poniedziałek, 27 marca, 2023

Ostatnie posty

’She-Hulk’ Star Jameela Jamil Addresses Criticism of Her Show Look: „Akceptuję każdą uncję cienia”

Jameela Jamil udowadnia, że nie gniewa się, gdy fani kwestionują jej wygląd w nadchodzącym serialu Marvela She-Hulk: Attorney at Law.

Po tym jak wizerunek jej She-Hulk złoczyńcy Titanii został udostępniony w mediach społecznościowych przed premierą projektu Disney+ 17 sierpnia, absolwentka Good Place wzięła udział w Twitterze, aby odpowiedzieć na posty, które były krytyczne wobec jej wyglądu, z niektórymi osobami wyrażającymi pytania o fryzurę postaci.

„Omg to zdjęcie”, napisał Jamil w sobotę. „Ludzie… Przyjmuję każdą uncję cienia tutaj, ale w obronie mojego doskonałego stylisty włosów, to jest tylko moje włosy po 14-godzinnym dniu kaskaderskim w upale Atlanty. Po tym jak były odwrócone do góry nogami. Wykonała świetną robotę przy tym pokazie, obiecuję. Kocham ją. Cycki wyglądają ok tho?”

Wśród szeregu innych wiadomości, które Jamil zamieściła na temat reakcji fanów, był tweet, który brzmiał: „Z zapałem przyjmuję atak tłumu.”

W odpowiedzi na fana, który później skrytykował kostium jej postaci, aktorka napisała: „Dostaniesz go, gdy ukaże się serial. Pasuje do postaci.”

W tytułowej roli występuje Tatiana Maslany, She-Hulk: Attorney at Law’w obsadzie są również Ginger Gonzaga, Renée Elise Goldsberry, Tim Roth, Mark Ruffalo i Benedict Wong. Pierwsze promo zebrało 78 milionów wyświetleń w ciągu pierwszych 24 godzin, kiedy wystartowało w maju, co uczyniło je drugim największym debiutem zwiastuna dla serii Marvel Studios.

Omg to zdjęcie..💀😂 Chłopaki… Przyjmuję każdą uncję cienia tutaj, ale w obronie mojego doskonałego fryzjera, to tylko moje włosy po 14 godzinnym dniu kaskaderskim w upale Atlanty. Po tym jak były do góry nogami. Wykonała świetną robotę przy tym pokazie, obiecuję. Uwielbiam ją. Boobs look ok tho? pic.twitter.com/oWZy0Bi23b

– Jameela Jamil 🌈 (@jameelajamil) 9 lipca 2022

Czytaj również:  Jak scenografia "Only Murders in the Building" opowiadała o bohaterach serialu

Latest Posts

Nie przegap