27 lutego 2023 r. | 22:02

Stan Toma Sizemore’a nie poprawił się od czasu, gdy na początku tego miesiąca doznał tętniaka mózgu – pozostawiając jego rodzinę w bardzo trudnej sytuacji.

Menedżer aktora „Saving Private Ryan”, Charles Lago, powiedział Page Six w poniedziałkowym oświadczeniu, że pozostaje on „w stanie krytycznym, w śpiączce i na intensywnej terapii.”

„Dzisiaj lekarze poinformowali jego rodzinę, że nie ma dalszej nadziei i zalecili decyzję o końcu życia”, kontynuował, zauważając, że „rodzina decyduje teraz o sprawach związanych z końcem życia” i „prosi o prywatność” w tym czasie.

Około 2 rano 18 lutego, Sizemore był w swoim domu w Los Angeles, kiedy doznał tętniaka mózgu w wyniku udaru.

Tom Sizemore smoking
Lekarze poinformowali rodzinę Toma Sizemore’a, że „nie ma już nadziei” na poprawę jego stanu.
Victoria Will/Invision/AP
Tom Sizemore in a blue plaid shirt.
Sizemore został znaleziony nieprzytomny w swoim domu na początku tego miesiąca.
GC Images

Po tym jak ktoś znalazł nieprzytomnego aktora „Black Hawk Down”, wezwał sanitariuszy i został on popędzony do pobliskiego szpitala.

Sizemore, który był rozmową Hollywood w latach 90-tych, pozostał w centrum uwagi od czasu, gdy zrobił krok w tył od aktorstwa, choć nie z najlepszych powodów.

61-letni aktor był wielokrotnie aresztowany w 2000 roku za przemoc domową i zarzuty związane z narkotykami, co doprowadziło go do spędzenia łącznie 17 miesięcy w więzieniu.

Gwiazda „Szeregowca Ryana” publicznie zajmowała się uzależnieniem od narkotyków i konfliktami z prawem przez ostatnie 20 lat.
©DreamWorks/Courtesy Everett Collection

Następnie w 2018 roku kobieta twierdziła, że obmacywał ją podczas produkcji filmu „Urodzeni mordercy” z 2003 roku, kiedy była tylko młodą dziewczyną.

Jednak Sizemore zaprzeczył „wysoce niepokojącym” zarzutom, a sędzia później oddalił sprawę.

Tom Sizemore in a pink shirt.
61-latek jest ojcem bliźniaków Jaggera i Jaydena, 17.
Best Image / BACKGRID

Ostatnio został aresztowany w 2019 i 2020 roku za jazdę pod wpływem i posiadanie substancji kontrolowanej.

Aktor był krótko żonaty z Maeve Quinlan od 1996 do 1999 roku. Chociaż nigdy nie ożenił się ponownie, Sizemore powitał synów bliźniaków Jagger i Jayden, obecnie 17, z Janelle McIntire w 2005 roku.