8 kwietnia 2023 r. |13:12

Ronnie Ortiz-Magro został zauważony w tym samym miejscu, gdzie obsada „Jersey Shore: Family Vacation” – w tym jego była Sammi „Sweetheart” Giancola – kręcą obecnie reality show MTV.

Gwiazda rzeczywistości została sfotografowana w piątek w Margaritaville Resort w Orlando, Fla, według zdjęć uzyskanych przez TMZ w sobotę.

Per the outlet, Giancola i jej współgwiazdy Jennifer „JWoww” Farley, Nicole „Snooki” Polizzi, Mike „The Situation” Sorrentino, Deena Cortese, Paul „DJ Pauly D” DelVecchio i Vinny Guadagnino również byli widziani na terenie hotelu.

Jednak członkowie obsady nie pojawiają się na zdjęciach Ortiz-Magro, więc nie jest jasne, czy mieli już wpadkę.

Nie wiadomo też, czy ojciec jednego z nich został poproszony o nakręcenie filmu, pojawił się niezapowiedziany czy był tam przypadkowo.

Ronnie Ortiz-Magro filming
Ronnie Ortiz-Magro został zauważony w tym samym hotelu, w którym „Jersey Shore: Family Vacation” jest kręcony na Florydzie.
TMZ
Ronnie Ortiz-Magro filming
Nie wiadomo też, czy ojciec jednego z nich został poproszony o nakręcenie filmu, pojawił się niezapowiedziany czy był tam przypadkowo.
TMZ

Przedstawiciele Ortiz-Magro nie odpowiedzieli natychmiast na prośbę Page Six o komentarz.

Osobowość MTV ujawniła w marcu, że przeniósł się do Słonecznego Stanu ze swoją 5-letnią córką, Arianą, aby uzyskać „zmianę scenerii” i „zmianę tempa.”

„Otwieram nowy biznes, sklep z trampkami,” dzielił się wtedy. „To po prostu coś, co zawsze było moją pasją.”

Sammi
Nie wiadomo, czy Ortiz-Magro i jego była Sammi „Sweetheart” Giancola nakręcą razem jakieś sceny.
Instagram/@sammisweetheart

Na zdjęciach z piątkowej obserwacji, Ortiz-Magro mógł być widziany jak prowadzi napiętą rozmowę z kobietą w lobby, podczas gdy ktoś trzymający kamerę stoi w pobliżu.


Więcej aktualizacji Page Six reality TV

  • Zapisz się do naszego cotygodniowego newslettera „Housewives Hangover”
  • Słuchaj naszego podcastu „Virtual Reali-Tea”
  • Kupuj nasze ekskluzywne artykuły

TMZ donosi, że nie wiadomo, czy Ortiz-Magro i Giancola będą kręcić jakieś sceny razem, czy po prostu będą kręcić osobno ze swoimi kolegami z obsady.

Giancola, która niedawno potwierdziła swój powrót do serialu po kilkudziesięcioletniej przerwie, kręci zdjęcia do serialu ze swoim chłopakiem, Justinem Mayem, jak donosi Page Six w tym tygodniu.

Czytaj również:  gwiazda 'Queer Eye' Tom Jackson nie żyje w wieku 63 lat po walce z rakiem
Ronnie Magro and Sammi Sweetheart
Była para miała burzliwy związek, który rozegrał się w serialu MTV.
Kevin Mazur

Ortiz-Magro, ze swojej strony, wydaje się być samotny, ponieważ on i jego była narzeczona Saffire Matos odwołali swoje zaręczyny w lipcu zeszłego roku.

Ortiz-Magro, 37, i Giancola, 36, mogą nie być na najlepszych warunkach, ponieważ mieli burzliwy związek, który grał na kilku sezonach „Jersey Shore.”

Podczas wybuchowej walki w Sezonie 3, Ortiz-Magro zniszczył rzeczy Giancoli i próbował wyrzucić jej materac do łóżka.

Ronnie Magro and Sammi Sweetheart
W 2014 roku zakończyli to na dobre.
FilmMagic

Para zakończyła to na dobre w 2014 roku, z Ortiz-Magro mówiąc w oświadczeniu dla Us Weekly w tym czasie, że uprawiali swoje „oddzielne drogi.”

Kiedy spinoff „Jersey Shore: Family Vacation” miał premierę w 2018 roku, Giancola odmówił powrotu, ale Ortiz-Magro był w programie.

W tym czasie znalazł się w obliczu wielu osobistych i prawnych dramatów.

The cast of
Giancola zapowiedziała swój powrót do „Jersey Shore” w marcu.
AP

W 2019 roku rzekomo uderzył swoją byłą Jen Harley, goniąc ją z nożem i stawiając opór przy aresztowaniu. Następnie został ponownie aresztowany pod zarzutem przemocy domowej w kwietniu 2021 roku.

W tym samym roku Ortiz-Magro zdecydował się pracować nad sobą i odsunąć się od show, aby pracować nad swoim zdrowiem psychicznym.

„Moim celem numer jeden jest teraz zmierzenie się z moimi zmaganiami z głową”, napisał na swoich Instagram Stories w maju 2021 roku, dodając, że „ten proces będzie trudny, ale moim #1 priorytetem jest uzyskanie zdrowia i bycie najlepszym człowiekiem i najlepszym ojcem.”

Ortiz-Magro następnie świętował rok trzeźwości zeszłego lata.

„Jersey Shore: Family Vacation” emitowane jest w czwartki o 20:00 ET na MTV.