20 kwietnia 2023 r. |21:50

Shayne Jansen ostrzegł fanów, że może zrobić sobie przerwę od mediów społecznościowych w związku z obawami o swoje zdrowie.

Po tym, jak widzowie „Love Is Blind” zwrócili uwagę na niekonsekwentne zachowanie Jansena podczas Instagram Live, 33-latek zamieścił w czwartek kryptyczną wiadomość na swoich Stories.

„Każdy kocha skandal – Shayne Jansen”, napisał na szczycie różowego ekranu. „Zobaczymy się w przyszłym tygodniu lub miesiącu 💋❤️.”

Wiadomość pojawiła się po tym, jak fani błagali gwiazdę reality TV, aby „uzyskać pomoc” po tym, jak był widziany fidgeting i zmagający się z tworzeniem spójnych zdań podczas Instagram Live w ostatnią niedzielę.

Shayne Jansen Instagram.
Shayne Jansen zamieścił dziwną wiadomość na Instagramie wśród obaw o jego zdrowie.
Shayne Jansen
Fani, którzy dostroili się do oglądania Shayne Jansena na żywo na Instagramie, zauważyli jego niekonsekwentne zachowanie.
shaynejansen/Instagram

W klipie, który został później umieszczony na TikTok, Jansen był zauważalnie rozczochrany podczas przeskakiwania z tematu na temat.

Pomimo tego, że Jansen powiedział, że jest „w porządku”, wielu fanów wyraziło troskę o niego w sekcji komentarzy.

„Biedny facet. Wyraźnie zmaga się z problemami. Mam nadzieję, że otrzyma pomoc, której potrzebuje. Nigdy nie jest za późno, żeby spróbować” – napisał jeden z użytkowników.

Shayne Jansen
Gwiazda „Love Is Blind” wydawała się nieobliczalna podczas niedawnego livestreamu.
shaynejansen/Instagram
Shayne Jansen Instagram.
Fani błagali gwiazdę reality TV o „pomoc”.
shaynejansen/Instagram

„Interwencja ASAP. So sad” – napisała druga osoba, a trzecia dodała: „So sad to see someone in this state posting on social media. Mam nadzieję, że spojrzy na to z perspektywy czasu i wprowadzi jakieś pozytywne zmiany.”

Tymczasem inni ludzie wskazywali na potencjalne stresory w jego życiu, takie jak niedawna śmierć matki i presja reality TV.


Więcej aktualizacji Page Six reality TV

  • Zapisz się do naszego cotygodniowego newslettera „Housewives Hangover”
  • Słuchaj naszego podcastu „Virtual Reali-Tea”
  • Kupuj nasze ekskluzywne artykuły

Shayne Jansen
Jansen twierdzi, że radzi sobie „dobrze” pośród trosk.
shaynejansen/Instagram

„Stracił niedawno swoją mamę i ktoś def musi sprawdzić, co u niego słychać”, powiedział ktoś inny.

„Knew he was on something after watching him on 'Perfect Match’,” another speculated.

Czytaj również:  Fani kwestionują wystawny prezent North West dla Kim Kardashian: "Nie ma mowy

Jansen, który stał się znany ze swojej energii w serialu Netflix, wcześniej zaprzeczył braniu narkotyków wśród spekulacji, że był naćpany podczas kręcenia hitowego serialu.

Grabs from Love Is Blind star Shayne Jansen's instagram
Gwiazda reality TV wcześniej zaprzeczyła, że była na narkotykach w czasie kręcenia filmu.
Instagram/shaynejansen

„Czy [używałem narkotyków]? Tak. Na pokaz nie. Mam doświadczenie z kilkoma z nich. Nic, co zostało wstrzyknięte do mojego ciała, ale myślę, że wszyscy mieliśmy swoje czasy w naszym życiu, w których robiliśmy pewne rzeczy,” powiedział Nickowi Viallowi na podcaście „The Viall Files” w marcu.

„Ludzie myśleli, że biorę kokainę. Przez cały czas mam mikrofon. Każdy by słyszał, jak to robię. To dzikie myśleć, że nosiłem kokainę przy sobie, i wciągałem kreski i robiłem wszystkie tego typu rzeczy w łazience, kiedy jestem zmikrofonowany.”