poniedziałek, 27 marca, 2023

Ostatnie posty

Noah Schnapp ujawnia się jako gej

Gwiazda Stranger Things Noah Schnapp ujawnił się jako gej

Schnapp podzielił się wideo na swój TikTok, który czytał: „Kiedy w końcu powiedziałem moim przyjaciołom i rodzinie, że jestem gejem po tym, jak byłem przerażony w szafie przez 18 lat i wszystko, co powiedzieli, to 'wiemy’.” TikTok był ustawiony na audio, które mówi: „Wiesz, co to nigdy nie było? That serious. To nigdy nie było tak poważne. Całkiem szczerze, nigdy nie będzie tak poważnie”

Aktor gra zamkniętą postać gejowską Will Byers na hitowym serialu sci-fi Netflixa. Will jest potajemnie zakochany w swoim najlepszym przyjacielu, Mike’u (Finn Wolfhard). Schnapp odnosi się do seksualności Willa w podpisie TikTok, pisząc „Chyba jestem bardziej podobny do Willa niż myślałem”

Seksualność Willa była pytaniem dla fanów Stranger Things przez cały czas trwania serialu, zwłaszcza gdy Mike powiedział swojemu przyjacielowi w ferworze kłótni, „To nie moja wina, że nie lubisz dziewczyn” W tym czasie Schnapp pozostał nieśmiały na ten temat.

Kiedy sezon czwarty, tom pierwszy, został wydany na Netflix, Schnapp otworzył się na People o tym, jak widzowie zobaczą Willa inaczej w tym sezonie.

„Mam wrażenie, że ludzie są przyzwyczajeni do oglądania go walczącego z potworem lub zmagającego się z nadprzyrodzoną stroną Stranger Things,” powiedział. „Ale w tym sezonie, to po prostu więcej o jego osobistych zmaganiach i zmaganiach z jego tożsamością, i myślę, że to interesujące dla widzów, aby to zobaczyć.”

W przedostatnim odcinku sezonu czwartego, tom drugi, Will bierze emocjonalny moment, by wyznać Mike’owi miłość, ale udaje, że mówi z punktu widzenia Eleven (Millie Bobby Brown), a nie swojego. Mówi Mike’owi, że El czuje się zagubiona, odkąd nie ma przy sobie Mike’a i że czuje się inna niż inni ludzie, nigdy nie zaznaczając, że tak naprawdę mówi o sobie.

Czytaj również:  teaser 60-lecia 'Doctora Who' z udziałem Davida Tennanta, Catherine Tate i Neila Patricka Harrisa

„El potrzebuje cię Mike,” Will mówi swojemu przyjacielowi, zanim odwróci się i wyjrzy przez lustro, płacząc. „I zawsze będzie.”

Latest Posts

Nie przegap