28 lipca 2022 | 12:45

Najnowszy look Olivii Rodrigo z czerwonego dywanu może dać ci „Déjà Vu”.

Fenomen popu objął trend „flossing” w tym sezonie na środowej premierze „High School Musical: The Musical: The Series” Sezon 3, ubrany w czarną sukienkę z paskami, z prześwitującymi panelami ($1,098) przez projektanta Nensi Dojaka.

Megan Fox, Bella Hadid, Dua Lipa i Zendaya są wśród innych gwiazd, które zostały zauważone w ubraniach Dojaki.

Rodrigo, 19 lat, sparowała ten styl z czarnymi, patentowymi platformami, przydymionym okiem i odważną czerwoną szminką, wraz z biżuterią inspirowaną wczesnymi latami, w tym chokerem Diora i kolczykami.

Na dywanie, piosenkarka „Sour” ponownie spotkała się z byłym chłopakiem i gwiazdą Joshua Bassett, który również ubrał się od stóp do głów w czerń na premierę. 21-letni aktor jest podobno inspiracją dla „Drivers License”, bijącego rekordy popularności debiutanckiego singla Rodrigo.

Olivia Rodrigo and Joshua Bassett on a red carpet.
Olivia Rodrigo i Joshua Bassett ponownie połączyli siły na premierze 3 sezonu „High School Musical: The Musical: The Series”.
Variety via Getty Images

Podczas gdy Bassett był związany z Sabriną Carpenter po zerwaniu z Rodrigo, zwycięzca Grammy od tego czasu umawiał się z producentem Adamem Faze, jak również z byłym chłopakiem Madison Beer Zach Bia.

Ale wygląda na to, że była para ma przeszłość za sobą, ponieważ uśmiechali się do fotografów na dywanie obok gwiazd „HSMTMTS”, w tym JoJo Siwa i Sofii Wylie.

the cast of High School Musical: The Musical: The Series
Obsada „High School Musical: The Musical: The Series” pozowała razem na premierze sezonu 3.
FilmMagic

Pomimo tego, że istnieją szepty, że Rodrigo może wkrótce opuścić serial Disney+ z powodu jej sukcesu jako solowego muzyka, gwiazda wykrzyczała swoich kolegów z obsady na Instagramie w czwartek, pisząc, „love all these people so so much.”

Powiedziała również, że praca z jej gwiazdami „HSMTMTS” była „jedną z największych radości” w jej życiu.

The „Drivers License” hitmaker wybrał vintage Dior akcesoria, w tym kolczyki z gwiazdami i choker.
WireImage