piątek, 24 marca, 2023

Ostatnie posty

Quentin Tarantino, Daniella Pick witają drugie dziecko

Quentin Tarantino i jego żona Daniella Pick powitali swoje drugie dziecko, dziewczynkę, podczas 4 lipca, jak poinformował przedstawiciel Tarantino The Hollywood Reporter.

People pierwszy podał wiadomość o nowym dodatku, dzieląc się, w oświadczeniu pary, że Pick urodziła 2 lipca 2022 roku.

Tarantino i Pick, którzy pobrali się w listopadzie 2018 roku, są już rodzicami syna, Leo, który urodził się 22 lutego 2020 roku.

Tarantino wyjaśnił na Jimmy Kimmel Live! w zeszłym roku, że Leo jest nazwany po dziadku Pick i „w naszych sercach był naszym małym lwem.”

Zauważył, że dziecko nie jest nazwane na cześć Once Upon a Time in Hollywood i Django Unchained gwiazdy Leonardo DiCaprio, mówiąc „Prawie nie nazwaliśmy go [Leo], ponieważ ludzie założyliby, że nazwałem go po Leonardo DiCaprio.”

Na Kimmel, Tarantino podzielił się, że on i Pick mieszkali w Izraelu, po tym jak początkowo planowali podzielić swój czas pomiędzy tam i Los Angeles, zanim uderzyła pandemia.

„Pomysł był taki, że spędzimy jak trzy do czterech miesięcy w Tel Avivie i trzy do czterech miesięcy w Los Angeles, a potem COVID uderzył”, powiedział. „Więc trzy do czterech miesięcy stało się dziewięcioma, dwunastoma miesiącami.”

Filmowiec podzielił się również tym, że uczył się hebrajskiego oglądając programy dla dzieci z Leo.

Tarantino poznał Pick, izraelską piosenkarkę, gdy promował Inglourious Basterds w Izraelu.

Czytaj również:  chińska premiera 'Avatar: Droga wody' może zadecydować o wielkości box office

Latest Posts

Nie przegap