czwartek, 30 marca, 2023

Ostatnie posty

Pierwsza dramatyczna rola Rebel Wilson – pierwszy pocałunek z kobietą na kilka miesięcy przed coming outem

Tak wiele z życia Rebel Wilson jest zupełnie nowe.

Komediowa supergwiazda wkroczyła na nowe terytorium, występując w swoim pierwszym filmie dramatycznym The Almond and the Seahorse, u boku Charlotte Gainsbourg, Trine Dyrholm i Celyn Jones. Ta ostatnia jest współautorką scenariusza (z Kaite O’Reilly) i współreżyserem filmu (z Tomem Sternem). Wilson wcieliła się w archeolożkę, która wraz z mężem (Jones) próbuje odnaleźć się w życiu po traumatycznym urazie mózgu. Wilson znajduje pocieszenie i więcej w niespodziewanym związku z kobietą (Gainsbourg), która zmaga się z tymi samymi wyzwaniami co jej żona (Dyrholm)

Wydanie IFC Films trafia do kin i na żądanie 16 grudnia, mniej niż dwa miesiące po innym pierwszym dla Wilsona: ogłosiła w listopadzie, że powitała swoje pierwsze dziecko, dziewczynkę, Royce Lillian, przez surogatkę. „To było lata w tworzeniu”, Wilson zamieścił w ogłoszeniu, które również przychodzi miesiące po tym, jak ujawniła, że jest w swoim pierwszym związku z kobietą, projektantką mody i biżuterii Ramoną Agruma.

Jest tego więcej: Wilson zrobi sobie krótką przerwę na wakacje, zanim wyruszy na kręcenie nowego filmu we Włoszech w przyszłym roku, będąc w trakcie preprodukcji swojego pełnometrażowego debiutu reżyserskiego. Co powiecie na sezon pierwszych sukcesów? Na szczęście Wilson była gotowa porozmawiać o tym wszystkim z The Hollywood Reporter. Gwiazda Pitch Perfect, Senior Year i The Hustle opowiedziała o tym, jak pocałunek z Gainsbourgiem wpłynął na jej życie miłosne, o tym, jak ważną radę dał jej Robin Williams na planie i czy w jej przyszłości czeka ją więcej pracy dramatycznej.

Jak wygląda życie jako nowa mama?

Jest całkiem dobrze i naprawdę pracowicie. Dziś rano musiałam podjąć decyzję o zjedzeniu śniadania lub nałożeniu makijażu. Właśnie przytulałam moją cudowną córeczkę i wtedy zdałam sobie sprawę, że czas wybiec za drzwi. Nie ma wystarczająco dużo czasu. To naprawdę zajęte żonglowanie dzieckiem z życiem osobistym i [zobowiązaniami zawodowymi]. Ale jestem tak szczęśliwy, że mam tak wspierającą rodzinę. Moja mama była tutaj i mam moją dziewczynę, Ramonę, która jest po prostu niesamowita. Nawet mając ich wszystkich tutaj, aby pomóc, to wciąż jest dużo.

Przeszłam od bycia samotną kobietą do posiadania natychmiastowej rodziny, w pewnym sensie. To zdecydowanie było duże dostosowanie. Jeśli chodzi o pracę, to nie może być bardziej pracowita. Mam tak wiele filmów w przygotowaniu, mam The Almond and the Seahorse wychodzący, a następnie reżyseruję film w przyszłym roku, więc zaczynam preprodukcję. To naprawdę pracowite, ale to część tej przygody. W tej chwili to naprawdę jeden dzień na raz.

Kiedy ogłosiłaś, że masz dziecko, napisałaś, że to „lata tworzenia”, więc nie możesz kontrolować, jak potoczy się twoja kariera i życie osobiste, kiedy dziecko się pojawi. Robisz to, co każda mama – próbujesz to wszystko zmieścić…

Tak, bo kiedy przechodziłam przez proces zamrażania jajek, nie byłam pewna, czy to w ogóle zadziała. Po prostu dajesz radę, ale nie wiesz. Ciężko było nawet to zaplanować i pomyśleć, cóż, nie będę miała wtedy żadnych filmów, bo nie wiesz, kiedy to się stanie. Na szczęście mam małą Roycie z tego procesu, co jest niesamowite, ale nigdy nie można zaplanować tego idealnie. Będziemy musieli pracować wokół tego i będę ją zabierać ze sobą na plany filmowe. Ona będzie bardzo międzynarodowym dzieckiem.

Jestem podekscytowany pytaniem o The Almond and the Seahorse, ponieważ, oczywiście, nagłówek jest taki, że w tym filmie obsadzono Rebel Wilson tak, jak nigdy wcześniej jej nie widzieliście – w roli dramatycznej. Ale to nie jest dla ciebie niespodzianka, ponieważ w młodości zaczynałaś w rolach dramatycznych. Możesz mi opowiedzieć o tym czasie?

Tak, wiem, że jest inaczej, ponieważ robiłam te wszystkie błyszczące hollywoodzkie komedie, które również absolutnie uwielbiam, ale kiedy zaczynałam jako aktorka, myślałam, że chcę być typem Dame Judi Dench. To była dosłownie osoba, na której chciałam wzorować swoją karierę, więc grałam bardzo poważne sztuki – Szekspira i Christophera Marlowe’a. Rzecz w tym, że nikt w Hollywood nigdy nie widział tej pracy, bo była wystawiana na scenie w Australii, co chyba wyszło mi na dobre. Dopiero kiedy w wieku 23 lat wygrałem stypendium od Nicole Kidman, zacząłem specjalizować się w komedii. Wykorzystałem to, aby przyjechać do Nowego Jorku i pójść do Second City, aby pracować pod tym kątem. To po prostu wydawało się, strategicznie, lepszym posunięciem.

Wcześniej nie sądziłam, że jestem zabawna, ale nie sądzę, że możesz przyjść do Hollywood jako aktorka i powiedzieć, że robisz wszystko. Myślę, że to błąd. Lepiej jest jako outsider przyjść do Hollywood i powiedzieć, że mam niszę. Ale ja naprawdę chciałam pokazać ludziom moją drugą stronę. Ciężko było wrócić do tego, w pewnym sensie, po zrobieniu tak wielu komedii i komedii improwizowanych na filmie. Ciężko było wejść w te emocjonalne sceny [w Almond and the Seahorse]. W filmach takich jak Pitch Perfect, grałam w pewnym sensie wersję samej siebie. Nie potrzeba wiele aktorstwa, bo po prostu dobrze się bawisz ze swoimi przyjaciółmi. (Laughs.) To zupełnie co innego w przypadku takiego filmu, który kręciliśmy na mrozie w północnej Anglii z tymi wszystkimi intensywnymi scenami.

Kiedy twoja kariera szła jak po maśle, był moment, w którym chciałaś spróbować pracy w dramacie?

Mam zdjęcie tego momentu tutaj [jak wskazuje poza kamerą]. Byłam na planie [filmu Noc w muzeum: Tajemnica grobowca]. To była mroźna noc w Londynie, a ja robiłam scenę z Benem Stillerem i po prostu improwizowałam, starając się zdobyć więcej linijek w filmie i po prostu gawędziłam i żartowałam, podczas gdy kamery kręciły. Wtedy Robin Williams podszedł i poprosił mnie o rozmowę. To była 2 w nocy i byłem jak, „O mój Boże, oczywiście, że mogę mieć rozmowę, to Robin Williams!” Chciałem z nim pogadać, ale zawsze starałem się być pełen szacunku i nie przeszkadzać mu. Siedzieliśmy przez jakieś 40 czy 45 minut w przerwach między obrotami kamery i powiedział, że powinienem robić dramaty.

Byłam zaskoczona, bo nie wiem jak on obejrzał tę scenę, którą właśnie zrobiłam i pomyślał, że powinnam robić dramę, ale powiedział: „Na 100 procent powinnaś robić też dramę” To naprawdę utkwiło mi w pamięci. A po jego śmierci jego córka zakomunikowała mi, że bardzo podobała mu się ta nasza rozmowa i że opowiedział jej o niej. Zawsze myślałem, że jeśli Robin Williams uważał, że mogę to zrobić, to równie dobrze mogę spróbować. Szukaliśmy więc projektu i wtedy pojawił się Almond and the Seahorse. To bardzo wymagający scenariusz i naprawdę odważny, więc pomyślałem, że spróbujmy.

Rebel Wilson and Celyn Jones star in IFC Films' The Almond and the Seahorse.

Rebel Wilson i Celyn Jones występują w filmie IFC Films The Almond and the Seahorse.Dzięki uprzejmości IFC Films

Robin Williams jest świetnym przykładem legendy komedii, która wykonała również docenioną przez krytykę pracę dramatyczną. Adam Sandler również przychodzi na myśl i jest wielu innych. Czy jest jakiś inny aktor komediowy, którego zakres naprawdę podziwiasz lub występ, który miał na Ciebie wpływ?

Czytaj również:  'Obi-Wan Kenobi:' Odpowiedzi na wszystkie pytania w "V części" serialu 'Star Wars'

Olivia Colman zagrała wiele naprawdę szerokich komedii i z tego właśnie była znana w Wielkiej Brytanii. Pamiętam, że zobaczyłam ją na imprezie Vanity Fair Oscar i powiedziałam: „O mój Boże, chcę być tobą”, co prawdopodobnie ją przeraziło. Prawdopodobnie nie powinieneś podchodzić do kogoś o 3 nad ranem i mówić tak. Ale po prostu uważam, że trajektoria jej kariery jest niesamowita i zagrała tak wiele niesamowitych ról. Jest tak wiele innych, ale ona była dla mnie naprawdę inspirująca.

Twoja postać, Sarah, w The Almond and the Seahorse, wymaga tak wiele od Ciebie jako wykonawcy, a także jest po prostu bogatą postacią do zagrania. Jest archeologiem próbującym odnaleźć się w nowej rzeczywistości z urazem mózgu jej partnera, ma romans, tęskni za byciem matką, itd. Jak wygląda twój proces jako aktora w przygotowaniu do takiej roli? Jak głęboko kopałeś, żeby znaleźć Sarę?

Celyn Jones, która jest współreżyserem i moją współgwiazdą w filmie, i ja mieliśmy szczęście, ponieważ jest on oparty na sztuce teatralnej, więc istniało już bliskie połączenie z organizacjami pozarządowymi, które zajmują się traumatycznymi urazami mózgu. Dali nam dostęp do tak wielu filmów i artykułów, które pokazują, jak wygląda opieka nad osobą w takim stanie. W prawdziwym życiu również umawiałem się z kimś z traumatycznym uszkodzeniem mózgu. Nie był on tak poważny jak ten w filmie u mojego męża, ale były pewne rzeczy z tego związku, do których mogłam się odnieść.

Przeprowadziliśmy wiele badań, a scenariusz był bardzo dobrze zbadany, więc to był świetny zasób. Jest to o wiele bardziej powszechne niż to, o czym zwykle myślisz w kategoriach traumatycznego urazu mózgu, gdzie możesz po prostu założyć, że to piłkarze. To zdarza się ludziom przez cały czas.

Jak to było dzielić sceny z Celyn Jones, która również reżyseruje?

Było dwóch reżyserów, Celyn współreżyserowała z Tomem Sternem, który jest genialny. Jest jednym z najlepszych operatorów na świecie i zrobił wiele filmów Clinta Eastwooda. To był film z mikrobudżetem, chyba 2,5 miliona dolarów, więc choć było dużo do zrobienia, musieliśmy kręcić szybko. Ale praca z Celynem była naprawdę interesująca, ponieważ miał tak wiele do zrobienia jako współreżyser, współscenarzysta i współgwiazda.

Był jeden dzień, że przyszedł do mnie i powiedział: „Musimy szybko nakręcić ostatnią scenę filmu”, ze względu na harmonogram i lokalizację. Musieliśmy ją wybić naprawdę szybko, ale ja nie byłem jeszcze gotowy. Byłem jak: „O czym ty mówisz?” Byłam w tak emocjonalnym stanie z powodu mojej postaci, więc zaczęłam płakać, a Celyn jest tak opiekuńczy i miły, że przeprowadził mnie przez to. Powiedział, że po prostu to nakręcimy i jeśli z jakiegoś powodu to nie zadziała, możemy wrócić i nakręcić to ponownie później. To taki współczujący facet, niezależnie od tego, czy gra rolę jako moja współgwiazda, czy jako reżyser. Razem przez to przeszliśmy.

Co było dla ciebie największym dostosowaniem w przejściu od tych wielkobudżetowych hollywoodzkich filmów do mikrobudżetowych indie?

Pamiętam, że kiedy wszedłem na plan pierwszego dnia, nie było tam żadnej przyczepy. Była 6 rano i myślałem, gdzie się przebiorę albo skorzystam z toalety? Byłem tak przyzwyczajony do systemu Hollywood, ponieważ robiłem tylko duże filmy. Ale po prostu ktoś się spóźniał i w końcu załatwili mi najlepszą przyczepę, jaką mogli znaleźć w północnej Anglii. Nawet wtedy było to trochę śmierdzące i obrzydliwe, ale nieważne, w tych filmach chodzi o to, żeby się realizować, a nie o luksusy hollywoodzkich filmów, więc nie o to mi chodzi.

Inną sprawą jest to, że musieliśmy kręcić wiele stron dziennie. Przy dużym hollywoodzkim filmie możesz robić dwie do trzech stron dziennie, a przy tym zdecydowanie robiliśmy 10 lub więcej dziennie. Przeszliśmy przez materiał dość szybko, ale to było świetne. Było tempo i wiedziałeś, że możesz dostać tylko trzy ujęcia na scenę, a dla mnie oznaczało to, że moja postać mogła przejść od zera do stu w niektórych scenach. To było prawdziwe wyzwanie aktorskie. Świadomość, że muszę to zrobić, a nie miałbym całego dnia, okazała się naprawdę dobra. Chodzi o występy, a to naprawdę błyszczy w tym filmie i z tego jestem naprawdę dumny. Było naprawdę fajnie – poza tym, że w jednej scenie musieliśmy wskoczyć do lodowato zimnego oceanu. To nas prawie zabiło. (Laughs.)

Czy możesz wskazać najtrudniejszą scenę?

Cała sprawa była swego rodzaju torturą. W scenariuszu nie było ani jednej łatwej sceny. Przed rozpoczęciem zdjęć spędziłam dwa tygodnie na kwarantannie w londyńskim hotelu. Naprawdę chciałam dać z siebie wszystko i nikogo nie zawieść, więc spędziłam cały ten czas na codziennym ćwiczeniu scen. Przez cały czas ćwiczyłem linie, bo miałem paranoję, że zabraknie mi emocji, bo dawno nie napinałem tych mięśni.

Jest scena, w której mówię Cath (granej przez Alice Lowe), że zdradziłam Joe. Było naprawdę zimno i dosłownie padał śnieg, choć w scenie tego nie widać. Odmrażałam sobie cycki i to było takie trudne. Myślę, że po tym jak jej to powiedziałem, tak bardzo się załamałem i płakałem, płakałem, płakałem. Nie ma tego w filmie, bo myślę, że może to było za dużo, ale tak, to było trudne. Wszystkie sceny były trudne. Myślę, że to dlatego, że pisanie jest tak dobre.

Czytaj również:  Laureat Złotego Niedźwiedzia Mohammad Rasoulof tymczasowo zwolniony z więzienia w Iranie

Kiedy masz płakać na rozkaz, gdzie kieruje się twój mózg? Czy jest jakieś konkretne wspomnienie lub doświadczenie, do którego próbujesz się odwołać?

Zdecydowanie musiałam ugruntować swoje myśli w rzeczach, które miały dla mnie emocjonalny rezonans. Pracowałem z Tashą Smith, która pomagała Andrze Day przy jej występie z Billie Holiday w [The United States vs. Billie Holiday]. To było tak surowe, pełne emocji przedstawienie i wiedziałam, że chcę to przenieść do tego filmu. Przed rozpoczęciem zdjęć dużo rozmawialiśmy o rzeczach, które wydarzyły się w moim życiu. Miałam babcię, która cierpiała na demencję spowodowaną alkoholizmem, więc pomyślałam o zobaczeniu jej w jej domu pod koniec życia. Są sceny w placówce medycznej, w których wspominałem to lub inne emocjonalne momenty, jak na przykład śmierć mojego ojca.

Dlatego powiedziałem, że torturuje, ponieważ było to uziemione w naprawdę bolesnych, tragicznych wspomnieniach moich własnych. Chciałem wywołać te emocje. Niektórzy z moich przyjaciół powiedzieli, że mogłem po prostu użyć patyczka do łez lub czegoś w tym stylu. (Laughs.) Ale nie czułabym się tak prawdziwie, a ponieważ to był dla mnie taki odjazd, nie chciałam niczego udawać. Ale doprowadzenie do tego doprowadziło mnie do naprawdę emocjonalnego stanu i w tym czasie wysyłałem te naprawdę dziwne teksty do ludzi. Nie zwariowałam, ale byłam bardzo smutna podczas tych kilku tygodni kręcenia filmu, kiedy grałam tę postać.

Na przeciwległym końcu tych wszystkich emocji i płaczu, masz kilka romantycznych scen w tym filmie i dość dużo całowania…

Byłam bardzo zdenerwowana. Charlotte Gainsbourg była pierwszą kobietą, którą kiedykolwiek pocałowałem. Nigdy wcześniej nie całowałem kobiety, więc myślałem: „O Boże, jak to będzie?” Charlotte jest taka fajna i francuska. Zabrałem ją na pączka kilka dni wcześniej. Nie żeby jadła pączki, więc to ja jadłem pączki. (Laughs.) Jest taka fajna i absolutnie ją uwielbiam, a w ramach przygotowań do pracy z nią obejrzałem jej filmy i to sprawiło, że poczułem, że ten film musi być dla niej spacerkiem po parku w porównaniu z niektórymi rolami, które zrobiła.

O dziwo, myślę, że nasze sceny mogły być trochę bardziej parne. Z męskimi reżyserami, myślę, że byli ostrożni i pełni szacunku. Kiedy już pozbyłem się początkowego [niepokoju] związanego z pocałowaniem kobiety i wejściem w scenę, pomyślałem, że może powinno się skupić bardziej na emocjonalnym momencie i moglibyśmy nawet uczynić to trochę bardziej seksownym lub pójść trochę dalej. Ale mieliśmy napięty harmonogram, więc musieliśmy się spieszyć.

Rebel Wilson and Charlotte Gainsbourg star in IFC Films' The Almond and the Seahorse

Rebel Wilson i Charlotte Gainsbourg występują w filmie IFC Films The Almond and the Seahorse.Dzięki uprzejmości IFC Films

Skoro obejrzałeś kilka, to czy masz ulubiony występ Charliego Gainsbourga?

Najbardziej przeraziła mnie Nimfomanka . Mogłam zadać jej kilka pytań na ten temat, jak to zrobili i jak użyli dublerów. Jest po prostu tak odważna jako aktorka i wykonuje wszystkie te fantastyczne role. Również Trine Dyrholm jest fantastyczna. Uwielbiam oglądać wszystkie jej filmy.

Wróćmy do pierwszego pocałunku. Grasz postać, która eksploruje swoją seksualność z inną kobietą po tym, jak znajdują w sobie nawzajem nieoczekiwany komfort i to ich zaskakuje. Rozmawiamy kilka miesięcy po tym, jak potwierdziłeś, że jesteś w związku z kobietą. Czy teraz patrzysz inaczej na to doświadczenie związane z kręceniem filmu?

Kiedy po raz pierwszy przeczytałam scenariusz, postać Charlotte, Toni, była napisana jako mężczyzna. To ja powiedziałam: „OK, czuję, że kobieta mogłaby to zagrać” Pierwotnie miał to być Pierce Brosnan grający tę postać, ale potem harmonogramy się nie zgadzały. Czułam, że powinniśmy otworzyć ją dla kobiety i zaproponowali ją Charlotte. Nie wiem, dlaczego to powiedziałem, ale po prostu czułem, że to może się udać.

Miałem wcześniej pewną sytuację z kobietą, nie był to związek seksualny i nie całowaliśmy się ani nic. Ale potem pojawił się pocałunek z Charlotte. Nie sądziłem, że to coś wielkiego czy coś. Potem, o dziwo, po pocałowaniu jej w życiu zawodowym pomyślałem, że może powinienem zrobić to na poważnie w życiu osobistym i zobaczyć jak to się potoczy, co też zrobiłem. (Laughs.) To było w 2021 roku i wtedy poznałem Ramonę pod koniec 2021 roku. Gdybym nie miał doświadczenia z Charlotte lub doświadczenia z tą drugą kobietą, nie wiem, czy kiedykolwiek spotkałbym Ramonę. Posiadanie tych doświadczeń otworzyło moje serce na to jako możliwość. Jestem wdzięczny za te dwa doświadczenia. To całkowicie zmieniło moje życie miłosne. To taka niesamowita rzecz.

To takie piękne, i brzmi naprawdę organicznie…

Tak. Mam inną znajomą aktorkę, która musiała pocałować kobietę w serialu i wtedy stała się lesbijką na trochę. (Laughs.) I inna aktorka, którą znam tutaj w Ameryce, to samo się stało. Jest kilka takich, które znam. To coś, o czym wcześniej nie myślałam, bo umawiałam się tylko z mężczyznami. Oglądałam programy o lesbijkach, jak The L Word, ale nigdy nie przyszło mi to do głowy. Po prostu myślałam, że lubię te programy. Ale pocałunek Charlotte był dla mnie czymś wielkim. Byłam bardzo zdenerwowana tego dnia, bo ona jest taka fajna i byłam naprawdę zestresowana. Ale to było wspaniałe. Tak, nie sądzę, że byłabym otwarta na Ramonę bez tych doświadczeń, a ona jest po prostu niesamowitą partnerką.

Tak, i było trochę kontrowersji wokół waszego związku, kiedy się ujawniliście, prawda?

Tak, to był Sydney Morning Herald. Dziennikarz w Australii w zasadzie wysłał maila z groźbą wydania tej historii. Byłem dość otwarty na temat mojego życia osobistego i było to coś, czym prawdopodobnie miałem zamiar podzielić się wkrótce, w tym momencie. Ale to było coś, co wymagało tych wszystkich delikatnych rozmów z ludźmi. Pochodzę z dość konserwatywnej rodziny, podobnie jak Ramona i powoli mówiliśmy o tym ludziom w naszym życiu. To w pewnym sensie przyspieszyło, co było naprawdę niewygodne, ponieważ nie mieliśmy czasu, aby powiedzieć wszystkim, a ja nie chciałem, aby dziennikarz był tym, który wypuszcza taką historię. To jest tak osobiste i chciałem być tym, który się tym podzieli. Nie sądzę też, że w 2020 roku musimy wydawać oświadczenia.

Czytaj również:  Gabrielle Beaumont, pionierka reżyserki telewizyjnej, umiera w wieku 80 lat

Ale to był snarky dziennikarz, który wcześniej napisał o mnie kilka okropnych artykułów i wiedziałem, że napisze coś, co nie było pozytywne. Pomyślałem, że równie dobrze możemy coś tam umieścić. Oczywiście, nie wstydzimy się tego, ale to była tylko nasza wspaniała rzecz razem i powoli mówiliśmy ludziom na własną rękę. Ale to uczyniło to publicznym i to jest inne dla mnie, ponieważ podczas gdy ja jestem w oczach opinii publicznej, Ramona nie jest. To jest dla niej o wiele trudniejsze i chciałam ją chronić. Ale to sprawiło, że zrobiliśmy to szybciej, niż byśmy to zrobili na własną rękę.

Przykro mi, że tak się stało. Czytałam w People, że miałaś również ciężką sytuację, która wydarzyła się podczas kręcenia Almond and the Seahorse z wiadomością o twojej podróży do bycia matką z zamrożeniem swoich jaj. Twoja postać w filmie również tęskni za byciem matką, więc jak wyglądało to doświadczenie i jak wiele z tego osobistego bólu włożyłaś w przedstawienie?

Zamroziłam swoje jajeczka i przeszłam trzy operacje, co jest dość dużym obciążeniem. Następnie znalazłam dawczynię i ustaliliśmy plan dla zarodków i myślę, że w tym momencie miałam 18 dobrej jakości jajeczek, więc wydaje się, że będzie jakiś sukces. Ale każdego dnia otrzymywałam nowe informacje z laboratorium na temat tego, jak się sprawy mają, aż do siedmiu jajeczek, z których nie było zdolnych do życia zarodków. Tak wiele przeszłam, straciłam na wadze, zamroziłam swoje jajeczka i zmieniłam całe swoje życie, aby to zrobić, a nie móc stworzyć życia w sposób, na jaki miałam nadzieję, to było naprawdę druzgocące. Dostałam wiadomość pod sam koniec sesji zdjęciowej.

Wiele kobiet staje przed tym, gdy przechodzą przez IVF lub podobne podróże, a to trudna sytuacja i musisz zadać sobie pytanie, czy nadal iść. Tak jak moja bohaterka w filmie, ona chce mieć dziecko, ale musisz spojrzeć na sytuację. Więc naprawdę mogłam się odnieść. Dla mnie zajęło to trochę czasu, aby opłakać ten proces, a następnie powiedziałem: „OK, zamierzam wrócić i zrobić kolejną operację” I tak właśnie urodził się mały Royce, za czwartym razem, kiedy to zrobiłam. To niesamowite, ale to trudny proces. Niektórzy mają szczęście, ale ciężko przez to przejść.

Wracając do pracy. Masz wiele komedii, które zostały ogłoszone, ale jestem ciekawa, czy skłaniasz się ku kolejnemu dramatowi teraz, kiedy to zrobiłeś?

Mam wiele komedii w przygotowaniu, tak. To dla mnie świetna zabawa. Jest też kilka poważnych projektów, ale chodzi tylko o to, żeby wybrać te właściwe. Planuję również wyreżyserować musical, australijski musical. To kolejne ogromne wyzwanie, ale jestem gotowa, by je podjąć po tym, jak byłam na tylu planach filmów muzycznych w mojej karierze i uczyłam się od wszystkich tych reżyserów. Ciężko będzie zmieścić tyle rzeczy, ale zobaczymy jak to wszystko się ułoży w przyszłym roku.

Czy wiesz kiedy planujesz wrócić do pracy?

W przyszłym miesiącu kręcę we Włoszech film o nazwie Verona. Nie wiem czy został już ogłoszony, ale jest to w zasadzie historia Romea i Julii. To poważna rola, a ja gram Lady Capulet, matkę Julii, więc to dla mnie coś innego. Boże, nawet nie wiem, czy powinnam to mówić.

Czy projekt reżyserski pojawi się po tym?

Reżyseruję ten film pod koniec przyszłego roku, więc może pierwszym będzie Rock the Boat lub inna duża komedia akcji. To będzie zależało. Mam też horror, z którym jestem związany i film o K-popie, który jest teraz w Universal. Jest tego dużo.

Mówiąc o musicalach, jest nowy Pitch Perfect spinoff. Oglądasz?

Tak, dosłownie właśnie zacząłem go oglądać. Adam Devine jest w tym i nazywam go moim mężem pracy, ponieważ pracowałem z nim tak wiele. Po prostu go kocham, jest najsłodszy. Todd [Strauss-Schulson], który reżyserował mój film Isn’t it Romantic, wyreżyserował go, więc będę oglądać, ale jeszcze nie skończyłam. Obejrzę może jak będę w samolocie do Australii na święta.

Zauważyłam, że uruchomiłaś linię ubrań z Ramoną. W sieci pojawiło się trochę krytyki na temat rozmiarów. Czy to w ogóle do ciebie dotarło, czy zwróciłaś na to uwagę?

To była zabawna, bardzo ograniczona kolekcja kapsułowa i nie mogliśmy zrobić wielu kolorów lub ogromnego zakresu rozmiarów na początku. Po prostu wystawiliśmy coś, aby zobaczyć, jak to się dzieje. Ale zdecydowanie wiem, że po byciu plus size przez prawie całe moje życie, że istnieje potrzeba integracji w rozmiarach. Zdecydowanie słyszałam [krytykę] i kocham wszystkich moich fanów i zwróciłam na to uwagę. W tej małej kolekcji nie mogliśmy zrobić całego wachlarza rozmiarów, ale mam nadzieję, że przy następnej będziemy mogli to zrobić i upewnię się, że jest to uwzględnione. Słyszałem krytykę i całkowicie ją rozumiem. To był nasz pierwszy eksperyment i tylko Ramona i ja robimy to wszystko same.

Przeszedłeś tę osobistą i zawodową metamorfozę. Czy zauważasz różnicę w rodzajach części, które są ci oferowane?

Byłam bardzo stereotypowo nastawiona na granie grubej śmiesznej dziewczyny, co uwielbiałam, w co się wcieliłam i na czym zarobiłam miliony dolarów. Dla mnie to nie było negatywne, ale czasami, kiedy przekształcasz się fizycznie, może to sprawić, że ludzie patrzą na ciebie w nieco inny sposób. Mogą być z tego korzyści, a ludzie patrzą na ciebie i mówią: „Och, ona jest teraz inna, może powinniśmy ją obsadzić w różnych projektach” Niestety, w Hollywood ludzie muszą widzieć cię inaczej, aby obsadzić cię inaczej lub dać ci nowe możliwości. Zawsze są jacyś reżyserzy, którzy nie są tacy i potrafią sobie wyobrazić, że aktorka komediowa jest poważną aktorką, ale inni muszą to najpierw zobaczyć. Fizyczna transformacja pomogła w tym, dla mnie, ale jest jeszcze za wcześnie, by powiedzieć. Zobaczymy, jak to się potoczy

Wersja tej historii po raz pierwszy pojawiła się w wydaniu z 7 grudnia magazynu The Hollywood Reporter. Kliknij tutaj, aby zaprenumerować.

Latest Posts

Nie przegap