czwartek, 30 marca, 2023

Ostatnie posty

spektakl „Śmierć komiwojażera” przerwany przez rozrabiającego widza

Śmierć komiwojażera została przerwana 27 grudnia przez członka publiczności, który podszedł do sceny na Broadwayu i wielokrotnie angażował się w członków obsady, w tym aktora Wendella Pierce’a, w trakcie przedstawienia na żywo.

NYPD zostało wezwane do W. 44th St. Hudson Theatre we wtorek wieczorem około godziny 21:00 po wezwaniu 911 nad „osobą zakłócającą porządek”, rzecznik wydziału powiedział The Hollywood Reporter. Nie dokonano żadnego aresztowania.

W oświadczeniu podzielonym z THR, producenci sztuki powiedzieli: „Jesteśmy wdzięczni całemu zespołowi w Hudson Theatre za wspólną pracę, aby rozwiązać sytuację i wznowić przedstawienie tak szybko, jak to możliwe.”

Incydent został udostępniony w mediach społecznościowych przez kilka osób w obecności, w tym jednego rzekomego członka publiczności, który pochwalił gwiazdę Pierce’a za segmentowanie „płynnie z powrotem do roli życia”, ruch, który uznali za niezwykły „biorąc pod uwagę prawdziwy dramat, który mógł wykoleić całą noc”

„Dziś wieczorem, w środku swojego elektryzującego występu jako Willy Loman w ŚMIERCI SPRZEDAWCY Arthura Millera, został zmuszony do złamania charakteru, gdy zirytowany, najwyraźniej nietrzeźwy członek publiczności zakłócił drugi akt sztuki tak intensywnie, że akcja musiała zostać zawieszona” – napisał użytkownik w poście na Instagramie. „Kiedy zapaliły się światła, cierpliwie & bohatersko błagał ją o pokojowe opuszczenie sali, pomimo jej nalegań, że powinna zostać wyprowadzona siłą (ostatecznie została odprowadzona przez policję).”

Inny użytkownik uchwycił wideo z incydentu, od czasu opublikowania na TikTok, podczas którego Pierce może być postrzegany jako negocjujący z członkiem publiczności – najpierw, aby pozwolić jej pozostać, a następnie zwrócić koszt jej biletu – w próbie zakończenia zakłócenia i powrotu do spektaklu. Wśród odmowy opuszczenia teatru przez kobietę słychać również wezwania do opuszczenia sceny przez obsadę i gniewne reakcje niezadowolonych widzów.

Zakłócenie następuje po kilku innych incydentach związanych z decorum publiczności w ciągu ostatniego roku. W zamkniętym już Company gwiazda Patti LuPone wdała się w słowną sprzeczkę z członkiem publiczności na temat maskowania podczas rozmowy po spektaklu.

Czytaj również:  Książę Harry & Meghan atakują tabloidy i paparazzi w Netflix Doc Series: "They Are Destroying Us"

Take Me Out również zostało naruszone, gdy jeden z widzów zamieścił zdjęcie aktora Jesse’ego Williamsa podczas jednej z nagich scen nagrodzonej nagrodą Tony sztuki. Produkcja, która powróciła na drugi plan po ograniczonym zaangażowaniu tej wiosny, zaktualizowała swoje protokoły bezpieczeństwa po tym incydencie.

Latest Posts

Nie przegap