29 maja 2022 | 10:46

Shaunie O’Neal znów jest mężatką.

Gwiazda „Basketball Wives” i była żona Shaquille’a O’Neala zawiązała węzeł ze swoim narzeczonym, Keionem Hendersonem, w sobotę na Anguilli.

Trzej synowie Shaunie, Myles, 25, Shareef, 22 i Shaqir, 19, poprowadzili ją do ołtarza na polu golfowym w ośrodku Aurora, podczas gdy piosenkarka gospel Yolanda Adams wystąpiła dla prawie 200 gości.

„Właśnie straciłam tatę w lutym. Więc, naprawdę zmagałam się z tym, jak zamierzałam zejść do ołtarza”, powiedziała People panna młoda. „Utrata mojego taty w środku planowania tego ślubu to było dużo, więc moi synowie przekazali mnie”.

Dwie córki Shaunie, Amirah, 20, i Me’arah, 16, również były obecne.

Osobowość VH1, 47, oszałamiała w błyszczącej sukni i welonie Jean Louis Sabajai, podczas gdy Henderson, 41, nosił kremowy smoking Dolce & Gabbana.

Shaunie i jej pan młody zaręczyli się w listopadzie 2021 roku po prawie dwóch latach randkowania.

Shaunie O'Neal looking at Keion Henderson with her hand on his chest.
Była Shaqa zaręczyła się z pastorem w listopadzie 2021 roku.

Wcześniej była żoną 50-letniego Shaqa od 2002 do 2011 roku.

„[Henderson has] był niesamowity, aby po prostu wkroczyć w nasze życie i wypełnić pustkę, która była tam przez minutę … 'ponieważ nie miałam kogoś,” Shaunie powiedziała magazynowi o relacji pastora z jej dziećmi. „One go kochają, co sprawia, że ja kocham go jeszcze bardziej”.

Shaq, ze swojej strony, ostatnio trafił na pierwsze strony gazet za obwinianie siebie za swój nieudany związek.

„Byłem zły”, powiedziała legenda NBA w kwietniu na „The Pivot Podcast”, dodając: „Ona była niesamowita. Naprawdę była. To wszystko byłem ja.”

Shaq odmówił rozwinięcia tego, co zrobił źle, ale przyznał, że prowadził „podwójne życie” i nie „chronił tych przysiąg”, które złożył Shaunie, kiedy się pobrali.

Czytaj również:  Królowa Elżbieta i Tom Cruise zostali sekretnymi przyjaciółmi przed jej śmiercią

Jeśli chodzi o nowy związek swojej byłej, były koszykarz powiedział wtedy: „Wkrótce wyjdzie za mąż za wspaniałego, młodego dżentelmena, a ja jestem szczęśliwy z tego powodu i mamy wspaniałe relacje.”