16 lutego 2023 r. | 21:56

Paris Hilton spędziła lata kwestionując swoją seksualność zanim poznała męża Cartera Reuma.

W wywiadzie dla Harper’s Bazaar, hotelowa dziedziczka, 42, ujawniła, że w wieku 20 lat myślała, że jest aseksualna, pomimo jej dzikiej reputacji w całym Hollywood.

„Byłam znana jako symbol seksu, ale wszystko co seksualne mnie przerażało”, powiedziała outletowi. „Nazywałam siebie 'całującym bandytą’, ponieważ lubiłam się tylko umizgiwać. Wiele moich związków nie wyszło z tego powodu.”

Dopiero gdy Hilton spotkała Reuma na spotkaniu dziękczynnym przyjaciela rodziny w 2019 roku, poczuła iskrę.

„Dopiero Carter sprawił, że w końcu nie jestem taka”, wyjaśniła Hilton. „Lubię zaczepiać mojego męża”.

W rzeczywistości Reum pomógł Hilton uświadomić sobie, dlaczego tak długo miała szczęście w dziale miłości.

„On nie jest sławny. Jest inteligentny. Pochodzi z miłej rodziny. Jest dobrym człowiekiem”, wyjaśniła. „To było przeciwieństwo tego, do czego byłam przyzwyczajona, kiedy szukałam facetów”.

Paris Hilton and Carter Reum
Para związała się węzłem w 2021 roku.

„Po prostu czuję, że po całym piekle, przez które przeszłam, w końcu dostaję to, na co zasługuję, czyli kogoś, komu mogę zaufać i kogoś, z kim mogę zbudować prawdziwe życie”, Hilton gushed.

Para związała się w 2021 roku i powitała swoje pierwsze dziecko razem – syna – w zeszłym miesiącu, co całkowicie zmieniło postrzeganie rzeczy przez Hilton.

„Jestem bardziej zainteresowana niemowlętami niż miliardami”, zażartowała.

Paris Hilton and Carter Reum
Bliźniacy powitali swojego syna w zeszłym miesiącu.

„Chcę go chronić i być z nim w każdej sekundzie. Wchodzi w ciebie ten instynkt matki, którego nigdy wcześniej nie miałam. Czuję się teraz taka kompletna.”

Teraz z macierzyństwem dodanym do swojej długiej listy osiągnięć, Hilton ma nowy cel w głowie: powitanie dziewczynki.

Hilton była niesławnie związana z takimi osobami jak Leonardo DiCaprio, Rick Solomon, z którym nagrała seks taśmę i Benji Madden.

Czytaj również:  Nia Long powstrzymuje łzy po "druzgocących" miesiącach od rozstania z Ime Udoką

Była również czterokrotnie zaręczona – najpierw z modelem Jasonem Shawem (2002-2003), greckim dziedzicem żeglugi Parisem Latsisem (2005), aktorem Chrisem Zylką (2018) i wreszcie z Reumem (2021).