czwartek, 30 marca, 2023

Ostatnie posty

NBCUniversal zatrudnia Benny’ego Reuvena (wyłączność)

NBCUniversal awansuje jednego ze swoich dyrektorów ds. treści niescenariuszowych.

Benny Reuven został awansowany na stanowisko senior vp entertainment unscripted content w NBCU Television and Streaming. Były dyrektor wykonawczy Oxygen podlega Stephanie Steele, starszej wiceprezes ds. produkcji i rozwoju.

Na swoim nowym stanowisku Reuven będzie nadzorował rozwój wybranych programów dokumentalnych i lifestylowych dla NBC, Peacock i sieci kablowych pod parasolem NBCU Television and Streaming.

Podczas swojej pracy w Oxygen, Reuven był kluczowym graczem w rebrandingu sieci jako Oxygen True Crime i rozwoju kilku jej seriali, w tym Homicide for the Holidays, Mark of a Serial Killer i Killer Siblings. Jest również kierownikiem produkcji programów Peacock’s Hart to Heart, Olympic Highlights With Kevin Hart and Snoop Dogg, WWE Evil i innych.

Reuven jest związany z NBCUniversal od 2014 roku, kiedy to został mianowany vp programming and development for Wilshire Studios. Do NBCU przyszedł z OWN, gdzie był dyrektorem wykonawczym ds. programowania i rozwoju w momencie startu sieci kablowej.

Reuven pracował również jako producent przy wielu serialach bez scenariusza i talk show, począwszy od Dr. Phil do CBS’s Kid Nation do Food Network’s Chef Wanted With Anne Burrell.

Czytaj również:  Chris Cuomo opowiada o nagłym odejściu z CNN: "Nie podoba mi się, jak to się skończyło"

Latest Posts

Nie przegap