17 maja 2022 | 21:02

Dolores Catania nazwała Jennifer Aydin „pieprzoną cipą” za twierdzenie, że ta pierwsza kazała swojemu byłemu mężowi zaprzeczyć, że wykopuje brudy na Goldschneiderów.

„Don’t call me a f-king c-t!” Aydin strzelił z powrotem podczas wtorkowej nocy trzeciej i ostatniej raty „Real Housewives of New Jersey” Season 12 reunion. „Żartujesz? Spokojnie!!! Co masz na myśli, c-t?”

Dolores, lat 51, odpowiedziała wtedy: „You’re f-king nuts. You’re out of your f-king mind.”

Teresa Giudice wcześniej rozpowszechniła bezpodstawną plotkę, że mąż Jackie Goldschneider, Evan Goldschneider, był niewierny. W tym sezonie Frank Catania twierdził Margaret Josephs, że Aydin zachęcał go do ujawnienia tożsamości bezimiennej kobiety.

„Zadzwoniła do mnie. Powiedziała mi, że mam zdjęcia. Nigdy nie myślałem, że Evan nawet oszukiwał”, powiedział Frank w tym sezonie. „A ona na to, '[You] mam zdjęcia.”

Na zjeździe, Aydin, 45, upierała się, że jej prośba nie była arbitralna. „Poruszyłeś coś podczas tej kolacji. Potrzebuję zamknięcia”, powiedziała Frankowi. „Chcę, żebyś przyznał, że nie zadzwoniłam do ciebie znienacka i po prostu zapytałam, jakbym prowadziła śledztwo”.

Dolores Catania and Jennifer Aydin argue on the set of the
Dolores Catania straciła zimną krew w rozmowie z Jennifer Aydin podczas trzeciej części „Real Housewives of New Jersey” Season 12 reunion.
Bravo
Jennifer Aydin on the
Aydin wyjaśniła, dlaczego skontaktowała się z byłym mężem Catanii w sprawie bezpodstawnych plotek z poprzedniego sezonu.
Bravo

Frank odrzucił twierdzenie Aydin, że wspomniał o rzekomym romansie podczas kolacji poza kamerą z nią i mężem Dr. Billem Aydinem. Bill Aydin. Jednak zapewnił, że Dolores nigdy nie kazała mu powiedzieć czegokolwiek w programie.

„Pozwól mi coś wyjaśnić”, powiedział Jennifer. „Dolores nigdy nie kazała mi czegoś powiedzieć, nie mówić – nigdy”

Pod koniec zjazdu Dolores przyznała, że jest wdzięczna za to, że może występować w „New Jersey” z obecną obsadą, w której skład wchodzi również Melissa Gorga, bez względu na to, jak bardzo ich przyjaźnie mogą się rozpadać.

Dolores Catania on the
Sfrustrowana Catania nazwała Aydina „f-king c-t”
Bravo

„Bez względu na to, jak bardzo się kłócimy, nie dzieliłabym tych kanap z nikim innym, ponieważ pod koniec dnia wszyscy mamy to samo serce” – powiedziała.

Czytaj również:  Cardi B chce zrobić sobie brzuszek, aby pozbyć się "dodatkowej skóry" po drugim dziecku

„Więc czy nadal jestem c-t?” Zapytała następnie Jennifer, na co zdenerwowana Dolores odpowiedziała ze śmiechem – „Tak, nie”

W zeszłym tygodniu Dolores wyjaśniła Page Six, że jest „skończona” z Jennifer na dobre z powodu sposobu, w jaki jej współpartnerka potraktowała ją przed spotkaniem.

Dolores Catania and Jennifer Aydin argue at the
Catania powiedziała Page Six w zeszłym tygodniu, że „skończyła” z Aydinem na dobre po spotkaniu w „New Jersey”.
Bravo

„Sposób, w jaki mówiła o mnie był nieuzasadniony”, powiedziała Dolores, którą Jennifer nazwała „palantem” w wywiadzie podczas emisji sezonu.

„Czuję, że to prawdopodobnie lepsze dla mnie i Jen”, powiedziała o zakończeniu ich przyjaźni.

„Sposób, w jaki opuściłam to spotkanie, jest sposobem, w jaki ono pozostanie. To jest sposób w jaki jest. To jest w porządku. Nie muszę być przyjacielem wszystkich. Nie jestem przyzwyczajony do bycia traktowanym w ten sposób przez kobiety – przepraszam – czy kogokolwiek, bo na to nie zasługuję.”

Filed underbrawo, dolores catania, jackie goldschneider, jennifer aydin, margaret josephs, melissa gorga, prawdziwe gospodynie domowe, prawdziwe gospodynie z nowego jerseyu, gwiazdy rzeczywistości, reality tv, teresa giudice, 5/17/22