24 maja 2022 | 9:10

Nick Cannon nie uważa, że matki jego dzieci „muszą” się dogadywać, o ile sam utrzymuje polubowne relacje z każdą z nich.

„Nie mam żadnych tajemnic [from them],” alum „All That”, 41, powiedział w zeszłym tygodniu w „The Big Tigger Morning Show” o Mariah Carey, Brittany Bell, Abby De La Rosa, Alyssa Scott i ciężarnej Bre Tiesi. „One wiedzą, jak się poruszam. I multitasking.”

Aktor dzieli bliźniaki Moroccan i Monroe, 11, z Carey, 53, a także Golden, 5, i Powerful, 1, z Bell, 34.

Była gwiazda Nickelodeon powitała bliźniaki Zion i Zillion, 11 miesięcy, z De La Rosa, 31, w czerwcu 2021 roku. Jego i Scott syn, Zen, zmarł w grudniu tego roku w wieku 5 miesięcy z powodu raka mózgu.

Cannon i Tiesi, również 31, obecnie spodziewają się swojego pierwszego wspólnego dziecka.

„Nie muszą [get along]”, powiedział komik o swoich partnerach. „Wszyscy się ze mną dogadują”.

Nick Cannon, Mariah Carey and their twins, Moroccan and Monroe, on a red carpet.
Cannon shares twins Moroccan and Monroe with Carey.
FilmMagic

Na pytanie czy chce mieć więcej dzieci po narodzinach dziecka nr 8, Cannon odpowiedział: „Czy nie ma zawsze [a chance]?”

Jedynym celem gospodarza „Masked Singer” w tej chwili jest jednak „bycie odpowiedzialnym jako ojciec”, dodał, wyjaśniając: „Chcę po prostu być najlepszym ojcem, jakim mogę być i wczuć się w to. Obejmuję wszystkie moje dzieci. Kocham dzieci.”

Brittany Bell and Nick Cannon in a selfie with kids Golden and Powerful.
Cannon i Bell są rodzicami Golden i Powerful.
Instagram

Cannon, który zażartował, że „nie planował być ojcem Abrahama”, powiedział dalej: „Nie wyruszyłem [for this to happen]. … Wielu ludzi ma wiele dzieci, a oni trzymają to po cichu lub nie mówią o tym. Ja opieram się na swoim.”

Podczas gdy gospodarz „Wild 'N Out” oczekuje na swój nadchodzący przyjazd z modelką, podejmuje kroki w kierunku uzyskania wazektomii.

Czytaj również:  'DWTS' pro Daniella Karagach w ciąży, spodziewa się pierwszego dziecka z Pashą Pashkovem
Nick Cannon and Bre Tiesi hugging.
Tiesi jest w ciąży z pierwszym wspólnym dzieckiem jej i Cannona.

„Już poszedłem i uzyskałem konsultację w sprawie wazektomii,” Cannon powiedział E! News wcześniej w tym miesiącu, żartując, że nie jest „tutaj szukając” więcej dzieci i nie chce „zaludnić Ziemi całkowicie.”

Dodał, „Zdecydowanie nie mogę się doczekać, aby zająć się i kochać wszystkie dzieci, które obecnie mam.”