wtorek, 21 marca, 2023

Ostatnie posty

Nastolatka z Georgii rzekomo grozi śmiercią szeryfowi z powodu aresztowania rapera Young Thuga

Nastolatek z Georgii został oskarżony o 23 zarzuty kierowania gróźb terrorystycznych po tym, jak rzekomo groził śmiercią szeryfowi hrabstwa Fulton w związku z aresztowaniem rapera Young Thuga oraz kilkoma aresztowaniami członków organizacji YSL.

Quartavius Mender, 18, został aresztowany 26 maja po tym, jak rzekomo groził śmiercią na Instagramie szeryfa hrabstwa Fulton, Pata Labata, jak podaje FOX 5.

Groźby zostały wypowiedziane po tym, jak raper z Atlanty Young Thug, Gunna, a także 26 współpracowników zostało aresztowanych i oskarżonych o ściąganie haraczy.

Urzędnicy powiedzieli, że Mender napisał, że zabije Labata, jego żonę i szefa policji Atlanta Public Schools Ronalda Applina, jeśli jeden z oskarżonych nie zostanie zwolniony z aresztu.

„Tego rodzaju bezczelne groźby traktujemy poważnie” – powiedział szeryf Labat. „Cyberprzemoc w mediach społecznościowych i ukrywanie się za klawiaturą nie uchroni kogoś przed odpowiedzialnością karną. Nasi śledczy pilnie poszukują osób, które chcą wyrządzić komukolwiek krzywdę i jestem im wdzięczny za zapewnienie bezpieczeństwa mnie, mojej żonie i wszystkim mieszkańcom hrabstwa Fulton.”

Urzędnicy powiedzieli, że Quartavius Mender napisał, że zamierza zabić policjanta za aresztowanie rapera Young Thug’a.
Getty Images

Zarzuty postawione Menderowi to przestępstwa.

Young Thug jest oskarżony o konspirację w celu naruszenia ustawy RICO stanu Georgia oraz o udział w przestępczym gangu ulicznym.

Odmówiono mu zwolnienia za kaucją, ponieważ sędzia hrabstwa Fulton, Ural Glanville, powiedział, że ma obawy, iż raper może stanowić zagrożenie dla społeczności.

Prokuratorzy zarzucają raperowi, który naprawdę nazywa się Jeffery Lamar Williams, że należy do brutalnego gangu ulicznego o nazwie Young Slime Life.

Prokuratorzy twierdzą, że gang ten popełniał przestępstwa, w tym zabójstwa, strzelaniny i kradzieże samochodów.

Czytaj również:  Lizzo zmienia tekst 'ableist slur' po oburzeniu cancel culture

Latest Posts

Nie przegap