23 kwietnia 2023 |15:47

It’s getting Hot in Herre.

Nelly i Ashanti – którzy byli ze sobą łączeni od 2000 roku – ponownie podsycają plotki o romansie po tym, jak zostali zauważeni razem w Las Vegas w sobotę wieczorem.

Duet zasiadł na ringu podczas meczu bokserskiego pomiędzy Gervontą Davisem i Ryanem Garcią, a wielu ich fanów zabrało się do mediów społecznościowych, aby wypowiedzieć się na temat ich potencjalnego ponownego romansu.

Chociaż Nelly, lat 48, i Ashanti, lat 42, wydawali się nie wychylać podczas walki, materiał wideo z wydarzenia pokazał muzyków trzymających się za ręce, gdy wychodzili z sali.

„Yo mo! Wiem, że nie widzimy się na oczy, ale od małego braciszka do dużego braciszka STOP PLAYING AND MARRY THIS WOMAN BRO!” napisał inny raper Bow Wow w sekcji komentarzy postu na Instagramie z The Shade Room.

„Lubisz 50 😂 usiądź na starym tyłku 😂😂😂😂😂 to twoja królowa.”

A photo of Ashanti and Nelly together from 2009
Ashanti i Nelly ponownie stają w obliczu plotek o romansie po tym, jak zostali zauważeni trzymając się za ręce w Las Vegas w sobotę wieczorem.
WireImage
Oboje są ze sobą związani od początku XXI wieku.
WireImage

Wiele osób zgodziło się z raperem „Bounce With Me”, pisząc takie rzeczy jak: „Zdecydowanie do siebie wrócili”, „Dopóki nie pozwoli mu zmarnować kolejnych 10 lat jej życia. Jestem za tym” i „Myślę, że wszyscy chcemy, aby już się pobrali.”

Inny komentujący napisał: „W tym momencie czemu nie! Ale lepiej, żeby Nelly podniosła ten pierścionek. Wczorajsza cena NIE jest dzisiejszą ceną 😂.”

Nelly i Ashanti nie potwierdzili jeszcze publicznie ani nie zaprzeczyli, czy są oficjalnie z powrotem – czy tylko dobrymi kumplami z branży. Z pewnością nie jest to jednak pierwszy raz, gdy w ostatnich miesiącach pojawiły się plotki o ich romansie.

Ashanti podzieliła się kilkoma solowymi ujęciami z walki – bez Nelly’ego – za pośrednictwem swoich Instagram Stories.
Nie odniosła się jeszcze do swojego ostatniego spotkania z byłym płomieniem.

For more Page Six you love …

  • Słuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Subskrybuj nasz codzienny newsletter
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty
Czytaj również:  Jordyn Woods zaprzecza cieniowaniu ex-BFF Kylie Jenner za pomocą "naturalnych ust" w wideo TikTok

Po ich gorącym występie na scenie „Body On Me” w grudniu 2022 roku, Ashanti odniosła się do swojego związku z Nelly podczas występu w programie „Watch What Happens Live With Andy Cohen” w tym samym miesiącu.

„Moją reakcją było „Wow.” Było wiele komentarzy i wiele osób, które chciały, abyśmy [wrócili do siebie]” – powiedziała w tamtym czasie, w reakcji na to, że fani widzieli ją szlifującą na swoim byłym płomieniu po jego rozstaniu z Shantel Jackson w 2021 roku.

„Powiem tylko, że jesteśmy w lepszym miejscu. Wiesz, bo wcześniej to było jak [naśladowanie walki]. Ale teraz jest spoko. Tak, mamy kilka rozmów, wiesz. Więc jest fajnie.”

Piosenkarka ostatnio odniosła się do plotek na temat jej związku z Nelly w grudniu 2022 roku.
WireImage
W tamtym czasie nieśmiało mówiła, czy kiedykolwiek „wróci do siebie” z raperem.
FilmMagic

Cohen nadal naciskał Ashanti na ten temat, pytając: „Ale nie wracasz do siebie?”

Wokalistka „Foolish” z trudem znalazła słowa, odpowiadając po prostu: „To znaczy, nie…”

Przedstawiciele Nelly’ego i Ashanti nie odpowiedzieli od razu na prośby Page Six o komentarz.

Ostatnim publicznym związkiem Nelly’ego była Shantel Jackson, z którą spotykał się przez sześć lat.
Instagram/nelly
Ashanti przyznała wcześniej, że Nelly był jej pierwszą prawdziwą miłością.
Instagram/ashanti

Duet ten wcześniej przez wiele lat utrzymywał w tajemnicy warunki swojego związku. Ashanti przyznała jednak w wywiadzie dla „Sway in the Morning” w 2014 roku, że Nelly był jej pierwszą prawdziwą miłością.

„To bardzo mała branża. Czy będziemy się widywać? Tak… Nie jestem zgorzkniała”, powiedziała później Hot 97.

„Czuję, że w związku jest jak w ping-pongu. Czasami ich kochasz, czasami ich nienawidzisz. To prawdziwe stwierdzenie, każdy przez to przechodzi.”