14 listopada 2022 r. | 19:40

Była asystentka Melanii Trump wysadziła cały klan Trumpów jako „podły i bezduszny” – po tym jak Ivanka Trump wycięła Kimberly Guilfoyle ze zdjęć ślubnych jej przyrodniej siostry Tiffany.

Stephanie Winston Wolkoff zabrała głos po tym, jak Ivanka wycięła swoją przyszłą szwagierkę ze zdjęcia zrobionego podczas wystawnych zaślubin Tiffany w prywatnym klubie rodziny, Mar-a-Lago, w sobotę.

Powiedziała Page Six: „To jest bezduszna, podła i podzielona rodzina … która nie dba o siebie nawzajem ani o nikogo innego.

„To jest mentalność i marka Trumpa i żaden z nich nie zrywa z tradycją – wszystko dla jednego i żaden dla wszystkich.”

Winston Wolkoff powiedział, że wymowne jest to, że ani Ivanka, 41, ani Guilfoyle, 53, który jest zaręczony z bratem Ivanki, Donaldem Trumpem Jr, nie zamieścili wzajemnych zdjęć na swojej głównej siatce Instagram.

Melania Trump's former aide Stephanie Winston Wolkoff said Ivanka Trump (left, with Jared Kushner) knew what she was doing when she cropped Kimberly Guilfoyle (who is engaged to be married to Donald Trump Jr., right) out of Tiffany Trump’s wedding photo.
Była asystentka Melanii Trump Stephanie Winston Wolkoff powiedziała, że Ivanka Trump (z lewej, z Jaredem Kushnerem) wiedziała, co robi, kiedy wykadrowała Kimberly Guilfoyle (która jest zaręczona z Donaldem Trumpem Jr., z prawej) ze zdjęcia ślubnego Tiffany Trump.
ivankatrump/Instagram
Ivanka Trump initially cropped Kimberley Guilfoyle — who was clad in all black while the others wore pastels — out of her half-sister Tiffany’s wedding photo.
Ivanka Trump początkowo wykadrowała Kimberley Guilfoyle – która była ubrana na czarno, podczas gdy inni nosili pastele – ze zdjęcia ślubnego swojej przyrodniej siostry Tiffany.

Były aide, który napisał książkę tell-all o swoim czasie w Białym Domu Trumpa po bardzo publicznym wypadnięciu z byłą pierwszą damą, powiedział: „Jest głośniejsza wiadomość w tym, że żadna z nich nie opublikowała drugiej”.

Mimo to, godziny po tym, jak snub Ivanki został zauważony, podzieliła się pełną wersją zdjęcia ślubnego na swoim Instagram Story, prawdopodobnie, aby zasugerować, że nie ma żadnych trudnych uczuć między nią a Guilfoyle.

Hours later, Ivanka added Guilfoyle back in, as if to suggest there is no bad blood between the pair.
Godziny później Ivanka dodała Guilfoyle’a z powrotem, jakby sugerując, że nie ma złej krwi między parą.
ivankatrump/Twitter

Guilfoyle, ze swojej strony, zamieściła tylko jedno zdjęcie z Ivanką na imprezie w Palm Beach na swoim Instagram Story, jednocześnie zamieszczając niezliczoną ilość zdjęć z przyjęcia weselnego Tiffany’ego, wraz z panną młodą i jej matką, Marlą Maples, a także Melanią, Larą Trump i gospodarzem Susan Malzoni, która zorganizowała przyjęcie w swojej rozległej, 40-akrowej posiadłości w Jupiter, Fla.

Ivanka była druhną na ślubie Tiffany z miliarderem Michaelem Boulosem.

Po tym jak ponownie zamieściła zdjęcie z Guilfoyle na nim, bliskie jej źródła powiedziały Daily Mail, że „Ivanka kocha Kimberly i w żaden sposób nie wykadrowała by jej.”

Czytaj również:  Master P zamieścił emocjonalną wiadomość po śmierci córki Tytyany: "Życie jest zbyt krótkie
Kimberly Guilfoyle — who is engaged to Donald Trump Jr. — poses at Tiffany Trump’s wedding shower with Lara Trump, who is married to his brother Eric.
Kimberly Guilfoyle – która jest zaręczona z Donaldem Trumpem Jr – pozuje na weselnym prysznicu Tiffany Trump z Larą Trump, która jest żoną jego brata Erica.
Lara Trump/Instagram

Źródło dodało: „Obie kobiety są bardzo blisko i Kimberly naprawdę stała się częścią rodziny Trumpów. Kiedy Ivanka zorientowała się, co się stało, natychmiast repostowała zdjęcie.”

Ale Winston Wolkoff odniósł się do cytatu Ivanki z jej samopomocowej książki z 2009 roku, „The Trump Card: Playing to Win in Work and Life”, w której czytamy: „Percepcja jest ważniejsza niż rzeczywistość”

Stephanie Winston Wolkoff and husband David Wolkoff seen with Donald and Melania Trump in 2008 — before Winston Wolkoff had a bitter falling out with the former First Lady.
Stephanie Winston Wolkoff i mąż David Wolkoff widziani z Donaldem i Melanią Trump w 2008 roku – zanim Winston Wolkoff zaliczyła gorzkie wpadki z byłą pierwszą damą.
Patrick McMullan via Getty Image

„Można by pomyśleć, że jako szwagierki, w tym jednym momencie odłożyłyby swoje ambicje na bok. Tu nie chodzi o osobiste różnice, ani o ich pragnienia dotyczące czegokolwiek, co jest ich następnym griftem”, powiedziała, dodając: „Zrób zdjęcie rodziny i umieść je, to właściwa rzecz do zrobienia”.

Były pracownik Vogue’a zauważył również, że Melania nie zamieściła w mediach społecznościowych wiadomości do swojej pasierbicy w dniu jej ślubu.

„Priorytetem Melanii jest Melania (i sprzedaż jej NFT). Oczywiście nie zamieściła wiadomości gratulacyjnej ani zdjęcia z Tiffany” – powiedziała.