12 listopada 2022 r. | 15:02

Quavo przerwał milczenie w sprawie śmierci Takeoffa, przekazując w sobotę serdeczną wiadomość do swojego „anioła”.

„Tak trudno powiedzieć Ima miss you, ponieważ zawsze ze mną i robiliśmy wszystko razem”, raper „Bad and Boujee, 31, rozpoczął w długiej notatce do swojego siostrzeńca „Take” na Instagramie, w którym zastanawiał się nad ich wspólnym życiem.

„Odkąd byliśmy dziećmi, byłeś u mojego boku, patrząc na mnie, te oczy czekały na mnie, aby wykonać następny ruch.”

Quavo podzielił się, że pierwszym marzeniem jego i Takeoffa było bycie pro-wrestlingowymi „tag partnerami” w WWE, zanim utworzyli rapową grupę Migos wraz z Offsetem.

Raper „Walk It Talk It” wspomina również o tym, jak „niezadowolony” był kiedyś Takeoff, stwierdzając, że „nigdy się nie wściekał” i „nigdy nie podnosił głosu.”

„Uciszył pokój, ponieważ to, co powiedział Take, było prawem”, dodał Quavo przed zauważeniem, że jego teraz zmarły krewny był zdecydowanie „najzabawniejszą osobą w pokoju”

Raper „Open It Up” mówił również o „prawdziwej pasji” Takeoffa do muzyki, jego „stylu i swagu” oraz o tym, jak zawsze stawiał rodzinę na pierwszym miejscu.

„Przez cały ten czas próbowałem dowiedzieć się, czym tak naprawdę dla mnie jesteś, bo bratanek to nie to” – powiedział Quavo. „… Teraz w końcu to rozumiem … jesteś NASZYM aniołem, który mnie obserwuje i obserwował nas przez cały ten czas w żywej formie.”

Raper „Hotel Lobby” powiedział, że jest „dumny”, że był świadkiem błogosławieństwa swojego ukochanego przed jego odejściem.

Zakończył mówiąc, „Me and u knew we gon always be with each other for life and jus like now we gon see each other again. Kocham cię z całego serca” i poprosił Takeoffa, aby poprosił Boga o ponowne połączenie ich pewnego dnia.

Czytaj również:  Elle King twierdzi, że Jack Harlow zamknął jej drzwi na Billboard Music Awards 2022

Quavo był obecny, gdy Takeoff został zastrzelony przed kręgielnią w Houston 1 listopada.

Dokładny powód strzelaniny jest wciąż nieznany, ale wideo z Quavo kłócącym się w chwilach poprzedzających śmiertelny incydent niedawno wypłynęło w sieci.

Quavo at the scene where Takeoff was shot.
Materiał uzyskany przez TMZ pokazał Quavo próbującego pomóc swojemu rannemu koledze z grupy i bratankowi.
TMZ

Zabójca Takeoffa nie został aresztowany, a podczas gdy policja prowadzi swoje śledztwo, rodzina, przyjaciele i fani zmarłego rapera zaczęli opłakiwać jego śmierć.

Quavo, Offset i żona tego ostatniego, Cardi B, wzięli udział w stypie Takeoffa w Atlancie w czwartek wieczorem, a później w jego ceremonii „Celebration of Life” w piątek.

Cardi B podzieliła się w piątek w poście na Instagramie, że pozostali członkowie Migos czują „pustkę” po śmierci kolegi z grupy.

Raperka „Bodak Yellow” błagała: „Modlę się, abyś dał Offsetowi ,Quavo, a także swoim przyjaciołom i rodzinie siłę do kontynuowania, gdy próbują poradzić sobie z tą stratą.”