piątek, 24 marca, 2023

Ostatnie posty

Rachel Brosnahan „Sick” Over Mass Shooting In Hometown of Highland Park: „Enough Is Enough”

Rachel Brosnahan i piosenkarz Richard Marx zareagowali z szokiem i złością na masową strzelaninę w ich rodzinnym mieście Highland Park, Illinois, w poniedziałek, która pozostawiła sześć osób martwych i rannych co najmniej 30.

W tweecie Brosnahan napisała: „Dorastałam w Highland Park i ta parada jest najważniejszym punktem roku dla tak wielu rodzin.”

Gwiazda Marvelous Mrs. Maisel dodała: „Jest mi niedobrze w żołądku za każdym razem, gdy pojawiają się takie wiadomości, ale nie życzę sobie tego dołu w brzuchu, gdy dzwonisz do rodziny i przyjaciół, aby upewnić się, że wszyscy są w porządku na kimkolwiek. Brak słów.”

„Złamane serce” i zły Marks zatweetował swoją troskę o ludzi, którzy byli na paradzie. „Aktywnie docieram, by sprawdzić dobrostan ludzi, których wciąż tam znam.”

„Moje serce jest zawsze złamane przez te ciągłe masowe strzelaniny, bez względu na to, gdzie występują, ale dzisiaj jestem dodatkowo złamany. I dodatkowo zły na bezsensowność” – napisał Marks na Twitterze.

Policja w Highland Park poinformowała, że w poniedziałek rewolwerowiec na dachu otworzył ogień podczas parady z okazji Dnia Niepodległości w podmiejskim mieście Chicago. Incydent wysłał setki maszerujących, widzów i rodzin uciekających w popłochu.

Kilka godzin po strzelaninie policja poinformowała, że zatrzymała interesującą osobę, którą był Robert E. Crimo III, około pięciu mil na północ od miejsca, gdzie doszło do incydentu.

W kolejnym tweecie, Brosnahan podzieliła się linkiem do Everytown for Gun Safety. „Enough is enough is enough is enough is enough is enough is enough is enough is enough” – napisała na Twitterze.

Czytaj również:  Najlepsze wyprzedaże kosmetyków z okazji 4 lipca w Sephora, Nordstrom, SkinStore i innych sklepach

Latest Posts

Nie przegap