18 marca 2023 r. |15:09

Narzeczony Tamar Braxton, Jeremy „JR” Robinson, szybko stanął w jej obronie po tym, jak jedna z matek jego dzieci wyzywała ją za powodowanie „chaosu i niepotrzebnego dramatu” w ich życiu.

„@TamarBraxton zawsze była niesamowitą matką i rozpieszczała moje dzieci miłością!” adwokat – który dzieli piątkę dzieci z czterema różnymi kobietami – napisał w piątek na swoich Instagram Stories.

„Matki {sic} moich dzieci zostały umieszczone w oczach opinii publicznej z powodu mnie i to jest niesprawiedliwe dla nich”, kontynuował Robinson.

„Oni nie byli niczym krótkim z niesamowitego do moich dzieci. Czasami różnica zdań bez rozmowy, aby wyjaśnić nieporozumienie, tworzy zły cykl.”

Zakończył: „Chcę, aby wszyscy byli spokojni i zrobię wszystko, aby to wspierać.”

Tamar Braxton and Jeremy Robinson on a dinner date.
Narzeczony Tamar Braxton, Jeremy „JR” Robinson, bronił jej przed zarzutami jednej z matek jego dzieci.
Instagram/@rarebreednola
Tamar Braxton posing for a picture with Jeremy Robinson.
Robinson powiedział, że piosenkarka „zawsze była niesamowitą matką” i rozpieszczała miłością piątkę swoich dzieci.
Instagram/@rarebreednola

Wiadomość Robinsona przyszła kilka godzin po tym, jak jedna z jego byłych Anaston Jeni napisała pogardliwą wiadomość do Braxton po tym, jak piosenkarka wspomniała o posiadaniu wspaniałych relacji z piątką dzieci swojego narzeczonego i ich matkami.

„Siedziałam w milczeniu przez ponad rok, szanując prywatność wszystkich, podczas gdy oni nie szanowali mojej” – napisała Jeni w piątek na Instagramie. „Siedziałam w milczeniu, podczas gdy ta osoba pojawiła się w życiu mojego syna i spowodowała tylko chaos i niepotrzebny dramat”.

Jeni – która dzieli syna Ashera z Robinsonem – powiedziała, że piosenkarz „All the Way Home” jest „w żaden sposób bonusem lub macochą” dla jej 2-letniego dziecka.

A screenshot of Jeremy
Adwokat mówi, że chce zrobić wszystko, aby „sprzyjać” pokojowi między wszystkimi.
Instagram/@rarebreednola

Zarzuciła również, że Braxton powiedział „poniżające, lekceważące i oburzające rzeczy” na temat tego, jak współrodziców z Robinsonem i spowodował, że „przegapił weekendy odwiedzin i urodziny.”


Dla więcej Page Six you love …

  • Słuchaj naszego cotygodniowego podcastu „Słyszymy”
  • Zapisz się do naszego codziennego newslettera
  • Kupuj nasz ekskluzywny towar

„Nie przeszkadza mi, że ludzie dzielą się swoją wersją historii, którą stworzyli dla siebie w mediach społecznościowych i telewizji, ale to, czego nie będziemy nadal robić, to angażować syna, którego wychowuję, w cudze dziwactwa” – podsumowała Jeni.

Czytaj również:  Walentynkowy Live Show: Melissa i Joe Gorga, Dolores Catania, Guerdy Abraira & more!

Page Six skontaktowało się z Braxton w celu uzyskania komentarza. Nie wydaje się, aby odniosła się do zarzutów Jeni, ale zamieściła na swoim Instagram Stories w piątek o tym, jak „głupota nic nie zmienia.”

A mirror selfie of Anaston Jeni.
Anaston Jeni powiedziała, że Braxton „spowodowała nic innego jak chaos” w jej życiu, odkąd zaczęła spotykać się z ojcem swojego dziecka.
anastonjeni/Instagram
Anaston Jeni in matching pajamas with her son, Asher.
Jeni i Robinson mają wspólnego 2-letniego syna o imieniu Asher.
anastonjeni/Instagram

Jeden dzień przed rewelacjami Jeni, pojawiły się informacje, że Robinson zadał pytanie Braxton podczas ostatniego odcinka jej reality dating show „Queens Court”.

„Nie chcę być twoim przyjacielem. Chcę być twoim mężem”, powiedział, gdy padł na jedno kolano. „Jestem tu na zawsze, bo nie widzę mojego życia bez ciebie. I kocham cię.

„Tamar. Tamar, wyjdziesz za mnie?”

Jeremy Robinson proposing to Tamar Braxton.
Robinson zadał pytanie Braxton podczas ostatniego odcinka „Queens Court.”
Nathan Bolster/PEACOCK

Absolwentka „Braxton Family Values” przyjęła jego propozycję, mówiąc Robinsonowi, że „nie może uwierzyć, że znalazłam to, czego szukałam.”

Braxton był wcześniej żonaty z Vincentem Herbertem, 50, przez prawie dziewięć lat, zanim nazwali to quits w 2017 roku.

Była para dzieli 9-letniego syna, Logana.