czwartek, 23 marca, 2023

Ostatnie posty

Seal Team 6 Movie „Fearless” w pracach z bannerem „American Underdog” (Exclusive)

Należąca do braci Erwinów firma Kingdom Story Company nabyła prawa do książki Erica Blehma Fearless, . Scenariusz filmu napisze Jason Hall, a reżyserią zajmie się Andrew Erwin.

Film będzie adaptacją książki Blehma z 2012 roku o komandosie SEAL Team 6 Adamie Brownie, Navy SEAL, który pokonał trudności, w tym uzależnienie od narkotyków i pobyt w więzieniu, aby stać się członkiem elitarnego zespołu SEAL najbardziej znanego z zabicia Osamy bin Ladena w Afganistanie.

Hall zdobył nominację do Oscara za scenariusz American Sniper, a ostatnio napisał Gran Turismo dla Sony Pictures. Kevin Downes, wraz z Markiem Ciardi i Jonem Erwinem, zajmie się produkcją filmu, którego akcja rozgrywa się na froncie walki Navy SEALs w Afganistanie.

Kingdom Story Company – firma założona przez braci Jona i Andrew Erwinów, stojąca za takimi hitami kasowymi opartymi na wierze jak I Can Only Imagine i I Still Believe – podpisała umowę dystrybucyjną z Lionsgate.

„Jesteśmy ogromnie zaszczyceni, że możemy powołać do życia tę historię i nie mogę sobie wyobrazić lepszej osoby do jej napisania niż Jason Hall. Wszyscy jesteśmy zaszczyceni zaufaniem, jakim obdarzyła nas rodzina Brownów, by opowiedzieć tę historię” – powiedział Andrew Erwin w oświadczeniu.

Andrew Erwin i jego brat Jon wcześniej wyreżyserowali między innymi American Underdog, I Still Believe i I Can Only Imagine. Fearless ukazuje się nakładem Penguin Random House.

„Ten film jest w sam raz dla Andy’ego. Fearless nie tylko zabierze cię za linie wroga z SEAL Team 6, ale w serce i duszę jednego człowieka i jak znalazł siłę, aby wstąpić” – dodał Downes w swoim własnym oświadczeniu.

Brown, który zwrócił się do Navy SEALs, aby odmienić swoje życie, zginął w walce w marcu 2010 roku podczas misji w Afganistanie, której celem było zabicie lub schwytanie głównego przywódcy talibów.

Czytaj również:  pisarze 'Causeway', reżyser o badaniach wojskowych, dlaczego Brian Tyree Henry był "jedyną osobą" do swojej roli

„Jesteśmy tak błogosławieni, że tak niesamowity zespół przeniesie historię Adama – opowiedzianą w Fearless – na duży ekran. Jego spuścizna jest w dobrych rękach” – powiedziała w oświadczeniu Kelley Brown, która była żoną Adama Browna.

Latest Posts

Nie przegap