3 lipca 2022 | 13:47pm

Chodzi o równowagę.

Rebel Wilson ujawniła za pośrednictwem Instagrama, że przybrała na wadze podczas jej wirujących, wielokontynentalnych wakacji z partnerką Ramoną Agrumą w ciągu ostatnich kilku tygodni – ale nie pozwala, aby to ją obciążało.

„Właśnie zauważyłam, że przytyłam 3 kg [6.6 lbs] na wakacjach 🙈. Jestem w niesamowitym ośrodku all-inclusive… straciłam wszelką kontrolę nad sobą 😜”, podpisała zdjęcie w stroju kąpielowym i coverupie w sobotę 42-letnia aktorka.

„Ale wiesz co? Mogę wstać jutro i pójść na siłownię, nawodnić się i jeść zdrowo i kochać siebie.”

Wilson kontynuował, mówiąc fanom, że to nigdy nie pomaga „być twardym na siebie”, ale że wie, jak to jest „czuć się winnym i nie wspaniałym” po zjedzeniu zbyt wiele.

„Jeśli jesteś taki jak ja, wiedz, że jesteś kimś więcej niż tylko swoją wagą, twoja waga cię nie definiuje, po prostu staraj się jak najlepiej być zdrowym i nie bądź dla siebie taki twardy 💗 ,” gwiazda „Pitch Perfect” poradziła swoim zwolennikom, dodając „Bądź najlepszą wersją siebie 💗.”

Rebel Wilson
Wilson obszernie dokumentowała swoją podróż do utraty wagi na mediach społecznościowych.
AFP via Getty Images

Komentarze pod postem były w przeważającej większości wspierające, z kolegami z Australii Tones and I piszącymi „Baddie 🔥”, a aktorka Melanie Griffith nazwała ją „Piękną”.

Fani również kibicowali aktorce „Druhny” w sekcji komentarzy, pisząc takie rzeczy jak: „Nie powinnaś mieć ŻADNYCH ograniczeń podczas wakacji kiedykolwiek. Wyglądasz niesamowicie Rebel! ⭐️,” i „Doskonała w każdym calu!!!”

Rebel Wilson in February 2020
Po zadeklarowaniu, że zamierza uczynić rok 2020 „Rokiem Zdrowia”, Wilson ostatecznie osiągnęła swój cel utraty wagi w listopadzie tego roku.
AFP via Getty Images

Jeszcze w styczniu 2020 roku Wilson ogłosiła na Instagramie, że planuje uczynić rok 2020 swoim „Rokiem Zdrowia” i już rozpoczęła ten proces.

„Założyłam athleisure i wyszłam na spacer, celowo nawadniając się teraz na kanapie i starając się unikać cukru i śmieciowego jedzenia” – napisała wtedy częściowo.

Czytaj również:  'Distractions' T.J. Holmes, Amy Robach podpisują umowy wyjścia z ABC po bombowym romansie

I, pomimo wielu nieoczekiwanych i nerwowych wydarzeń, które 2020 miał w sklepie, Wilson triumfalnie oświadczył w listopadzie 2020 roku, że trafiła swój cel utraty wagi około 80 funtów jeden miesiąc wcześniej.