8 sierpnia 2022 | 22:04

Pete Davidson był na „terapii traumatycznej” w dużej mierze z powodu ataków Kanye Westa w mediach społecznościowych, kilka źródeł potwierdziło Page Six.

Począwszy od kwietnia, gwiazda „The King of Staten Island”, 28, szukała pomocy po swojej waśni z raperem za umawianie się z jego byłą żoną, Kim Kardashian.

„Uwaga i negatywność płynąca z Kanye i jego wybryków jest spustem dla [Pete], i musiał szukać pomocy”, powiedział informator People, który pierwszy poinformował o tej historii, w poniedziałek.

Źródło podkreśliło, że pomimo zakończenia związku w zeszłym tygodniu, Davidson „nie żałuje randki z Kim i chce, aby było jasne, że ona nie była niczym innym, jak tylko wsparciem dla niego w całym ich związku.”

Reps for Davidson and West nie odpowiedziały na prośbę o komentarz.

W piątek, insider potwierdził dla Page Six, że Davidson i Kardashian, 41, nazwali quits po dziewięciu miesiącach randek.

Kim Kardashian and Pete Davidson
Pete Davidson i Kim Kardashian nazwali to quits w zeszłym tygodniu po dziewięciu miesiącach randkowania.
Instagram/ Kim Kardashian

„Kim i Pete postanowili po prostu zostać przyjaciółmi”, podzieliło się źródło. „Mają dla siebie dużo miłości i szacunku, ale stwierdzili, że duża odległość i ich wymagające harmonogramy sprawiły, że naprawdę trudno było utrzymać związek”.

Inne źródło powiedziało nam również, że ich różnica wieku przyczyniła się do podjęcia tej decyzji.

Pete Davidson
Pomimo ich rozstania, Davidson wciąż był celem cyberataków Kanye Westa za umawianie się z jego byłą żoną.
Newspix via Getty Images

Raper „Golddigger”, 45, nieustannie krytykował wychowanka „SNL” – którego nazwał Skete – odkąd po raz pierwszy związał się z Kardashian w październiku 2021 roku.

Na początku tego roku West wydał teledysk do „Eazy”, w którym dosłownie porwał i pochował kreskówkową wersję Davidsona. Rapował również o „biciu dupy Pete’a Davidsona”.

West zaatakował również Davidsona w drugim teledysku do tego samego utworu, tym razem, gdy aktor miał na sobie bluzę z kapturem „Skete”.

Kanye West
West publicznie dał do zrozumienia, że nie zgadza się z tym, że Davidson umawia się z Kardashian.
Gilbert Carrasquillo

W marcu obaj mężczyźni wdali się w ostrą wymianę tekstów.

Czytaj również:  Angelina Jolie wygrywa walkę z Bradem Pittem w paskudnej wojnie o francuską winnicę

„Yo, tu Skete. Czy możesz się uspokoić. Jest 8 rano i nie musi tak być” – komik wysłał Westowi SMS-a, zgodnie ze zrzutami ekranu udostępnionymi przez scenarzystę gości „SNL” Dave’a Sirusa.

„Kim jest dosłownie najlepszą matką, jaką kiedykolwiek poznałem. To, co robi dla tych dzieci, jest niesamowite i masz takie f-king szczęście, że jest mamą twoich dzieci” – kontynuował. „Zdecydowałem, że nie pozwolę ci już traktować nas w ten sposób i skończyłem z byciem cichym. Grow the f-k up.”

Davidson zapytał Westa czy chcą się spotkać i porozmawiać.

Kim Kardashian and Kanye West.
Wśród ataków, Kardashian nieustannie broniła Davidsona.
Getty Images

„Jestem w LA na dzień, jeśli chcesz przestać być małym internetowym sukowcem i porozmawiać”, napisał.

„Nie przerażasz mnie bracie. Twoje działania są tak p-y i żenujące. To takie smutne patrzeć jak codziennie rujnujesz swoje dziedzictwo.”

Kanye West post that reads:
Po rozstaniu Davidsona i Kardashian, West zamieścił, a następnie zdjął informację o śmierci komika.
kanyewest/Instagram

Mimo prób Davidsona, projektant Yeezy nie zaprzestał swoich ataków.

W poniedziałek West udostępnił na Instagramie spreparowaną stronę tytułową New York Timesa, na której widniał napis „SKETE DAVIDSON DEAD AT AGE 28.”

Godziny później usunął ją po tym, jak ujawniono, że Kardashian jest „wściekła” z powodu postu.

Kim Kardashian and Pete Davidson.
Kardashian zażądała, by West zdjął informację o śmierci, którą opracował dla Davidsona.
kimkardashian/Instagram

„Kim jest wściekła i niesamowicie zdenerwowana … Kanye wraca do swoich starych sposobów, a Kim nie będzie tolerować jego nękającego zachowania wobec ludzi, których kocha i na których jej zależy”, powiedziało Page Six źródło bliskie założycielowi Skims.

Drugie źródło wyjaśniło, że gwiazda rzeczywistości „zawsze będzie chronić Pete’a”, bez względu na ich status randkowy.

Kardashian i West oficjalnie rozwiedli się w czerwcu 2022 roku po tym, jak sędzia uznał potentata makijażu za prawnie samotnego. Dwoje było małżeństwem od 2014 roku i mają razem czwórkę dzieci.