byłym Jedi, od dźwięku zasilania jego oddechu filtrowanego przez maskę do wyposażonego w miecz świetlny magicznego pilota. W trybie Gallery Mode (który zmienia telewizor w cyfrowe płótno) można znaleźć ekskluzywne dzieła sztuki Star Wars, takie jak oryginalne storyboardy i ilustracje, które dają zakulisowe spojrzenie na filmy, plakaty filmowe, sceny filmowe i inne obrazy, które pokazują podróż Anakina Skywalkera od padawana do Lorda V.

Jeśli chodzi o specyfikację techniczną, telewizor LG Star Wars może pochwalić się tymi samymi cechami, co jego urządzenia spoza świata Darth: ponad 8 milionami samodzielnie podświetlonych pikseli i firmowym inteligentnym procesorem α9 Gen 5 4K z algorytmem Dynamic Tone Mapping Pro, który zapewnia żywsze i bardziej szczegółowe obrazy (do 20 procent jaśniejsze niż konkurencja, mówi marka) i który automatycznie dostosowuje ustawienia obrazu i dźwięku w zależności od tego, co oglądasz.

Ponieważ Disney+ oferuje zremasterowane wersje każdego filmu i serialu Star Wars, fani doświadczają Tatooine i Gwiazdy Śmierci za pośrednictwem telewizora w oszałamiającej rozdzielczości 4K, Dolby Vision IQ i Dolby Atmos, dzięki trybowi Filmmaker Mode „dla najlepszych wrażeń kina domowego”, według LG. Jest on również wyposażony w AI Sound Pro dla wirtualnego dźwięku przestrzennego 7.1.2, a gracze docenią hiperszybki, 0,1-milisekundowy czas reakcji i cztery porty HDMI do podłączenia konsoli i akcesoriów.

Czytaj również:  Heather Gray, producent wykonawczy 'The Talk' w CBS, umiera w wieku 50 lat

Related: Najlepsze prezenty dla fanów Star Wars

„Dzięki technologii LG OLED TV ciemna strona może być naprawdę ekscytującym i jasnym doświadczeniem, zwłaszcza gdy współpracujemy z Lucasfilm” – powiedział w oświadczeniu Tim Alessi, starszy dyrektor marketingu produktów rozrywki domowej w LG USA. „Jesteśmy podekscytowani tym, że zarówno zapaleni fani Star Wars, jak i fani technologii mogą doświadczyć swoich ulubionych filmów w sposób wciągający dzięki limitowanej edycji telewizorów OLED. Naprawdę już nigdy nie obejrzysz Star Wars w ten sam sposób.”

Lazy loaded image

Zbliżenie detali inspirowanych „Gwiezdnymi wojnami” na telewizorze LG ze specjalnej edycji OLED serii C2.Dzięki uprzejmości LG

Telewizor Star Wars LG OLED Evo C2 został po raz pierwszy zaprezentowany podczas zeszłomiesięcznego Star Wars Celebration w Anaheim, gdzie inne wielkie odkrycia obejmowały Star Wars Jedi: Survivor grę wideo, zabawkę L0-LA9 księżniczki Leii oraz teasery dotyczące The Mandalorian sezonu trzeciego i nadchodzącego Andora serialu.

Powstało tylko 501 zestawów, a telewizory posiadają numerowany certyfikat autentyczności. Jeśli chodzi o cenę, to ekran LG OLED Evo Star Wars z edycji specjalnej wyniesie Cię 3000 dolarów (dla porównania, zestaw bez Gwiezdnych Wojen kosztuje obecnie 2100 dolarów). Jeśli czujesz moc Ciemnej Strony, możesz dowiedzieć się więcej i kupić telewizor online w LG tutaj.

Lazy loaded image

Dzięki uprzejmości LG

Telewizor LG „Star Wars” z edycji specjalnej$3,000

Kup teraz

Latest Posts

Nie przegap