8 sierpnia 2022 | 8:48pm

Gratulacje są najwyraźniej w porządku dla Taika Waititi i Rity Ora.

Zakochani zawiązali węzeł w intymnej ceremonii w Londynie, donosi The Sun UK w poniedziałek.

„To była naprawdę intymna ceremonia i super specjalna dla wszystkich tam obecnych”, powiedziało źródło do outletu. „Ich najbliżsi mogą zobaczyć, jak szalenie są zakochani”.

Źródło twierdziło dalej, że piosenkarka – która zmieniła również swoje nazwisko na Waititi-Ora – chciała małego ślubu, aby „utrzymać ich związek tak prywatny, jak to tylko możliwe.”

Źródło kontynuowało: „Planowana jest duża, showbiznesowa impreza z okazji tego wydarzenia, ale nie spodziewajcie się, że zostanie ona wystawiona na sprzedaż najwyżej licytującemu magazynowi.”

Rita Ora and Taika Waititi attend the 2022 Vanity Fair Oscar Party hosted by Radhika Jones at Wallis Annenberg Center for the Performing Arts on March 27, 2022 in Beverly Hills, California.
Rita Ora i Taika Waititi podobno wzięli ślub w Londynie.
Getty Images dla Vanity Fair

Ora pozornie potwierdziła tę wiadomość, ponieważ na niedzielnym zdjęciu na Instagramie nosiła coś, co wyglądało jak obrączka.

Reps for Ora and Waititi nie odpowiedziały Page Six, kiedy zostały poproszone o komentarz.

Rita Ora.
Ora nie wahała się błysnąć tym, co wyglądało na obrączkę.

Piosenkarka „For You”, 31, i reżyser „Thor: Ragnarok”, 46, podobno złożyli sobie prawie „jednoczesne” propozycje ślubu w zeszłym miesiącu i planowali „niską” ceremonię, po której miało nastąpić huczne przyjęcie później tego lata.

„Nie chodzi o to, aby robili wielką, efektowną rzecz i chwalili się tym wcześniej”, powiedziało źródło do The Sun UK w tym czasie. „Chodzi o to, że są w sobie zakochani i zdecydowali, że nadszedł właściwy czas, aby sformalizować ich związek.

Taika Waititi and Rita Ora
Para została po raz pierwszy połączona romantycznie w maju 2021 roku.
GC Images

Para została po raz pierwszy połączona w maju 2021 roku, kiedy to zostali sfotografowani przytuleni do siebie w Sydney, Australia.

Zostali również sfotografowani całując się na balkonie wraz z trzecim uczestnikiem, aktorką Tessą Thompson.

„Myślę, że w świecie internetu wszystko znika dość szybko”, powiedział Waititi w wywiadzie dla Sydney Morning Herald po wirusowym pocałunku. „A także: 'Czy to taka wielka sprawa?’ Nie, nie bardzo. Nie robiłem nic złego. Jest w porządku.”

Czytaj również:  Kourtney Kardashian przygryza wargę Travisa Barkera na zdjęciach pełnych PDA

Trzy miesiące później para zadebiutowała na czerwonym dywanie podczas premiery „The Suicide Squad”.

Taika Waititi and Rita Ora
Ora i Waititi podobno zaręczyli się w zeszłym miesiącu.
Jeff Spicer/Getty Images

Małżeństwo Ory z Waititi następuje dwa lata po tym, jak Page Six ujawnił, że Waititi i jego ówczesna żona, Chelsea Winstanley, rozstali się.

Była para ma dwie wspólne córki: 10-letnią Te Hinekāhu i 6-letnią Matewa Kiritapu.