11 sierpnia 2022 | 18:30

Gwiazda „Southern Charm” Olivia Flowers mówi Page Six, że Shep Rose i Taylor Ann Green wciąż są raczej w szarej strefie zerwania niż twardego rozstania.

„To wciąż jest dość dużo w tej arenie [of a break],” Flowers, 30, mówi Page Six. „Nic nie jest trwałe w tym momencie. Oboje po prostu biorą czas, aby zorientować się w sytuacji.”

Flowers powiedziała podczas swojego występu w „Watch What Happens Live” w zeszłym tygodniu, że Rose, 42, „ma kilka rzeczy do rozgryzienia”, więc „to nie jest naprawdę sprawiedliwe, aby trzymać ją w zawieszeniu, podczas gdy on to robi.”

Nowicjuszka „Southern Charm” mówi nam, że Green, 27, radzi sobie dobrze od czasu zatrzymania jej związku.

„Jest tak dobra, jak można się spodziewać,” mówi Flowers. „Myślę, że każde rozstanie jest trudne do nawigacji, ale wtedy… z tym byciem publicznie było dostosowanie.”

Olivia Flowers on a video call
Flowers mówi nam, że jej bliska przyjaciółka ma się „tak dobrze, jak można się spodziewać.”
Page Six

„Ale ona radzi sobie z tym szczególnie dobrze. Spędziła dużo czasu ze swoją rodziną,” kontynuowała. „Więc myślę, że jest, myślę, że dobrze sobie radzi”.

Flowers pojawiła się w „WWHL” ze swoją współgwiazdą Kathryn Dennis, która powiedziała, że nie sądzi, że Rose kiedykolwiek będzie chciała wyjść za mąż, na co Flowers mówi Page Six, że „zgadza się[s]” z tą oceną.

Shep Rose and Taylor Ann Green posing for a photo together
Flowers uważa również, że Rose nie będzie szła do ołtarza.
tayloranngreen/Instagram

Rose i Green rozstali się po dwóch latach randek, o czym w zeszłym miesiącu informował People. Od tego czasu żadna z gwiazd reality nie odniosła się do rozstania, ani nie zamieściła żadnego wspólnego wpisu w mediach społecznościowych.

„Shep ma prawdziwy problem z monogamią i odmówił związania się z Taylor, mówiąc jej, że nie chce być tylko z jedną osobą i zmienić swojego stylu życia”, powiedziało źródło.

Shep Rose and Taylor Ann Green sitting on the beach together
Była para zaczęła umawiać się na początku 2020 roku po spotkaniu w barze.
tayloranngreen/Instagram

Autorka „Średnich oczekiwań” i asystent kliniczny mają za sobą burzliwy sezon w hitowym programie Bravo – w tym zarzuty o zdradę, ostre kłótnie i odmienne opinie na temat wspólnej przyszłości.

Czytaj również:  Córka Master P, Tytyana Miller, nie żyje w wieku 29 lat z powodu choroby psychicznej i uzależnienia od narkotyków

Rose wcześniej przyznała Page Six, że pierwszy sezon Greena jako oficjalnego członka obsady „zebrał żniwo” w ich związku.

„Chcesz, żeby wszystko poszło dobrze, a kiedy starasz się zbyt mocno, zazwyczaj rzeczy wybuchają ci w twarz, i to właśnie poniekąd się stało”, powiedział nam. „Zobaczyłem nadjeżdżający pociąg i po prostu wbiegłem w niego, zamiast od niego uciec.”

„Southern Charm” emitowane jest w czwartki o 21:00 ET na Bravo.