12 czerwca 2022 r. | 10:20

Rodzina Coopera Noriegi dziękuje fanom za wsparcie po tragicznej śmierci gwiazdy TikTok w wieku 19 lat.

„Cześć wszystkim. w imieniu naszej rodziny chcemy podziękować wszystkim za miłe słowa o naszej małej bednarce”, napisała 24-letnia Parker Noriega w wiadomości zamieszczonej na stronie Instagrama jej brata w sobotę.

„Jego odejście jest absolutną tragedią dla naszej rodziny i bliskich. Modlimy się, abyśmy wszyscy jako społeczność mogli kontynuować jego dziedzictwo.”

Parker zakończyła swoją wiadomość, mówiąc zwolennikom Coopera, że kochał „każdego i wszystkich” z nich.

„Proszę czuć się swobodnie, aby dotrzeć do nas, ponieważ kochamy czuć całe wsparcie”, dodała. „Błogosławię was wszystkich… z miłością, jego siostra”.

Rodzina podzieliła się również oświadczeniami za pośrednictwem Facebooka, z tatą Coopera, Haroldem Noriegą, pisząc, „Dzisiaj był niesamowicie trudny czas dla mojej rodziny i mnie. Straciliśmy naszego pięknego 19-letniego Coopera wczoraj wieczorem. Był kochany przez tak wielu i naprawdę był miłością Trevy, Parkera i mojego życia.

Cooper Noriega’s loved ones, including sister Parker and ex Sabrina Quesada, took to social media to pay tribute to the late TikTok star.
Bliscy Coopera Noriegi, w tym siostra Parker i ex Sabrina Quesada, wzięli na media społecznościowe, aby oddać hołd zmarłej gwieździe TikTok.

„Nie ma słów, by wyrazić żal i stratę. To nie powinno być w ten sposób. Twoje dziecko nie ma przejść przed swoimi rodzicami”, kontynuował, dodając, że Cooper „dotknął” tak wielu ludzi przez lata.

„Niedawno rozpoczął czat na Discord, który urósł do tysięcy, aby ci mieli bezpieczne miejsce do rozmowy o zdrowiu psychicznym. Mój chłopak był wierzący i wiem, że jest w obecności Boga. Dziękuję wszystkim. Kocham was wszystkich.”

Matka Coopera, Treva Noriega, powtórzyła te uczucia, pisząc: „Moje serce jest na zawsze złamane, ale jesteś moim wyjątkowym aniołem i mamy nawzajem swoje serca.”

Kontynuowała, „Wiem, że moja mama trzymała wyciągnięte ręce przynosząc cię do nieba. W końcu doświadczasz najczystszej radości i szczęścia. Zobaczę cię pewnego dnia mój chłopczyku… twoja mama.”

Oprócz rodziny, mnóstwo przyjaciół i bliskich Coopera oddało hołd ukochanej gwieździe TikTok za pośrednictwem mediów społecznościowych, w tym jego najnowsza była dziewczyna, Sabrina Quesada.

Czytaj również:  Majątek Michaela Jacksona "zasmucony" śmiercią byłej Lisy Marie Presley

„Światło mojego życia, jesteś najlepszą rzeczą, jaka kiedykolwiek mi się przydarzyła”, podpisała serię zdjęć. „Tak mi przykro, mój kochany. obyśmy się jeszcze spotkali”.

Jak wcześniej donosiła Page Six, Cooper został znaleziony martwy przed centrum handlowym w Los Angeles w czwartek, godziny po tym, jak opublikował kryptyczne wideo TikTok o umieraniu „young af.”

Przyczyna śmierci nie została jeszcze ujawniona.