12 grudnia 2022 r. | 21:07

Sprawy najwyraźniej rozgrzewają się między Pete’em Davidsonem a Emily Ratajkowski!

Miesiąc po rozpętaniu plotek o randkach, komik i modelka podobno zmierzają w kierunku związku.

„Ich związek jest silny i coraz bardziej poważny,” źródło bliskie wychowankowi „Saturday Night Live” powiedziało People w poniedziałek, dodając, że on i brunetka „naprawdę cieszą się swoim czasem razem.”

Według źródła, tych dwoje ma ze sobą sporo wspólnego, w tym „podobne wibracje, jeśli chodzi o osobowość i styl”, jak również „miłość do Wschodniego Wybrzeża”.

Źródło dodało, że Davidson, 29, „naprawdę ją rozśmiesza i sprawia, że wszystko jest zabawne.”

Pet Davidson and Emily Ratajkowski at a basketball game
Pete Davidson i Emily Ratajkowski podobno robią się „poważniejsi.”
Michael Simon/Shutterstock

Tymczasem źródło bliskie Ratajkowski, 31, potwierdziło outletowi, że ta dwójka „robi się bardziej poważna.”

Drugi informator zauważył, że projektantka Inamorata „wciąż spotyka się z Petem i cieszy się tym”, nazywając ich pozorny romans „zabawą bez stresu.”

„Pete zabiera ją na kolacje i imprezy. Spędzają też dużo czasu w domu”, powiedział informator, dodając, że zabawny mężczyzna „jest bardzo wyluzowany i rozumie, że jest mamą” 21-miesięcznego syna Sylvestra, którego dzieli z Sebastianem Bear-McClardem.

Według osoby wtajemniczonej, Ratajkowski jest „w świetnym miejscu” po swoim „bardzo niespodziewanym i szorstkim” rozwodzie, ale „zajęło jej trochę czasu, aby się odbić.”

Page Six złamał wiadomość w lipcu, że „Blurred Lines” vixen wideo planuje opuścić producenta „Uncut Gems” po czterech latach małżeństwa z powodu zarzutów, że zdradzał ją. Skończyło się na tym, że we wrześniu złożyła pozew o rozwód.

Chociaż ani Ratajkowski ani jej nowy ukochany nie skomentowali natury ich związku, ona i Davidson po raz pierwszy publicznie pojawili się razem na meczu koszykówki pod koniec zeszłego miesiąca.

Duet siedział na boisku w Madison Square Garden podczas meczu Knicks-Grizzlies, wyglądając bardzo podobnie do pary.

Czytaj również:  Narzeczony Teresy Giudice, Luis Ruelas, rzekomo popchnął byłą żonę na metalowy słupek

Komik i aktorka po raz pierwszy wywołali spekulacje na temat potencjalnego romansu, kiedy szpieg zauważył ich trzymających się za ręce na Brooklynie w połowie listopada.

Źródło powiedziało wtedy Us Weekly, że „rozmawiali przez kilka miesięcy” i byli „na bardzo wczesnym etapie” randkowania.

Dni później, dwójka została sfotografowana w Nowym Jorku, rozpalając plotki, że są czymś więcej niż tylko znajomymi czy przyjaciółmi.

W następnym tygodniu uczestniczyli we wspólnej kolacji z okazji Święta Przyjaciół.

Davidson był ostatnio związany z Kim Kardashian. Byli rozstali się w sierpniu po dziewięciu miesiącach randkowania.