piątek, 24 marca, 2023

Ostatnie posty

Serena Williams wypowiada się o niesławnym oscarowym policzku Willa Smitha: „We’re All Human”

Prawie rok po policzku, który był słyszany na całym świecie, Serena Williams otworzyła się o słynnym teraz momencie, który miał miejsce krótko przed tym, jak Will Smith wygrał 2022 Oscara dla najlepszego aktora w Król Ryszard.

Przed zwycięstwem Smitha, Chris Rock wyszedł na scenę Oscarów, aby wręczyć nagrodę za najlepszy dokument Questlove’owi Summer of Soul. Przed ogłoszeniem, kto zabierze do domu złotą statuetkę, Rock zażartował z łysej głowy Jady Pinkett Smith. (Aktorka choruje na łysienie.) Smith następnie wszedł na scenę, spoliczkował Rocka i wrócił na swoje miejsce, gdzie krzyknął: „Trzymaj imię mojej żony z dala od swoich pieprzonych ust!”

W tym czasie siostry Williams, których życie zostało przedstawione w Królu Ryszardzie, pozostały mamą na temat Slap – aż do teraz.

Serena Williams zatrzymała się w CBS Mornings na rozmowę z Gayle King o jej przedsięwzięciach biznesowych, rodzinie i farmie na Florydzie.

Podczas rozmowy King pokazała Williams słodkie wideo, w którym jej ojciec uczy ją jako dziecko, a następnie przeszła do „tego momentu na Oscarach”, pytając gwiazdę tenisa, jak się czuje w tej sytuacji, bez konkretnego wymieniania policzka.

„Myślałem, że to był taki niesamowity film i czuję, że po tym był niesamowity film z Questlove, który jakby został przyćmiony” – zaczął Williams. „Ale czuję też, że byłem w pozycji, w której byłem pod dużą presją i popełniłem ogromną ilość błędów, a ja jestem typem osoby, która jest jak, 'Byłem tam. Popełniłem błąd. To nie jest koniec świata.”

Podsumowała: „Wszyscy jesteśmy niedoskonali i wszyscy jesteśmy ludźmi, i po prostu bądźmy dla siebie mili. Tak więc, o tym często się zapomina.”

Od niesławnego momentu na scenie Dolby Theatre podczas Oscarów w 2022 roku, Smith ma zakaz powrotu na rozdanie nagród lub uczestniczenia w jakichkolwiek innych wydarzeniach Akademii przez następne 10 lat – ale nadal może być nominowany.

Czytaj również:  Producenci filmu o Kevinie Spacey odpowiadają na zarzuty o napaść seksualną w Wielkiej Brytanii: "Są tacy, którzy chcieliby, żeby nie grał"

Latest Posts

Nie przegap