2 lipca 2022 | 11:18

Nowa mama Rihanny wróciła na zewnątrz!

Piosenkarka i nowa mama została zauważona w dzielnicy Crystal Palace w Londynie, spędzając czas z mieszkańcami w salonie fryzjerskim, podczas gdy chłopak A$AP Rocky został przystrzyżony przed swoim piątkowym występem na Wireless Festival.

To pierwszy raz, kiedy została zauważona poza domem od czasu powitania syna z raperem w maju.

Na nagraniu z mediów społecznościowych uzyskanym przez @afiya_muir, piosenkarka „Work” jest widziana ubrana w całą czerń, jak uśmiecha się i pozuje do zdjęć z innymi klientami sklepu, którzy znaleźli się w odpowiednim miejscu i czasie.

„Jeśli zobaczysz ten post. Moja dusza została wyrwana 💀 lol!!! A TY WIESZ MNIE i moją miłość do @badgalriri od kiedy byłam małą dziewczynką” – napisała Afiya. „Jak przechodzę obok barber shopu w Crystal Palace i mijam mojego fave’a !!! Mój aktualny fave. … ???? Nahhhh 😭😭😭.”

Rihanna in a barber shop.
Wokalistka pozowała do zdjęć, gdy jej chłopak otrzymywał fryzurę.
Instagram

Później tego dnia, artystka „Needed Me” była widziana wyglądająca na dość zirytowaną, gdy torowała sobie drogę przez tłum podczas setu rapera z Harlemu.

Para ogłosiła, że spodziewa się w styczniu, a Riri wyznaczyła trendy stylu z wybranym ubraniem ciążowym – które nie było w ogóle ubraniem ciążowym.

Rihanna and ASAP Rocky.
Gwiazda nigdy nie wypuściła z rąk swojego poczucia stylu, nawet będąc w ciąży.
Getty Images dla Fenty Beauty &

„Kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży, pomyślałam sobie: Nie ma mowy, żebym poszła na zakupy w żadnej alejce ciążowej. Przepraszam – to zbyt wielka frajda, żeby się przebrać. Nie zamierzam pozwolić, by ta część zniknęła, bo moje ciało się zmienia” – powiedziała Rihanna w rozmowie z Vogue o swoim podejściu do ciążowego stylu.

„Mam nadzieję, że udało nam się na nowo zdefiniować to, co jest uważane za 'przyzwoite’ dla kobiet w ciąży. Moje ciało robi teraz niesamowite rzeczy i nie zamierzam się tego wstydzić. Ten czas powinien czuć się świętujący. Bo dlaczego miałabyś ukrywać swoją ciążę?”

Czytaj również:  Aubrey O'Day o "bratniej duszy" Donalda Trumpa Jr: "Zawsze będę miała dla niego miłość