piątek, 2 czerwca, 2023

Ostatnie posty

sequel 'Justified’ wstrzymuje produkcję po incydencie w pobliżu planu zdjęciowego

Produkcja serialu FX Justified została wstrzymana w tym tygodniu, gdy dwa samochody, których mieszkańcy strzelali do siebie, przebiły się przez barykady na planie serialu w Chicago.

Justified: City Primeval było kręcone w środę wieczorem w Douglass Park na West Side miasta, kiedy dwa pojazdy przedarły się przez ogrodzenie. Żaden z członków obsady ani ekipy nie ucierpiał; gwiazda Timothy Olyphant był wśród osób przebywających na miejscu.

Produkcja została zamknięta po tym incydencie i została wstrzymana w czwartek i piątek. Filmowanie ma zostać wznowione w przyszłym tygodniu.

The Hollywood Reporter skontaktował się z policją chicagowską w sprawie incydentu i będzie aktualizował tę historię o wszelkie informacje od wydziału.

Justified: City Primeval jest drugim serialem, który został dotknięty przemocą z użyciem broni w tym tygodniu. We wczesny wtorek, Johnny Pizarro, członek załogi w NBC’s Law & Order: Organized Crime, został zastrzelony i zabity w Brooklynie podczas pracy przy egzekwowaniu parkowania dla serialu.

Odrodzenie Justified to limitowany serial inspirowany powieścią Elmore’a Leonarda City Primeval: High Noon in Detroit, w którym Olyphant powtarza swoją rolę jako U.S. Marshal Raylan Givens. Aunjanue Ellis, Boyd Holbrook, Adelaide Clemens, Vondie Curtis-Hall, Marin Ireland, Norbert Leo Butz, Victor Williams i Vivian Olyphant (córka Timothy’ego, grająca córkę Raylana) również występują.

Za serialem stoją Sony Pictures TV i FX Productions. Weterani Justified Dave Andron i Michael Dinner pełnią rolę showrunnerów i zajmują się produkcją wykonawczą wraz z twórcą serialu Grahamem Yostem, Sarah Timberman, Carlem Beverly, Peterem Leonardem, Taylorem Elmore i Chrisem Provenzano. Dinner również reżyseruje.

Deadline jako pierwszy podał te informacje.

Czytaj również:  Lindsay Lohan składa hołd 'Mean Girls' w kampanii butów do biegania Allbirds

Latest Posts

Nie przegap